Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

"Moderatorius tik nuo 400 pranešimų!"


Žilvinas.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3452 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Vėl į supergames foruma buvo priimtas vienas apgailėtinas moderatorius kuris turi net 275 pranešimus! Jis tikrai gali pildyti į moderatorius! Jis išskirtinis? Jam leidžiama? Kuo toliau, tuo graudžiau.

Atmazkių nereik

http://www.supergames.lt/user/42527-arnas922/

Aš išvis jo forume nemačiau.

Redaguota , nario Justas Š.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano atsakomybė! Taip aš jį priemiau, nes man patiko jo anketa. Sekmadienį išmetėm dar vieną moderatorių. Kad palaikyti pastovų skaičių paėmėm naują.... Anketų gavau daug, bet, deja, jos parodė kad pranešimų skaičius LABAI mažai ką reiškia.

 

Moderatorių atrankos temoje taip parašyta(ko gero tuoj redaguosiu), bet toje pačioje temoje parašyta ir tai jog daromos išimtys: tiek dėl pranešimų, tiek dėl įspėjimų.

  • Teigiamai 9
  • Neigiamai 9
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano atsakomybė! Taip aš jį priemiau, nes man patiko jo anketa. Sekmadienį išmetėm dar vieną moderatorių. Kad palaikyti pastovų skaičių paėmėm naują.... Anketų gavau daug, bet, deja, jos parodė kad pranešimų skaičius LABAI mažai ką reiškia.

 

Moderatorių atrankos temoje taip parašyta(ko gero tuoj redaguosiu), bet toje pačioje temoje parašyta ir tai jog daromos išimtys: tiek dėl pranešimų, tiek dėl įspėjimų.

Ou dėkui už -rep, lel. Kaip vyr. Mod elgiesi vaikiškai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ou dėkui už -rep, lel. Kaip vyr. Mod elgiesi vaikiškai.

Prašom. Tai pala pala, nebesuprantu: esant vyr. moderatoriumi negalima naudotis reputacijos sistema? Tavo komentaras yra visiškai neteisingas ir neduoda jokios naudos temai, todėl aš išreiškiau savo nuomonę ir paspaudžiau " - ". O jeigu tu nesugebi gerbti kitos nuomonės, kai ji apie tave neigiama, čia jau tavo asmeninė problema. 

  • Teigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano atsakomybė! Taip aš jį priemiau, nes man patiko jo anketa. Sekmadienį išmetėm dar vieną moderatorių. Kad palaikyti pastovų skaičių paėmėm naują.... Anketų gavau daug, bet, deja, jos parodė kad pranešimų skaičius LABAI mažai ką reiškia.

 

Moderatorių atrankos temoje taip parašyta(ko gero tuoj redaguosiu), bet toje pačioje temoje parašyta ir tai jog daromos išimtys: tiek dėl pranešimų, tiek dėl įspėjimų.

Gedukas ir Volk'as, 2 moderatoriai kuriuos buvo galima išmesti. Kokį vėl išmetėt? Vėl pirmoj eilėj gerus išsimėtys tokius kaip Kęstutis ir paliks bot'us kažkokius kur beleką daro ir toliau sėdi su modu patenkinti, nes už viską susimokėję. 

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prašom. Tai pala pala, nebesuprantu: esant vyr. moderatoriumi negalima naudotis reputacijos sistema? Tavo komentaras yra visiškai neteisingas ir neduoda jokios naudos temai, todėl aš išreiškiau savo nuomonę ir paspaudžiau " - ". O jeigu tu nesugebi gerbti kitos nuomonės, kai ji apie tave neigiama, čia jau tavo asmeninė problema.

O tai ne geriau tiesiog parašyt ir vsio, su tais repais tai...

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesvarbu kiek tu pranešimu yra , svarbu ką tu žinai ir moki ir ką gali padaryti ir padėti..Todėl čia tie pranešimai ne prie ko..

Nesvarbu kiek tu pranešimu yra svarbu turėti draugų kurie tam tikrose srityse pasakys už tave gerą žodį ir tu gausi ką nori ir nesvarbu tada jau ar tu turi pranešimų ar įspėjimų būsi paimtas į tam tikrą komandą vien tik dėl to jog turėjai draugų kurie priprašė kad tau uždėtų apie ką svajoji aš dabar turiu įspėjimų ir būsiu atmestas tai jeigu taisyklės tai visiems lygios o ne įjungiam sistemą "Jis moką aš žinau kad moku" 

 

 

Mano atsakomybė! Taip aš jį priemiau, nes man patiko jo anketa. Sekmadienį išmetėm dar vieną moderatorių. Kad palaikyti pastovų skaičių paėmėm naują.... Anketų gavau daug, bet, deja, jos parodė kad pranešimų skaičius LABAI mažai ką reiškia.

 

Moderatorių atrankos temoje taip parašyta(ko gero tuoj redaguosiu), bet toje pačioje temoje parašyta ir tai jog daromos išimtys: tiek dėl pranešimų, tiek dėl įspėjimų.

Per jūsų išimtis jau buvo priimtą daug tokių "Jis viską moką,jis viską žino" puikus pavizdys baxoj neprabuvo net  2 mėnesių moderiatorium pradėjo trinti temas,apgaudinėti narius ir paskui tokie "Vyr.moderiatoriai kaip ponas Justas Š" pradingsta nes jie juk nežinojo kad taip gali atsitikti ir bėją ponas justai kuo tą anketą išskirtiną nuo kitų ? kiek seniau mačiau kai kiti pildydavo anketas į moderiatorius tai veikdavo sistemą "Taisyklės visiems lygios" nes tik turi vieną įspėjimą ir tavo anketos valdas neskaitys ir dar ponas "Justas Š" prisidedą su komentaru "Turi įspėjimą tu negali būti moderiatoriumi" o dabar kažkokios išimtys einą ? gal ponas "Justas Š" galėtumėt man paaiškinti ką jūs toje anketoje pamatėte geresnio negu kitų gal tai jūsų kaimynas pildė ar draugas ? :o

  • Teigiamai 6
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Skaitau ir galvoju, negi jūs tokie pavydus? Jezus, tegul turi tą moderatorių, gi kad paverksit, tikrai niekas nepasikeis.. :D Jum gaila? Svarbu kad forumą prižiūrėtų gerai :/ (tikiuosi jog gerai)

Tai vat kaip ir sakai, svarbu forumą, kad prižiūrėtų gerai. Bet jie lievai tą forumą prižiūri. Tame ir yra problema.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3452 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...