Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pamoka kaip sukurti ''Php Fusion'' puslapį


Onlaineris

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4887 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, šiame straipsnyje parašysiu kaip lengvai sukurti php fusion svetainę. Nekreipkite dėmesio į mano gramatines klaidas, nes aš nelabai ją moku.

Pradėkime. 1. Užsisakome savo hostingą, aš užsisakiau tophost. Prisijungiame su savo duomenimis prie FTP. Parsisiunčiame savo norimus failus, aš parsisūsiu ''Php fusion v7''.

juos galite atsisiųsti iš all-fusion.lt svetainės, bebijo galima ir iš kitur... parsisiuntę nueiname į files aplanką ir FTP programėlėje - public_html dokumente sukeliame visus failus esančius files aplanke.

Sukėlę turime viską suchmodinti, tai padarysime taippat per FTP programą. Einame administration aplanką ir matome db_backups aplanką, ant aplanko spaudžiame dešinyjy pelės mygtuką ir ''Failo prieigos teisės''

Kur yra skaičiukai 644 ištriname juos ir įrašome 777. Taipogi viską darysime ir ant kitų dokumentų.

Toliau einame forum ir matome attachents aplanką, jį taipogit suchmodiname kaip ir db_backups dokumentą, toliau suchmodiname patį images aplanką ir jame esančius dokumentus: articles, avatars, news, news_cats, photoalbum ir failą imagelist.js taipat nueiname į photoalbum aplanką ir suchmodiname submissions dokumentą.

Beliko paskutiniai du failai: _config.php ir setup.php juos taippat suchmodiname. Beto _config.php failiuką jūs pervadinkite į: config.php

Štai ir viskas, be liko tik nueiti į www.tavoweburl.lt.setup.php

Straipsnį rašė: Onlaineris All-fusion.lt tinklapiui, kopijuoti galima tik su jo sutikimu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4887 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...