Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

#01.07-CSGOLounge: patarimai statymuose


No Fear

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3246 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Galima ir daugiau nei 65lt laimėt, daugiausia esu laimėjas 45eurus (155LT).

Ne, ne taip supratot.

Tu esi laimėjęs 45€, bet kiek esi gavęs banku iš tų 45€? Juk tai ginklų vertė, o turejau omenyje realius pinigus. Aš pardavinėjau va neseniai forume asimov m4a4 ir ak redline mw. Ganėtinai sudėtinga rasti pirkėją.

Aš turejau realius pinigus omnyje, ne ginklų vertę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne, ne taip supratot.

Tu esi laimėjęs 45€, bet kiek esi gavęs banku iš tų 45€? Juk tai ginklų vertė, o turejau omenyje realius pinigus. Aš pardavinėjau va neseniai forume asimov m4a4 ir ak redline mw. Ganėtinai sudėtinga rasti pirkėją.

Aš turejau realius pinigus omnyje, ne ginklų vertę.

Nėra taip sunku parduoti skins. Užsieniečiai juos perka labai gerai. Jeigu tau patinka statyti tikrus pinigus - statyk, tau niekas netrukdo, bet kiti stato kitką ir iš to taip pat gali užsidirbti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne, ne taip supratot.

Tu esi laimėjęs 45€, bet kiek esi gavęs banku iš tų 45€? Juk tai ginklų vertė, o turejau omenyje realius pinigus. Aš pardavinėjau va neseniai forume asimov m4a4 ir ak redline mw. Ganėtinai sudėtinga rasti pirkėją.

Aš turejau realius pinigus omnyje, ne ginklų vertę.

Aš parduotu užsienio forumuose ginklus (pvz. sythe.org) ir $ už LT iškeičiu. Gauni apie ~70% ginklų vertės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Rytoj bus labai įdomus mačas, Vp vs Fnatic. Cache mapas Best Of One. Prisimenant vakar diena fnatic laimėjo 14-16, bet turėtų būt close game. Ir apskritai rytoj bus FaceIt turnyro mačai tai vėl geros komandos žais

Redaguota , nario Nickas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiandien įdomi kova bus Fnatic vs Titan. De_train mapas, kas pradės ct pusei manau tas ims bus idomu žiūrėt kad pastačiau 10 euru (allina :S). Abidvi komandos laimėjimų streak 

Titan nelaimės de_train, bet užtat įvyks kova Titan vs LDLC. Va čia bus amazing.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Ačiū

--

Papildyta(2014.09.12):

  • ESEA“ turnyrų privalumas statymuose – būtent šios organizacijos turnyruose beveik visada „Map“ žinomas yra dar keletai valandų, kartais net dienų prieš žaidimo pradžią – tai leidžia gerai apgalvoti kai žaidimas vyks ir kuri komanda stipresnė ant to „Map“, kuri silpnesnė. Taip pat yra „Hometeam“(namų komanda) – „ESEA“ turnyruose nėra „Knife“ roundo kuriame laimėjus komanda gali nuspręsti kuria pusę: „CT“(Counter Terrorists), ar „T“(Terrorists) pradės žaidimą. Tai taip pat labai padeda sprendime, tarkim pradėjus „CT“ pusėje ant „de_nuke“ beveik visada komanda išsiveržia į priekį milžinišku skaičiu roundų.

 

  • Žiūrėti žaidimus ant kurių nestatote, statote – tai padės jums labiau suprasti komandų galingumą, jų pliusus, minusas, jų geriausias ir prasčiaušius „Maps“. Jeigu norite rimtai įsisukti į šitą reikalą, tada skirkite savo laiko ir žiūrėkite „Matchus“. Geriausias kolkas „Stream“ kanalas kuriame apie komandas pasakoja tikrai išmanantys savo darbą yra „RoomOnFire“. Galite „Twitterį“ taip pat susirasti tokių žaidimo komandų analitikų kaip „@Thooorin“ arba „@lurppis_“.

 

  • Išvalyti inventorių(prastais "Items") ant „Underdog“ komandų – jeigu turite nereikalingų, paprastų, pigių "Skinų" juos galite užstatyti ant komandų kuriuos turi mažą šansą laimėti, bet jį turi ir laimėti geresnių „Skins“, tačiau reikia statyti ant komandų kurios tikrai turi šansą, o ne naujokai vs profai. Svarbiausia jog tų nereikalingų „Skins“ jums nereikėtų.

 

Tiems kurie pasiūlys aprašyti dalykus CSGOLounge ir kurie mane sudomins - tiems įteiksiu tam tikrų retesnių skinų.

Redaguota , nario No Fear
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3246 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...