Guest

Du Microsoft išleisti žaidimai sulauks papildymų

Recommended Posts

Du Microsoft išleisti žaidimai sulauks papildymų

Kompanija Microsoft susižėrė nemažai gražaus pinigėlio iš ne per seniausiai išleistų žaidimų Age Of Empires 3 ir Zoo Tycoon 2, todėl nenuostabu, kad jiems jau ruošiami papildymai.

Studija Ensemble Studios Age Of Empires 3 gerbėjams pasiūlys pasakojimą apie tai, kaip trys didžiosios Amerikos indėnų gentys kovojo su baltaisiais ateiviais iš Europos. Taip pat žaidėjų lauks nauji geimplėjaus elementai, apie kuriuos dar nieko nežinoma. Tikslus pavadinimas ir išleidimo data nepaskelbti.

O štai studija Blue Fang Games ruošia net tris papildymus žaidimui Zoo Tycoon 2. Pirmas iš jų pasirodys jau gegužės mėnesį ir vadinsis Zoo Tycoon 2: African Adventure. Jame bus pateikta 20 naujų afrikos gyvūnų, galimybė kurti dykumos aplinką, dešimtys naujų pastatų, objektų ir prekių. Arčiau rudens pasirodys Zoo Tycoon 2: Marine Mania, kuris, sprendžiant iš pavadinimo, bus to paties pavadinimo papildymo originaliam žaidimui analogu. Trečiojo paildymo Zoo Tycoon 2: Dino Danger Pack, kuris bus prieinamas tik per internetą, išleidimo data dar nežinoma.

Nepastebejau.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.