NightKata

Del Toro žaidimas inSane bus trilogija

Recommended Posts

591af3f7024ba89f89014e2892d09279223.jpeg VGA 2010 metu, kai buvo pristatytas Guillermo del Toro žaidimas inSane, apie jį dar beveik nieko nebuvo žinoma. Visgi dabar buvo atskleista keletas naujų detalių apie šį daug žadantį siaubo žaidimą. Pirmiausia tai žinoma, kad inSane bus siaubo žaidimas įkvėptas rašytojo H.P. Lovecraft kūryba. Pats Guillermo del Toro teigia, jog žaidime kiekvienas mūsų priimtas sprendimas privers mus klausinėti savo moralę bei sveiko proto būklę. Skamba intriguojančiai, bet kas išties įdomu - išankstiniai planai šiai serijai...

Nors inSane žaidimas pasirodys dar negreit, tik 2013-taisiais, tačiau jau dabar buvo patvirtinta, kad sulauksime dar dviejų žaidimo dalių ir ši serija bus trilogija. Dar įdomu tai, jog žaidimo teisės priklauso THQ kompanijai, tačiau filmo kūrimo teisės lieka Guillermo del Toro, tad galbūt ateityje sulauksime ne tik trijų inSane žaidimų, bet ir kino ekranizacijos iš šio režisieriaus?

Kaip bus pamatysim, tereikia tikėtis, kad šio režisieriaus planai nebus per daug ambicingi kaip, kad buvo Steveno Spielbergo ir šio projekto sulauksime. inSane yra kuriamas PS3, X360 ir PC platformoms ir turėtų pasirodyti 2013-tais metais.

gamesnation.lt

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.