Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Stuneris


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2439 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Na pirmiausia tai sveiki visi šio tinklalapio lankytojai ir nariai. Kurdamas šią temą, kaip nekeista, turbūt, visi supratote, kad aš siekiu pristatyti save, kad jūs daugiau sužinotumėte apie mane, mano veiklą ir tiesiog geriau mane pažintumėte.

 

Dabar pradėkime kalbėti apie mane, turbūt, visi mane geriausiai žino kaip Stunerį, aš juo esu apie 5 metus, bet pirmiausia tai aš esu Kristupas iš gražaus, nedidelio Biržų miestelio, kuriame labai daug gamtos ir vandens telkinių. Pats gyvenu visai šalia upės, man čia pat maudykla, vasarą labai gera. Šiuo metu man yra 18 metų (1996 kovas). Dabar realiame gyvenime neturiu konkrečių, oficialių užsiėmimų, daugelis atkrito sulaukus 18 metų, šiaip apie 4 metus lankiausi šaudykloje, kur šaudydavau iš pusiau automatinio pistoleto „Margolin“ (.22 LR kalibro), bet didžiausias mano pomėgis yra tinklinis.

 

Kalbant apie mano gyvenimą internete, būtų galima paminėti, jog pirmiausia aš esu programuotojas, užsiimu PHP, MySQL, HTML, CSS, JavaScript, jQuery, GD processor, pawno, lua, squirrel, C ir C++, pascal bei Visual Basic, taip pat pilnai dirbu su populiariausiomis turinio valdymo sistemomis kaip: WordPress, Drupal, DLE, SMF, phpBB, PHP-Fusion, Joomla! bei IP.Board, visu tuo užsiimu jau 5-us metus (pradėjau 2009 spalio pabaigoje ar lapkričio pradžioje). Tai nėra vienintelis dalykas kuo aš užsiimu internete, seniau esu dirbęs su MTA žemėlapių kūrimu, labiausiai prie DM arba kitaip Race To Hunter žemėlapių kūrimo. Dabar labiau dirbu prie YouTube kanalų, video kūrimo. Šiuo metu praktiškai gyvenu vien iš programavimo ir YouTube gaunamų pajamų.

 

Jei užsiminčiau apie savo turėtus projektus, tai mano sėkmingiausias projektas buvo Scriptingas.lt (2010 - 2012), iš esmės jame ir praleidau savo paauglystę, čia uždirbau pirmus savo pinigus, čia susipažinau su labai fainiais žmonėmis. FaceBook‘e dar galima užtikti jo puslapį.

 

Paskutinėje vietoje aš esu žaidėjas, bet neslėpsiu, gan dažnai pažaidžiu įvairių žaidimų vienas ar su draugais. Konkretaus žaidimų stiliaus iš tikro net ir neturiu man patinka labai įvairūs žaidimai, vieni iš mėgstamiausių būtų Left4Dead, Max Payne 3, Far Cry 3, GTA IV ir V. Žinoma esu žaidęs ir tuos žaidimus, kurie dabar jau vadinami legenda ir man jie tikrai buvo patikę, RuneScape 2, NFS:Underground 2 ir panašius senus, gerus žaidimus.

 

Mane galima rasti FaceBook, YouTube, taip pat ir skype: kristupas19. Na ir pabaigai manau praverstu nuotrauka.

 

925627_767546766643322_1730602599_n.jpg

 

Jei turite kokių nors klausimų man, maloniai į juos atsakysiu atsakymuose arba privačiai.

Redaguota , nario Stuneris
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O wow, sveikas. Čia tipo parašei ilga pasisveikinmą, kad pamirštume tavo blogą praeitį? Turbūt mane atsiminsi, su taivm suėjom nuo gta-support laikų, tu ten buvai pastumdelio vietoj, visi tyčiodavosi iš tavęs, nes tu padėdavai žmonėm, kai matydavo administracija, kad gautum Admin ar kažką ten panašaus. Kadangi Svedas viską perprato, tai ir jo akyse tapai pastumdeliu. Pamenu man rašydai tik pasigirti ,, kaip gaila kad moku tik 10 kodavimo kalbu'' ir pnš. Ar kai kažko reikėdavo. Žodžiu kurie tave vos vos tik pažįsta, tai ir sako malonus padedantis ir t.t. Bet tu toks tik iš naudos sau. :) SVEIKAS ATVYKĘS (Skuterį) pameni?


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

O wow, sveikas. Čia tipo parašei ilga pasisveikinmą, kad pamirštume tavo blogą praeitį? Turbūt mane atsiminsi, su taivm suėjom nuo gta-support laikų, tu ten buvai pastumdelio vietoj, visi tyčiodavosi iš tavęs, nes tu padėdavai žmonėm, kai matydavo administracija, kad gautum Admin ar kažką ten panašaus. Kadangi Svedas viską perprato, tai ir jo akyse tapai pastumdeliu. Pamenu man rašydai tik pasigirti ,, kaip gaila kad moku tik 10 kodavimo kalbu'' ir pnš. Ar kai kažko reikėdavo. Žodžiu kurie tave vos vos tik pažįsta, tai ir sako malonus padedantis ir t.t. Bet tu toks tik iš naudos sau. :) SVEIKAS ATVYKĘS (Skuterį) pameni?

 

Šiaip žmonės keičiasi... Gal kažkada jis toks ir buvo, o dabar jis toks nebėra...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

O wow, sveikas. Čia tipo parašei ilga pasisveikinmą, kad pamirštume tavo blogą praeitį? Turbūt mane atsiminsi, su taivm suėjom nuo gta-support laikų, tu ten buvai pastumdelio vietoj, visi tyčiodavosi iš tavęs, nes tu padėdavai žmonėm, kai matydavo administracija, kad gautum Admin ar kažką ten panašaus. Kadangi Svedas viską perprato, tai ir jo akyse tapai pastumdeliu. Pamenu man rašydai tik pasigirti ,, kaip gaila kad moku tik 10 kodavimo kalbu'' ir pnš. Ar kai kažko reikėdavo. Žodžiu kurie tave vos vos tik pažįsta, tai ir sako malonus padedantis ir t.t. Bet tu toks tik iš naudos sau. :) SVEIKAS ATVYKĘS (Skuterį) pameni?

 

Gal pats prisistatyk ? Įdomų būtų tavo rožą pamatyti , tada kalbėtume apie pasityčiojimus

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

 

O wow, sveikas. Čia tipo parašei ilga pasisveikinmą, kad pamirštume tavo blogą praeitį? Turbūt mane atsiminsi, su taivm suėjom nuo gta-support laikų, tu ten buvai pastumdelio vietoj, visi tyčiodavosi iš tavęs, nes tu padėdavai žmonėm, kai matydavo administracija, kad gautum Admin ar kažką ten panašaus. Kadangi Svedas viską perprato, tai ir jo akyse tapai pastumdeliu. Pamenu man rašydai tik pasigirti ,, kaip gaila kad moku tik 10 kodavimo kalbu'' ir pnš. Ar kai kažko reikėdavo. Žodžiu kurie tave vos vos tik pažįsta, tai ir sako malonus padedantis ir t.t. Bet tu toks tik iš naudos sau. :) SVEIKAS ATVYKĘS (Skuterį) pameni?

 

Įdomu būtų sužinot kokią aš naudą gaunu padėdamas žmonėms?

Redaguota , nario Stuneris
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

O wow, sveikas. Čia tipo parašei ilga pasisveikinmą, kad pamirštume tavo blogą praeitį? Turbūt mane atsiminsi, su taivm suėjom nuo gta-support laikų, tu ten buvai pastumdelio vietoj, visi tyčiodavosi iš tavęs, nes tu padėdavai žmonėm, kai matydavo administracija, kad gautum Admin ar kažką ten panašaus. Kadangi Svedas viską perprato, tai ir jo akyse tapai pastumdeliu. Pamenu man rašydai tik pasigirti ,, kaip gaila kad moku tik 10 kodavimo kalbu'' ir pnš. Ar kai kažko reikėdavo. Žodžiu kurie tave vos vos tik pažįsta, tai ir sako malonus padedantis ir t.t. Bet tu toks tik iš naudos sau. :) SVEIKAS ATVYKĘS (Skuterį) pameni?

 

:DD Ir tai rašo žmogus, užsirašęs ant savo rango "Kompo auka" , bet neesmė, įdomu kaip pats atrodai, storas ačkarikas prie pc, kuris nieko nepasiekęs yra, bijo net savo ft įkelti? ^^ Graudus esi, taip rašydamas, tai gerai, žmogus moka bent programuoti, video kūria kažkuo užsiema, įdomu ką tu sugebi? Nieko, tai čia tu esi nevykėlis, dėja, pasirodei koks esi šiame forume, geriau nyk iš čia, nes turbūt šiame forume tapsi pastūmdeliu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

O wow, sveikas. Čia tipo parašei ilga pasisveikinmą, kad pamirštume tavo blogą praeitį? Turbūt mane atsiminsi, su taivm suėjom nuo gta-support laikų, tu ten buvai pastumdelio vietoj, visi tyčiodavosi iš tavęs, nes tu padėdavai žmonėm, kai matydavo administracija, kad gautum Admin ar kažką ten panašaus. Kadangi Svedas viską perprato, tai ir jo akyse tapai pastumdeliu. Pamenu man rašydai tik pasigirti ,, kaip gaila kad moku tik 10 kodavimo kalbu'' ir pnš. Ar kai kažko reikėdavo. Žodžiu kurie tave vos vos tik pažįsta, tai ir sako malonus padedantis ir t.t. Bet tu toks tik iš naudos sau. :) SVEIKAS ATVYKĘS (Skuterį) pameni?

 

Klausyk gal žmogus keičiasi beje ar ne visi mes kartais mėgstam pasigirti ? beje daug žmonių megina gauti free admina serveriuose nėra čia nieko nuostabaus jis elgėsi kaip ir visi kiti todėl nėra priežasties peikti žmogaus o prieš peikdamas kita pažiūrėk į save

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nauda tokia 

1. Jautiesi gerai padaręs gera darba (ne visiem)

2. Jei pgr adminai pastebės kad padedi gal duos free vipa (visi šito nori) :D

FREE VIP prašymas kaip supistas naras nertu į vandenį ant galvos :) .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

O wow, sveikas. Čia tipo parašei ilga pasisveikinmą, kad pamirštume tavo blogą praeitį? Turbūt mane atsiminsi, su taivm suėjom nuo gta-support laikų, tu ten buvai pastumdelio vietoj, visi tyčiodavosi iš tavęs, nes tu padėdavai žmonėm, kai matydavo administracija, kad gautum Admin ar kažką ten panašaus. Kadangi Svedas viską perprato, tai ir jo akyse tapai pastumdeliu. Pamenu man rašydai tik pasigirti ,, kaip gaila kad moku tik 10 kodavimo kalbu'' ir pnš. Ar kai kažko reikėdavo. Žodžiu kurie tave vos vos tik pažįsta, tai ir sako malonus padedantis ir t.t. Bet tu toks tik iš naudos sau. :) SVEIKAS ATVYKĘS (Skuterį) pameni?

 

Žmonės keičiasi jeigu tu nesikeiti nahui čia sėdi ? mink iš temos ir viskas gali čia nebešaukt savo bazarų senu ar dar kokiu kas buvo tame supporte visiems POHUI naujį laikai viskas naują stuneriui irgi pohui ant tavęs ir tavo supporto tad gali so go fuck yourself ._.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nauda tokia 

1. Jautiesi gerai padaręs gera darba (ne visiem)

2. Jei pgr adminai pastebės kad padedi gal duos free vipa (visi šito nori) :D

vip, moderator, admin - neturėčiau aš laiko jų pareigose dirbti. O dėl pirmo sutinku, aš puikiai suprantu tuos žmonės, kurie nieko nemoka, kažkada ir aš toks buvau, tai pagalba mažiausiai ką galiu padaryti. Žinoma, dabar atsiras tokių, kurie sakys „nepadedi“, bet pirmiausia tie, kurie taip sako tegul pažiūri ko jie nori, dažniausias tokių žmonių prašymas padaryti viską už juos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2439 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...