Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Aš - jūsų gfx konsultantas. : DD


!ajva~

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4864 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi taigi, kai nėra ką veikt galiu visiems gfx'eriams padėti.

Kadangi gfx'inu labai seniai ir daug ką moku, galiu padėti ištaisyti tavo daromas klaidas. : ) Tiesiog dedam čia savo darbą, pasakau ką reikia tvarkyt ar panašiai. Galit kreiptis ir per skype. Atlygio neprašau (nesakau, kad ir neduokit). Tiesiog noriu apšviest nelabai ką išmanančius, padėt tobulėt. : )

Keli faktai.

1. Jei jūsų darbą koks nors šio forumo narys įvertins 10/10 - jis gfx'inti nemoka. ; D

2. Jei jus pavadins labai geru gfx'eriu - kas taip padarys bus melagis. ; D

Be to, nepriimu .psd, darbus darot Jūs - aš pasakau, ką reikia taisyt. : )

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Aš geresnis gfx'eris už betkurį čia esantį, todėl galiu padėt tobulėt naujokam arba nelabai mokantiem kurt sig'us ir pan. Komentuoju tik aš, tad prašom kitiem nesikišt, kurkit savo temas jei norit. : )

http://www.part.lt/perziura/8997c0461f7 ... 62bc29.png

Ištampytas renderis. Pats pagrindinis aspektas - focalas - per daug sulietas su bendru vaizdu. Moters veidas neturėtų būt rožinis. Reiktų tvarkyt tekstą. Netinka tie balti rutuliukai.

t4xl05.jpg

Jei čia userbaras - per didelis, o jei sigas - apskritai tai negalima vadint jo sigu. Čia paprastas naujoko darbas. Nėra efektų, nieko. Aišku, jei tai userbaras, sakiau tik kas blogai.

P.s. Neklausykit naujokai NightKata, pievas kalba. Jis pats ne ką geriau už jus kuria.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš geresnis gfx'eris už betkurį čia esantį, todėl galiu padėt tobulėt naujokam arba nelabai mokantiem kurt sig'us ir pan. Komentuoju tik aš, tad prašom kitiem nesikišt, kurkit savo temas jei norit. : )

http://www.part.lt/perziura/8997c0461f7 ... 62bc29.png

Ištampytas renderis. Pats pagrindinis aspektas - focalas - per daug sulietas su bendru vaizdu. Moters veidas neturėtų būt rožinis. Reiktų tvarkyt tekstą. Netinka tie balti rutuliukai.

t4xl05.jpg

Jei čia userbaras - per didelis, o jei sigas - apskritai tai negalima vadint jo sigu. Čia paprastas naujoko darbas. Nėra efektų, nieko. Aišku, jei tai userbaras, sakiau tik kas blogai.

P.s. Neklausykit naujokai NightKata, pievas kalba. Jis pats ne ką geriau už jus kuria.

Tai jeigu aš pievas kalbu, man įdomu , kur tu žieminiam turnyre dingai profe ? :lol: Žemą B gavai ir tylėk kai aš kalbu.

Tegul tie naujokai savo darbus parodo, žiūrėsim kas čia blogiau kuria :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gaila man tavęs NightKata. Turnyre nedalyvauju, nes apskritai paskutiniu metu jokiuose konkursuose nedalyvauju. Ir parodyk, kur verdiktas silpnas B?

Čiužink iš mano temos, nelaukiamas tu čia. Išmok gfx'int, tada vertink mane. Net pagrindų nemoka, o ūžia.

O dėl Silver, tai kiek per šviesus pats darbas. Tiesa, dažnai naujokai prideda visokių efektų ant teksto, nedaryk to. : ) Geriau kažką simple padaryt, negu betkokių efektų prikišt. Fonas taipogi galėtų būt tamsesnis, šiaip trūksta spalvų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4864 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...