Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Prisijungčiau prie projekto


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3448 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi norėčiau prisijungti prie kokio nors SA:MP projekto, kuris nenuviltų kaip daugelis kitų SA:MP projektų, turėtų būti tikrai daug noro ir idėjų sukurti kažką unikalaus ir neregėto, taipogi pritraukti begalęs įvairių žaidėjų,


 


Apie mane:


 


Aš esu AndriusTauragės, man yra 13 metų ( Galvoje klausimas? Ką jis gali padaryti jei jam tik 13 metų? ) Ištiesų jis gali tikrai nemažai kaip tokio amžiaus žmogus. Moku HTML, CSS, be vargo sukoduoju dizainą, galėčiau sukoduoti pačius įmantriausius ir daug darbo reikalaujančius dizainus, dirbu su kitais varikliukais tokiais kaip : IPB, PHP-Fusion ir pnš... Kaip daugelis žino IPB išmokti nėra ką veikti, bet aš neužsiimu tik "dizainų ir hookų kėlimu" galiu redaguoti, sukurti ( būtinas GFX'eris ) dizainus. PHP-FUSION moku  taipogi išties daug galiu padaryti bet ką, nuo paprastos panelės iki kažkokios sunkesnės sistemos... Taipogi retkarčiais pasinaudoju PhotoShop programa ir papaišau kažką tokio nesudėtingo ( NEPRISIDEDU KAIP GFX'eris ) DeviantArt: Http://andriuzz.deviantart.com . Taipogi moku PHP pagrindus, nerašau jokių ten sistemų ir pnš...


 


Reikalavimai svetainei:


 


Būtinas .LT | .EU domenas


 


Galėčiau prisidėti kaip:


 


Svetainės kūrėjas ( Kodėl ne weberis? - Nes tai nelietuviškas ir bent jau man nesuprantamas šūdservio žodis )


Reklamuotojas - Galėčiau patalpinti keletą reklamų, paleisti skype bot.


Testuotojas - Manau kad esu neblogas testuotojas, nes moku pastebėti net mažiausias klaidas...


 


Buvę projektai ( * - Nesulaukęs pripažinimo )


 


1. FC-LIFE.LT *


2. Las-Vegasas.LT


3. LVStories.LT *


4. SFStories.LT


5. LV-LIFE.LT


6. Angel-Pine.LT


Ir dar keli kurių aš jau nebepamenu..


 


Mastot kodėl tiek daug projektų? Nes jie nesulaukdavo pripažinimo arba užsidarydavo / persikeldavo..


 


Skype: andrius7414


 


P.S nereikia durnų komentarų.


Redaguota , nario Andrius P.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Net Negalvojau kad tau tik 13 maniau daug daugiau bet tirkai darbštus kiek esu mates semės gaila kad tk .lt .eu domenu tau reik :P

Daugelis kol nepasakau mano kad man daug daugiau... O dėl .LT tai manau kad reikai turėti .LT nes tada pats projektas atrodo žymiai gražiau ir padeda pritraukti žaidėjus...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3448 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...