Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Profilis sidebare (mano kurtas Profile in Sidebar hook! Naujausia 1.0.2 versija išleista!!!)


Slow

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3475 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

O tai jeigu šita padarai šone kad būtų tai kaip panaikinti default profili kuris būna

Galėtum tiksliau? Nelabai supratau ko norėjai.

 

 

EDIT: Pridėtas kodo patobulinimas. Jeigu nesunku patarkit ką dar galėtu čia įdėti. Ačiū.

Redaguota , nario Gabas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galėtum tiksliau? Nelabai supratau ko norėjai.

 

 

EDIT: Pridėtas kodo patobulinimas. Jeigu nesunku patarkit ką dar galėtu čia įdėti. Ačiū.

Nu gal jis turejo omeny jeigu si rodys sidebar'e tai kad kito nerodytu is kaires puses profilio

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Jis nekūrė. O paprasčiausiai nukopijavo kodą ir įdėjo iš http://www.webflake.sx

Gero vakaro. :)

Pirmas kodas tai taip (temoje tai yra parasyta),o antra padariau as pats.

 

Galėtum ir hooką padarytį :D bet šeip maladec, pagaliau atsiranda žmonių kurie kuria kažka naujo IP.boardui lietuvoje! :) Sėkmės tau.

Dėkui už gerą žodelį ir ypač gerą įdėją :) Jei nebūtum parašęs padaryt hook, tai net nebūtų šovė į galvą :D .

 

Nu gal jis turejo omeny jeigu si rodys sidebar'e tai kad kito nerodytu is kaires puses profilio

Tokia galimybe parasysiu kai bus sio kodo 3 versija (bus hook forma),nes pokolkas jei isimtume kita profilio informacija BoardIndexTemplate lange,tai nebeliktu galimybes perziureti pati profili (kur surasytos "Mano temos", "Mano pranesimai" ir t.t.)

 

 

EDIT:

Pridėtas šio kodo hook. Visa informacija apie hook viršuje ;)

Redaguota , nario Gabas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pirmas kodas tai taip (temoje tai yra parasyta),o antra padariau as pats.

 

Dėkui už gerą žodelį ir ypač gerą įdėją :) Jei nebūtum parašęs padaryt hook, tai net nebūtų šovė į galvą :D .

 

Tokia galimybe parasysiu kai bus sio kodo 3 versija (bus hook forma),nes pokolkas jei isimtume kita profilio informacija BoardIndexTemplate lange,tai nebeliktu galimybes perziureti pati profili (kur surasytos "Mano temos", "Mano pranesimai" ir t.t.)

 

 

EDIT:

Pridėtas šio kodo hook. Visa informacija apie hook viršuje ;)

Šaunuolis, bet tas tekstas "Reputacija" gadina viską. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Šaunuolis, bet tas tekstas "Reputacija" gadina viską. :)

Dekui. Su tekstu tai tikrai reikes dar padirbeti,bet dabar norejau tik pati koda V2 perkelti y modifikacija ir prideti sulietuvinimo galimybe :) Ateinancias dienas atnaujinsiu modifikacija :)

 

EDIT: Taip pat ieškau įdėjų tolimesniam darbui (hook ar dizainų kūrimui) arba pagalbos iš gerai PHP kalbą suprantančių žmonių. Jeigu nėra sūnku parašykite į AŽ. Kiekvieną įdėja perskaitysiu,pabandysiu ją įsivaizduoti forumo atvaizdavime ir jeigu viskas tiks sukursiu. Žinoma už įdėją jūs modifikaciją/dizainą gausite pirmesnis už kitus ;)

O už pagalbą jūs gausite pelno dalį nuo modifikacijos/dizaino nupirkimų community.invisionpower.com forume (oficialiame IP.Board kūrėjų puslapyje. Tiksliau parduotuvėje).

Redaguota , nario Gabas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nu kad netavo kurtas :D

Pasiūlysiu tau išsimiegoti labiau, Tikriausiai mažai miegojai. 

Jeigu jau rašai,kad ne mano tai prašom su įrodymais rašyt,nes aš irgi galiu pas ką nors į temą nueiti ir parašyti,kad ne jis kūrė ir t.t.

Ištikro modifikaciją kūriau aš, tad jei turi įrodymų ar dar ką nors pasakyti tai prašom varyk. Bet turėsi parašyti savo "įrodymus"

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

nerandu jau bet paieškosiu, mačiau moddinge kažkokiam.

Yra tik 1 forume įkelta be šio:

http://webflake.sx/files/file/1955-profile-in-sidebar/

 

 

Jeigu rasite kas be Slow_Brothers (mano antras nick iš senų laikų) ir manęs platina šią modifikaciją prašome man pranešti !!!

Reikia pradėti skaityti ką aš parašau,o tik tada rašyti nesamones.

Redaguota , nario Gabas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Ideja : AŽ ir pranešimai

Sveikas. Norėčiau paklausti apie kuriuos pranešimus tu kalbi. Nes aš jau esu įdėjęs pačio vartotojo visų pranešimų skaičių. Ar turi omenyje viso forumo pranešimų skaičių ar kaip?

 

Įdėk greitaja "NAVI" 

- Pagrindinis

- Forumas

- Kontaktai 

------------------------

ir kitokio mėšlo. Temų skaičių ir šiaip ką nors.

Na man dar biški yra problemų su HTML (ne per daugiausiai moku,kad būtų gražiai),bet šiuo metu jau po biški stengiuosi tai padaryti.

 

Beto ačiū už įdėjas ;)

 

 

EDIT: Modifikacijos pataisymai (dar žinoma laukia darbo iki kitos versijos išleidimo):

  1. Pašalinti modifikacijos nustatymuose 2 laukeliai (Kiek reikia pranešimų ir kiek kokiuose forumuose rodys šią modifikaciją),nes pergalvojau ir manau,kad tai yra nenaudinga.
  2. Pagrindinė kalba (tik instaliavus) pakeista iš Lietuvių į Anglų. Taip bus paprasčiau ne tik lietuviams,bet ir kitos tautybės piliečiams.
  3. Pradėda redaguoti profilio atvaizdavimo išvaizda.
Redaguota , nario Gabas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3475 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...