Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Farming Simulator 2015 - CD Keys išpardavimas (Pačios didžiausios nuolaidos) !


Exited

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3450 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Parduodami *Farming Simulator 2015" CD Keys raktai, su kuriais gausite pilną žaidimo versiją, pats žaidimas turi tikrai daug privalumų.


Žaidimų raktų gavimas iš oficialaus įkūrėjų puslapio : http://www.farming-simulator.com/


 


Kainos tikrai simbolinės, kiekis RIBOTAS, paskubėkite.


 


  • 1 CD Key rakto kaina : 14 litų.
  • Ar aš galiu būti apgautas? Atsakymas : Ne, šiuo atvėju eisiu PIRMAS.
  • Kur aš gausiu CD key raktą? Raktą gausite bet kur kur jums bus patogiausia, rakta vesite šiame tinklapyje. http://eshop.giants-software.com/downloads.php / įvedus raktą galėsite siūstis pilną žaidimo versija.
  • Atsiskaitymas : Paysera mokėjimai, skrill, BTC.
  • Kontaktai : Skype: rolis.gazas arba žinutė į AŽ šiame forume.

Žaidimo Farming Simulator 2015 raktai bus parduodami nuo rytojaus 13:00 valandos, turite galimybę užsirezervuoti rakto vietą. !


 


Raktų rezervacija:


 


Puferis: 3 CD Keys raktai.


Redaguota , nario WhyMe.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Galima paklausti tai čia bus legalus žaidimas eis žaisti MP?

Taip MP taip pat puikiai veikia, viską šiandien testavau.

Man labai įdomu jei jis kainuoja ~121 LT o tu pardavinėji už 14 LT? : Tai kad nelogiška... Gal cardinti ar panašiai?

Žmogau kodėl tau sukasi cardinimas galvoje ? Tuo neužsiemu, turiu savų šaltinių kas parduoda gana pigiai, o kam permokėti? jeigu galima gauti pigiau.

Redaguota , nario Džiaubas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žmogau kodėl tau sukasi cardinimas galvoje ? Tuo neužsiemu, turiu savų šaltinių kas parduoda gana pigiai, o kam permokėti? jeigu galima gauti pigiau.

Bet aš negaliu suprasti kaip tai įmanoma kad daugiau nei puse kainos mažiau.. Nu nežinau.. Kažkokia čia maklę suki...

 

P.S praneštas moderatoriams dėl double-post

Redaguota , nario Andrius P.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3450 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...