Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Dalinuosi IPB failais viskas vienoje krūvoje!


Carl_Deli

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3598 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Koks "kietas", net moki ant tiesą sakančio komentaro -rep užmest...

Už jokią tiesą nemečiau, tiesiog esu pasipiktinęs tokiais žmonėmis kaip tu. Rinkau tuos failus, dizainus, hookus, modifikacijas, kurie tiktų būtent lietuviškų forumų stiliui, tačiau tu atsisiuntei mano packą, pridėjai keletą savo hookų ir persivadinai į savo packą, tai kuris čia iš mūsų kietas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Už jokią tiesą nemečiau, tiesiog esu pasipiktinęs tokiais žmonėmis kaip tu. Rinkau tuos failus, dizainus, hookus, modifikacijas, kurie tiktų būtent lietuviškų forumų stiliui, tačiau tu atsisiuntei mano packą, pridėjai keletą savo hookų ir persivadinai į savo packą, tai kuris čia iš mūsų kietas?

 

Tu gal nesiaukštink taip? Tavo nuomone tu vienintelis sugebi surinkti tiek hook'ų/dizainų? Tų hook'ų surinkt kaip puodeli vandens išgert... Nusileisk ant žemės žmogau, nes dabar kaip matau kosmose skraidai... + Kaip tu įrodysi, kad jie tavo? Juose nėra nei 1 failiuko kur būtų parašyta "Surado ir paplatino fOmeN" ar kas nors pnš.

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu gal nesiaukštink taip? Tavo nuomone tu vienintelis sugebi surinkti tiek hook'ų/dizainų? Tų hook'ų surinkt kaip puodeli vandens išgert... Nusileisk ant žemės žmogau, nes dabar kaip matau kosmose skraidai... + Kaip tu įrodysi, kad jie tavo? Juose nėra nei 1 failiuko kur būtų parašyta "Surado ir paplatino fOmeN" ar kas nors pnš.

Tai tu man įrodyk, kad čia ne mano :D Aš jau patalpinau nuotrauką, kada įkėliau tuos failus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne, man reikia nuotraukos, jog aš anot tavęs, dar iš kažko pavogiau šitą packą ir persivadinau į savo :D Okey, gal nevaidink pono teisuolio, kuris ieško tiesos, kuri ir taip akivaizdžiai matosi. Baigiam pyktis

 

What? Aš niekada nesakiau, kad tu juos iš kažko pavogei ir persivadinai į savo, aš tik sakiau, kad kiekvienas gali tiek tų hook'ų surinkti, tereikia norėti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3598 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...