Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

IPB dizainas by Bičas [ Pabaigtas ]


Bicas_Biciuks

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3608 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nu gerai, nuėjau į tavo axueną nevaikišką projektą COUNTRYstory.lt, ir ką gi aš pamačiau? O gi tą patį carbon orange editą, nors toks ten ir editas, tiksliau vieną nuotrauką pakeistą carbon orange dizaine pamačiau, WOW  :mucha: Aj, suklydau, 2, nu dar f_icons priskaičiuokim nu tai 5 images :o logo dydis vapšie OMG, 500x350 :D Kažkas nemoka  #logo div'e prirašyt float:center;  :funny:  Nu tai va, jei ką ne taip parašiau, pranešk :D

 

 

 

 

Į temą: 

 

DgiS8U7.png

 

 

Baigiau pagaliau tą dizainą :D f_ikonu nepakeičiau tik, bet ar taip ar anaip vistiek reikšmės neturi beveik.

Nieko prieš tave neturiu, bet to pačio CountryStory dizainas asmeniškai man daug gražesnis , aišku šaunu , kad stengiesi kažką padaryti savo , dėl to ir giriu , bet pačios idėjos išvystimas - nekoks .

Redaguota , nario Ken
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nieko prieš tave neturiu, bet to pačio CountryStory dizainas asmeniškai man daug gražesnis , aišku šaunu , kad stengiesi kažką padaryti savo , dėl to ir giriu , bet pačios idėjos išvystimas - nekoks .

Dėkui už nuomonę, kažko tokio ir laukiau, gal turi pasiųlymų, kaip visa tai būtų galima ištaisyti?  :taika:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3608 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...