Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kam čia reikėjo MC SMS Sistemos


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2861 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sms sistemą sudaro:


1. Animuoti aprašymai
2. Operatoriu Pasirinkimas.
3. Apmokėjimo pasirinkimas.
4. Paslaugos pasirinkimas.


Parsisiuntimo Link:

Failai.LT:  http://www.failai.lt/hdfp2rmt6r01/sms_%281%29.rar.htm

Kaip pilnai paruošti naudojimui SMS sistemą ?


Norint pritaikyti šia sms sistema savo naudojimui jums tereikes sukonfigûruoti pora failu bei sukurti MySQL duombaze. Visi veiksmai nurodyti punktais apaèioje.

1. Užeikite i index.php faila ir nurodykite savo projekto logotipo URL nurodytoje vietoje. Tuomet nurodykite savo paslaugu aprašymus ir savo kontaktus(email ir skype) atitinkamose vietose.
2. Užeikite i admin/list.php ir admin/index.php failus ir nurodykite savo projekto logotipo URL nurodytoje vietoje.
3. Užeikite i administration/index.php faila ir nurodykite savo projekto logotipo URL nurodytoje vietoje.
4. Užeikite i assets/img folderá ir pasikeiskite BG; BGS ir kitus paveiksliukus pagal save.
5. Užeikite i config.php failà ir nurodykite paslaugas, jø raktaþodþius, savo mokejimai.lt projekto ID ir slaptaþodá ir savo svetaines adresa.
6. Sukurkite MYSQL duombaze bei lentele joje ir saugumo sumetimais priskirkite jai nauja vartotoja su pilnomis privilegijomis valdyti ka tik sukurta duombaze. Grižkite i config.php faila ir baikite ja pildyti irašius prisijungimus i duombaze bei savo serverio IP adresa ir RCON porta ir slaptažodi. Tuomet eikite i inc/database.php faila ir užpildykite ja ka tik sukurtos duombazes informacija.

Vertingo panaudojimo.

 

Sistema yra nea mano radau nete,bet mačiau,kad daug kam reikia tj prašom.

Redaguota , nario *Archangelas*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu įsikelkit kas nors tą sistemą, pažiūrėsim ar ilgai gyvensit, nes specialiai palikau spragą pro kurią galiu viską pamatyti, net ir serverio Rcon'ą, sakot pavogė iš autoriaus (t.y. manęs) sistemą ir paplatino, nors nežino kur klaida yra. Aš jos neleidau dalinti, bet bus pirmųjų aukų man atrodo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu įsikelkit kas nors tą sistemą, pažiūrėsim ar ilgai gyvensit, nes specialiai palikau spragą pro kurią galiu viską pamatyti, net ir serverio Rcon'ą, sakot pavogė iš autoriaus (t.y. manęs) sistemą ir paplatino, nors nežino kur klaida yra. Aš jos neleidau dalinti, bet bus pirmųjų aukų man atrodo :)

Pavarei  :D aš irgi taip daryčiau jeigu platintų :) gerai kad nenaudosiu jos :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu įsikelkit kas nors tą sistemą, pažiūrėsim ar ilgai gyvensit, nes specialiai palikau spragą pro kurią galiu viską pamatyti, net ir serverio Rcon'ą, sakot pavogė iš autoriaus (t.y. manęs) sistemą ir paplatino, nors nežino kur klaida yra. Aš jos neleidau dalinti, bet bus pirmųjų aukų man atrodo :)

tai tu čia mega hakeris esi, kad nereikiantiant jokiu slaptažodžiu ar kokių programu gali kažkur įsilaužt? Apgautum gal vaika, jei nori galiu duot web adresa ant kurio naudoju, galėsi įsilaužt ;):D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Slaptažodžiai saugomi MD5 crypteriu, juos atspėti nėra sunku, ar tiesiog atkoduoti... Šią sistemą kūriau aš, ir specialiai palikau klaidą, atvirą tinklapį per kurį galiu paleisti XSS injekcija

 

Sistema Oldschool, nes daryta su MySQL, kuri jau yra Oldschool

Redaguota , nario musLiz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Slaptažodžiai saugomi MD5 crypteriu, juos atspėti nėra sunku, ar tiesiog atkoduoti... Šią sistemą kūriau aš, ir specialiai palikau klaidą, atvirą tinklapį per kurį galiu paleisti XSS injekcija

 

Sistema Oldschool, nes daryta su MySQL, kuri jau yra Oldschool

Gerai prikolini seniuk, ir ką isilaužes padarysi? :D Užsidėsi vip'ą? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Slaptažodžiai saugomi MD5 crypteriu, juos atspėti nėra sunku, ar tiesiog atkoduoti... Šią sistemą kūriau aš, ir specialiai palikau klaidą, atvirą tinklapį per kurį galiu paleisti XSS injekcija

 

Sistema Oldschool, nes daryta su MySQL, kuri jau yra Oldschool

o as esu Anglijos Karaliene

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu įsikelkit kas nors tą sistemą, pažiūrėsim ar ilgai gyvensit, nes specialiai palikau spragą pro kurią galiu viską pamatyti, net ir serverio Rcon'ą, sakot pavogė iš autoriaus (t.y. manęs) sistemą ir paplatino, nors nežino kur klaida yra. Aš jos neleidau dalinti, bet bus pirmųjų aukų man atrodo :)

Pala pala, tu kuri kažkam sistemas ir jose palieki "specialių" spragų jog būtų galima įsilaužti? Manau žmonės truputį nusimanantys programavime lengvai išsitaisys klaidas, pasiredaguos sistema sau ir pan. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Slaptažodžiai saugomi MD5 crypteriu, juos atspėti nėra sunku, ar tiesiog atkoduoti... Šią sistemą kūriau aš, ir specialiai palikau klaidą, atvirą tinklapį per kurį galiu paleisti XSS injekcija

 

Sistema Oldschool, nes daryta su MySQL, kuri jau yra Oldschool

omfg atspėti MD5 :DD nais, kai jis atrodo taip tai cc0f4f4717ebc02d09c0c76c517077dd

Tai man įdomu kaip tu atspėsi.

paleisti xss, įdomu, dar čia programa užleisi gal kokią kžn

 

Bėja, čiuvks matau l33t'as esi :kiets: , gal eik ten vienas fb hack prašė, eik ten jam kelią parodyk ar programą už 5lt parduok jam  :mucha:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

omfg atspėti MD5 :DD nais, kai jis atrodo taip tai cc0f4f4717ebc02d09c0c76c517077dd

Tai man įdomu kaip tu atspėsi.

paleisti xss, įdomu, dar čia programa užleisi gal kokią kžn

 

Bėja, čiuvks matau l33t'as esi :kiets: , gal eik ten vienas fb hack prašė, eik ten jam kelią parodyk ar programą už 5lt parduok jam  :mucha:

Na ir iškodavau. Supergames.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2861 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...