Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas iš normalesniu mano statytu namu


darrel.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3614 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Bet su tuo pavyzdžiu tu žmogų nuleidai žemiau 0, jis taip didžiavosi savo kūriniu, o tu pyst ir jį taip pažeminai...

Nori tobulėt - protingas priims kritiką. Pasižiūrėk kitų komentarus, o dabar būtent ant alter šoki, kad jis tau SENIAU velnių davė. Na ir puiku, tačiau tik su tokiu elgesiu savo žemą lygį parodai.

Redaguota , nario Tradicinis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nori tobulėt - protingas priims kritiką. Pasižiūrėk kitų komentarus, o dabar būtent ant alter šoki, kad jis tau velnių davė. Na ir puiku, tačiau tik su tokiu elgesiu savo žemą lygį parodai.

 

Prie ko čia skalbi MartynąCP? Juk tema apie Spartans nameliuką  :mucha:  . Prieš spjaudamas bent temos pradžią paskaityk.

 

O MartynasCP maladec. Jis ne savo "žemą lygį" parodė, o savo žmoniškumą ir jautrų supratingumą. Nors ką čia aiškinti, visi seniai žino, kad judu su Alter pasikėlę iki šlykštumo. Geriau eikit to savo superinio Argon perėti ir leiskit kitiems žmonėms bent kruopelę savo vertės jausti.  ... Atsirado čia mat super kritikai  :funny: .

Redaguota , nario Lelyte
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prie ko čia skalbi MartynąCP? Juk tema apie Spartans nameliuką  :) . Prieš spjaudamas bent temos pradžią paskaityk.

 

O MartynasCP maladec. Jis ne savo "žemą lygį" parodė, o savo žmoniškumą ir jautrų supratingumą. Nors ką čia aiškinti, visi seniai žino, kad judu su Alter pasikėlę iki šlykštumo. Geriau eikit to savo superinio Argon perėti ir leiskit kitiems žmonėms bent kruopelę savo vertės jausti.

Wow, wow, wow, stabdykim arklius. Vėl varysit ant manęs, be priežasties? Daugiau to nepakesiu. Su savo vaikiškom pavydo(ar kitokio velnio) scenom į až.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu ir nepakęsk, nieks neprašo. Ir tas savo až susikišk į...

Žinok, čia, kaip ir realiame pasaulyje galioje šiokios tokios taisyklės, bei moralės nuostatos. Ir apskritai kas čia per "varymai", kuomet nieko neįžeidžiau, bei nieko blogo nepasakiau.

 

Tai buvo sugalvota ne veltui...

- Forume reikia nesikeikti, gerbti kitus forumo narius bei administraciją ir jų nuomonę, neįžeidinėti ir negrasinti, savo nuomonę pateikti aiškiai, suprantamai ir civilizuotai.

 

 

Lelyte, bloga nuotaika šiandien? Nereikia išsiliet ant manęs.

Redaguota , nario ΛŁᎢ℈Ʀ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nuotaika puiki, o mano postas ( nr29) buvo atsakymas Tradiciniam, kurio teiginį ir pacitavau. O jei jau tu, Alter, taip užsidegei, reiškia parašiau tiesą, kad ir kokia ji nemaloni.

Taisyklė, kurią čia pacitavai galioja ir tau, nors pats ant jos nuolat spjauni.

Redaguota , nario Lelyte
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nuotaika puiki, o mano postas ( nr29) buvo atsakymas Tradiciniam, kurio teiginį ir pacitavau. O jei jau tu, Alter, taip užsidegei, reiškia parašiau tiesą, kad ir kokia ji nemaloni.

Taisyklė, kurią čia pacitavai galioja ir tau, nors pats ant jos nuolat spjauni.

 

Tavo žodžiai:

Alter pasikėlę iki šlykštumo

 

Nei aš ką nors įžeidinėju, nei kimbu į atlapus, kaip tu. Čia ne vieta, ir nėra tam padorios priežasties, prieš rašydama(s) įkvėpk kelis kartus ir pagalvok dėl ko visas tas pyktis, o ne kurk pasakas. Iš kur jūs tą "pasikėlimą" traukiat, man jau įdomu pasidarė...

 

Čia kažkur radot? Aš tai nerandu... Niekaip negaliu suprast, kas čia jums(kai kuriems) nutiko.

Jei detalių pridėtum, struktūrą pagražintum, stogą nusmailintum, tai atrodytų gal ir neblogai...

Pažiūrėk pavizdį:

minecraft-housesminecraft-house-wooden-b

 
Redaguota , nario ΛŁᎢ℈Ʀ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aklas savo paties puikybėje...deja. Gal tavo paties žodžiai iki tavo smegenų prasiskins kelią?

 

 

Dažniausiai žmogus nemato savo klaidų, kol nepastebi kaip tas pačias klaidas daro kitas. Tokia jau ta žmogaus prigimtis, kad neivienas nėra tobulas.

 

O dėl " Nei aš ką nors įžeidinėju ", galiu pakartoti tai,  ką MartynasCP parašė " Amžiais, kad tik ką nors blogo ant kito pasakyt... ". Išties, beveik kiekvienas tavo kritikos pliūpsnis tolygus įžeidimui.

Redaguota , nario Lelyte
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tik alteris pakomentuoja ir kaip visad tema  nukrypsta :D

Sorry, bet namas šūdas... Gražesnį mano brolis pastatyti kuriam 6m. ;D

Žinok tu teisus, bet man atrodo, kad čia tiesiog dabar iš oro burbulą pučią, nes nei negali suregzt padoraus sakinio, kodėl visa tai. Ką aš praleidau?

Redaguota , nario ΛŁᎢ℈Ʀ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kodėl? O va todėl:

 

Tu žmogau mielas, ar tu gali kadanors ne kritikuot o pagirt, kad bent stengiasi žmogus? Amžiais, kad tik ką nors blogo ant kito pasakyt...

 

 

Na aš žinau, kad tiesą, bet ar jis gali bent kartą žmogų ne nuvilti, o paskatinti tobulėti? Amžiais kritika ir kritika....

 

 

Nori tobulėt - protingas priims kritiką. Pasižiūrėk kitų komentarus, o dabar būtent ant alter šoki, kad jis tau velnių davė. Na ir puiku, tačiau tik su tokiu elgesiu savo žemą lygį parodai.

 

 

Prie ko čia skalbi MartynąCP? Juk tema apie Spartans nameliuką  :mucha:  . Prieš spjaudamas bent temos pradžią paskaityk.

 

O MartynasCP maladec. Jis ne savo "žemą lygį" parodė, o savo žmoniškumą ir jautrų supratingumą. Nors ką čia aiškinti, visi seniai žino, kad judu su Alter pasikėlę iki šlykštumo. Geriau eikit to savo superinio Argon perėti ir leiskit kitiems žmonėms bent kruopelę savo vertės jausti.  ... Atsirado čia mat super kritikai  :funny: .

 

Ir visai nesvarbu, kad Spartans nameliukas net nekritikuotinas. Žmogus pasidalino savo bandymu, o tokie superiniai unikaliniai nepraleido progos jam į dūšią prišikt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kodėl? O va todėl:

 

 

 

 

 

 

 

 

Ir visai nesvarbu, kad Spartans nameliukas net nekritikuotinas. Žmogus pasidalino savo bandymu, o tokie superiniai unikaliniai nepraleido progos jam į dūšią prišikt.

Bet vėl gi mane taikiniu išsirinko, vienintelį kuris neįvertino, o pastūmėjo į pusę, kuria reiktų jam tobulėti. Manau, tie žmonės, kurie rašė "Š..." ar "2", jų kritika buvo gerokai žiauresnė. Aš ne kvailas, suprantu, kad čia slypi kita priežastis. Greičiausiai kažkada praeityje įžeidžiau, ir jūs iki dabar tai prisimenat, o aš ne. Bet žinokit tai, kad žmonės keičiasi, nelaikykit nuoskaudų visam gyvenimui, nes jos jus sugriauš...

Redaguota , nario ΛŁᎢ℈Ʀ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3614 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...