Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirmas dizainas [PAVEIKSLĖLIŲ TALPINIMAS]


KarolisZIP

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3440 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, labai nesmerkit, nes čia yra mano pirmas dizainas. Noriu pabrėžti jog jis skirtas naudoti paveikslėlių talpinimo tinklapyje.

P.S jaigu patik, dar padarysiu ne tik pagrindinį forumo puslapį. Bet ir failo talpinimą, URL kodų sąrašą, prisijungimą, užsiregistravimą ir pnš.

JAIGU MANOTE JOG MAN VERTA KURTI TOLIAU, PARAŠYKITE Į KOMENTARUS: NORIM DAR!

Dizainas:

2329f895c5560e0ccb6a6d47b9a48b0b208.png

Redaguota , nario » Karolis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gražus dizainas, ir nemanau, kad tai čia tavo pirmas dizainas, nes pirmas labai skirtusi, bet nereikia čia man prisikabinėt, dizainas man patiko. :)

Čia yra antras mano dizainas, bet pirmas nieko vertas paveiksliukai sudėti ir viskas, tai aš jo ir neskaitau kaip dizaino. Ačiū :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gražus dizainas, ir nemanau, kad tai čia tavo pirmas dizainas, nes pirmas labai skirtusi, bet nereikia čia man prisikabinėt, dizainas man patiko. :)

Supranti, nevisi kele pirmus dizainus nieko nesimoke ir nesidomeja, kaip daugelis kad parsisiuncia PS ir nupiese kazka per 5min net nezinodami dizaino detaliu pagrindu.

 

 

P.S Dizainas grazus sekmes tobulek ir toliau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia geriausiai atlikta prieš paskutinė dalis ir slideris. Matosi , ką tu dariai , ką ne. Čia ne tavo slideris darytas. Kontaktų forma , tel. nr. ir t.t. ne tu dariai. 

Jei tu negali pats piešti ir turi būtinai kažką nuvogti nuo kito dizaino psd , tai patarimas nepiešk. :)


 

JAIGU MANOTE JOG MAN VERTA KURTI TOLIAU, PARAŠYKITE Į KOMENTARUS: NORIM DAR!


Ne , neverta tau toliau manau kurti jeigu nesusitvarkysi savo problemos :)

Redaguota , nario E. V.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia geriausiai atlikta prieš paskutinė dalis ir slideris. Matosi , ką tu dariai , ką ne. Čia ne tavo slideris darytas. Kontaktų forma , tel. nr. ir t.t. ne tu dariai. 

Jei tu negali pats piešti ir turi būtinai kažką nuvogti nuo kito dizaino psd , tai patarimas nepiešk. :)

Ne , neverta tau toliau manau kurti jeigu nesusitvarkysi savo problemos :)

Atsiprašau bet tu kažką maišai, dizainas yra kurtas visas mano, išskyrus tuos du žmogeliukus iš interneto paėmiau, nes nesugalvojau kaip uzpildyti tą tuščią vietą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Atsiprašau bet tu kažką maišai, dizainas yra kurtas visas mano, išskyrus tuos du žmogeliukus iš interneto paėmiau, nes nesugalvojau kaip uzpildyti tą tuščią vietą.

 

 

Dar bandai meluoti ? Galėtum prisipažinti ir viskas. :D

iš šio dizaino slideris ir footeris paimta.. :D

 

 

648a04eb6e3ae57393721ede466a807e.jpg?cef

Redaguota , nario E. V.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dar vienas apgailėtinas bičiukas, kuris pasisavinęs svetimus darbus bando įsigyti sau reputacija, ir klausinėja ar verta jam toliau kurt, nahui klaust tokių dalykų, prieš 3 metus kai tik pradėjau piešt mano darbai buvo baisus ir nekokybiški, bet aš niekada kitų neklausiau ar man piešt ar ne, nes jie nėra aš ir jie nežino ant kiek ši profesija man suteikia malonumo, jeigu tau patinka tu pieši ir darai, kad ir ant kiek neigiama feddbacka gautum vistiek pieši toliau, kam ta darželi rengiat, pirmi dizainai ir pnš, mes nuo to kaifo negaudom, o tie kurie rašo " visai nieko kaip pirmas, reikėtų patobulėti " yra tokie patys kaip jus nieko tame nenusimanantys ir jiems bele kažką parašyt, kad tik parašyt, papraščiausi freeposteriai. Užteks, nes jau nebejuokinga.

 

 

 

JAIGU MANOTE JOG MAN VERTA KURTI TOLIAU, PARAŠYKITE Į KOMENTARUS: NORIM DAR!

O vien iš šito pranešimo suprasti galima, kad dar ne mažai internete esi susiradęs įvairių .psd dizainų ir bandysi mus čia apipisinėti ir stebinti, kad tu kaip Mocartas gali nieko nemokėdamas piešti gražius dizainus, ir tau visi plos, ne taip nebus, bent jau čia. kuomet yra tokių kurie nusimano šioje srityje ir žino kaip sunkiai su laiku yra atidirbama kokybė. Jeigu jau taip niežti ir trūksta dėmesio, eik į Mamyčių,Ukio, Naminių gyvūnėlių forumus, kelk ten savo editintus .psd darbus ir apipisinėk juos, nes ten rečiau pasitaikys tokių kuriems nėra *Myliu SuperGames.lt* ant to koks tu šaunuolis, ir kad čia tavo pirmas dizainas. 

Redaguota , nario EisvetArt
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nelabai iš manau tokius dalykus , tačiau atrodo labai gražiai.

 

Nelabai iš manau tokius dalykus , tačiau atrodo labai gražiai.

 

 

Matosi freeposteriai.. :D nenustebčiau jeigu Mernis yra temos autorius , kadangi šiandien užsiregistravo. :D

Redaguota , nario E. V.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Matosi freeposteriai.. :D nenustebčiau jeigu Mernis yra temos autorius , kadangi šiandien užsiregistravo. :D

Kad vartotojas šiandien užsiregistravęs pakomentavo mano temoj tai nereiškia jog čia mano vartotojas? Matosi jog tavo logika yra medinę... Jeigu jiems patiknka šis dizainas, ir parašo jog jis yra gražus, tai reikia juos vadinti free postereis? Daugiau į mokykla eik ir lavink logiką o ne prie pc sėdėk...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kad vartotojas šiandien užsiregistravęs pakomentavo mano temoj tai nereiškia jog čia mano vartotojas? Matosi jog tavo logika yra medinę... Jeigu jiems patiknka šis dizainas, ir parašo jog jis yra gražus, tai reikia juos vadinti free postereis? Daugiau į mokykla eik ir lavink logiką o ne prie pc sėdėk...

Jau ne tau pasakoti ką kam daryti ir kur eit... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jau ne tau pasakoti ką kam daryti ir kur eit... :)

Kai kad jis kažkokį grybą pjauna, kad naujas narys susikūrė paskyra ir pakomentavo kad gražus dizainas, tai reiškia jog čia aš susikūriau paskyrą ir komentuoju savo tema jog mano dizainas yra gražus...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3440 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...