Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ar dar yra žmonių kurie nepamiršo šio žaidimo?


NeRlz

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3444 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

Kaip ir neseniai pradėjau žaisti runescape RS3, žaidžiau aišku ir OldSchool - bet labai nepatiko, kad nėra neina varocko šhopo ir panašiai. Tai žinoma sugryžaus žaisti į RS3.

O šita kita... Norėjau paklausti ar dar yra žmonių (Lietuvių) kurie dažnai prisijungia į "Naują" runescape ir mėgsta linksmai praleisti laiką. Tai va komentaruose prašau išsireiškite, gal yra kokių lietuvių bendruominių (ta prasme koks lietuvių clanas).

Na o jeigu kam įdomu tai mano dar nickas toshan16

Laukiu pranešimų :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai aišku kad nepamiršta pvz: Aš nebelošiu nebėra laiko tokiam žaidimui

Bet vis prisimenu ši geraji pirmaji online game

 

Tai šaunu, kad nepamiršta, bet būtų malonu ir daugiau žmonių sulaukt kurie yra nepamišę ir dar žaidžia nes, kažkaip liūdna vienam čia grajint tarp anglų, jeigu reikia kokios informacijos/patarimo, tai su mano anglių žiniomis, kažko paklausus gauni atsakyma "What?:D". Tai laukiu daugiau žmonių, ir jeigu galima nickus palikite, kad galėčiau pasikviesti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prisimint prisimenu ir dar išmėginau tą RS3 visą sistemą, bet man krito tas žaidimas ir jo nebežaidžiu nuo tol, kol atsirado ta "naujoji" sistema...

Nu bleha, aš irgi kaip tik pirmą kartą įsijungiau rs3, tai net pamoina žėt buvo, nes visas vaizdas konkrečiai priminė lineage2 (tie skill ir pnš.) Bet krč pagalvojau vis tiek nėr kas veikt tai pažaisiu kokia 10min ir išjungsiu, o krč taip kablį pagavau nuo tų 10min, kad net nenoriu žaist oldschoole, į dieną po 5 valandas pražaidžiu šį kaip sakai naujovišką rs.

Nu nėra ko stebėtis, gi viskas tobulėja, tj tiesiog ir žaidimas patobulėjo, bet pagal mane tik žaidimo kokybė patobulėjo, o pats žaidimas koks fainas buvo toks ir liko.

Mažum, gal turit ar žinot kokį claną kur daug būt lietuvių ir priimt galėtut.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vis užeinu pro retą, pažiurėt kokių nesamonių pridėta, bet žaist neplanuoju. Atrodo lyg Jagex būtų paėmus viską kas buvo fainą ir širdžiai miela ir sutrypus prieš žaidėjų akis. O atsimenu buvo laikai, kai su draugais savatgalį 7:00 ryto jau buvom išsyrykevę prie bibliotekos durų, nes kompiuterio nuspirkt kaip ir nebuvo už ką, o žaist tai norėjos...

Redaguota , nario Arnas922
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3444 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...