Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.
Sensow

gtaLG.lt # Visi skirtingi, visi lygūs! Rekordas: 111 žmonių.

Recommended Posts

xn8zys.jpg
 
 
Sveikas! Jeigu skaitai šią temą, tai norėjau TAU pristatyti šį puikų serverį! Tikriausiai daugelis SA-MP pasaulio žaidėjų žino kas yra Kanis(GRP4 modifikacijos kūrėjas), mūsų serveris buvo sukurtas būtent šio žmogaus modifikacijos pagrindu, po daugelio atnaujinimų žaidėjai gali mėgautis nuostabiu serveriu bei kompanija. Daug netuščiažodžiavus eisiu iškart prie reikalo. Mano tikslas jums pristatyti serveri nuo iki, taigi pradėkime.
 
Serverio veiksmas vyksta „San Fierro” mieste, tai miestas kuriame verda visas serverio veiksmas: policija, gaujos, samdomi žudikai ir dar daugelis kitų specialistų dirba savo darbus. Serveryje yra netgi 32 darbai! Apie svarbiausius ir įdomiausius darbus truputi vėliau. Mūsų serveris gali pasirodyti neįprastas, nes mūsų žaidėjai kiekviena savaitę renka serverio merą, kuris privalo linksminti žaidėjus rengiant įvairiausius event'us, tvarkyti miestą, padėti žaidėjams ir dar daugelis smulkių dalykų, mero privilegijos yra labai panašios kaip administratoriaus, todėl tai yra puiki praktika prieš administratoriaus postą. Atkeliavę į mūsų serverį naujokai tikrai bus nustebinti, nes juos šiltai priims administratoriai bei padės prisitaikyti prie serverio.
 
Kaip jau minėjau serveris turi 32 darbus, bet apie visus aš šiandien nekalbėsiu, aptarsiu pačius svarbiausius ir įdomiausius darbus, neapkalbėti darbai tegul būna paslaptyje, galbūt tai bus jums šiokia tokia motyvacija nueiti į mūsų serverį ir išbandyti juos pačiam.
 
Teisėsauga, gan įdomus darbas trokštantiems veiksmo, bei teisingumo:
 
        • Akademikas(-ė), nuo šio darbo prasideda teisėsaugos karjera, šio darbo metu jums reikės siūlyti baudas prasikaltusiems žaidėjams bei įsijungus greičio matuoklį gaudyti greičio mėgėjus.
        • Policininkas(-ė), šis darbas gan pavojingas, kadangi jums reikės susidurti su nusikaltėliais akis į akį, kovoti su nusikalstamumu ir spręsti įvairias konfliktines situacijas.
        • FTB Darbuotojas(-a), labai panašus darbas į policininko, jūs gausite geresnį atlyginimą, mašinas bei ginklus.
 
Medikas, šis darbas skirtas žmonėms mėgstantiems gydyti bei padėti žmonėms:
 
        • Gydytojas(-a), nuo šio darbo taipogi prasideda kaip jaunojo mediko karjera, važinėdamas su mašina į iškvietus ir po miestą reikia padėti sergantiems žmonėms bei gydyti žaidėjus su mažai gyvybių.
        • Vyr. Gydytojas(-a), darbo paskirtis vienoda kaip ir gydytojo, tik duodama geresnė mašina bei didesnė alga.
       
Taksi, darbas skirtas žmonėms su gera reakcija bei noru dirbti, kadangi reikia žaibiškai reaguoti į iškvietimas:
 
        • Taksistas(-ė), šio darbo tikslas žaibiškai reaguoti į iškvietimus, jeigu iškvietimų nėra, tai važinėti po miestą ir siūlyti naudotis taksi paslaugomis.
        • Transporteris(-ė), darbo specifika lygiai tokia pati kaip paprasto taksisto, tik duodama labai greita mašina (Infernus), kad iškvietimai būtų vykdomi labai greitai.
 
Gaujos, žmonės mėgstantys karą bei iššūkius, turėtų rinktis vieną iš 3 gaujų.
 
        • Jakudza, japonų gauja, puoselėjanti šeimos tradicija bei ištikimybę.
        • Brigada, tai susibūrę Maskvos vaikinų grupelė, kovojanti už savo draugus bei vykdanti nelegalią veiklą.
        • Camorra, tai italų mafija, kovojanti su viskuo, kas tik papuola po jų akiratį.
 
Dyleris(-ė), šio darbo tikslas yra pardavinėti ginklus bei narkotikus visame serveryje. Labai svarbu šio darbo metu neįkliūti į policijos rankas, nes prarasite daugybe pinigų. Darbas skirtas mėgstantiems pardavinėti viską kas yra nelegalų bei uždrausta.
 
Info centras, šios įstaigos darbuotojai teikia skelbimų paslaugas, rašant skelbimus jūs galite parduoti ar nusipirkti bet koki serveryje esantį daiktą ar paslaugą. Darbas skirtas mėgstantiems keliauti iš vietos į vietą ir priiminėti užsakymus.
 
Samdomas žudikas(-ė), šio darbo specifika yra žudyti užsakytus žaidėjus, darbas skirtas žmonėms turintiems kantrybės bei laiko sekti vieną ar kitą žaidėja, bet viskas atsiperka, nes užmokestis už nužudytą žmogų yra didelis. Samdomas žudikas(-ė), privalo nužudyti užsakyta žaidėja su peiliu.
 
Mechanikas(-ė), darbas žaidėjams mėgstantiems mašinas bei jų remontą. Taipogi mechanikas privalo tvarkyti miestą nuo paliktų nevietoje mašinų, paliktas mašinas nuvežti į mašinų angarą.
 
Tiuninguotojas(-ė), žmonės kurie mėgsta gražinti mašinas ir turi menininko gyslelę turėtu imtis šio darbo.
 
Apie visus svarbiausius bei įdomiausius darbus pakalbėta, dabar norėčiau jums maloniai pasiūlyti apsilankyti mūsų serveryje ir išvysti kaip viskas atrodo iš tikrųjų. Serveris sukurtas linksmam bei maloniam laisvo laiko praleidimui, todėl užsuk į mūsų serverį, juk nesunku paaukoti 2 minutes prisijungiant ir įvertinant serverį savo akimis.
 
Serverio svetainė: www.gtaLG.lt
Serverio IP Adresas: 91.211.244.140:7777
Redaguota , nario Sensow

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Labai senas projektas,atsimenu dar žaidžiau prieš metus ar du tai visai patiko tik nepatiko kad per daug visko duodat pvž gali pirkt xp lt už mažas sumas ir t.t
O šiaip tik belieka palinkėti sėkmės ir dar ilgai gyvuoti :)

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Lopai, nukopijavo serva nuo kurejo kai keite gm ir toki pat pavadinima padare, apgailetini esat :D net gaila situ lopu.

 

Serveris atsiskyrė, nes žaidėjai norėjo žaisti senoje modifikacijoje. O tau šiaip patarčiau pasimokyti rašyti, nes tavo nerišliam sakinyje yra daug klaidų, todėl ne mes čia apgailėtini, o tu, nes nesugebi parašyti paprasčiausio sakinio be klaidų.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Blow me, supranti ka tai reiskia? Pavoget gm dabar reklamuojat didviriai prisisike naxj, susikurkit savo gm tada pasakysiu mldc dolbajobai.

 

Jeigu paskaitytum aprašymą, tai pamatytum, kad šio serverio modifikacija yra GRP, kas reiškia, kad pati modifikacija yra perėjusi per daugybę rankų. Tokia modifikacija kokia pasiėmėm galima atsisiųsti iš bet kokio SA-MP forumo, tai yra paprasčiausia GRP modifikacija. Aišku jau esame ištaisę daug klaidų, kurios buvo paliktos senajame serveryje ir patobulinom modifikacija pridėdami savo sistemas bei sistemų patobulinimus. Patį serveri žavi ne modifikacija, o draugiška serverio atmosfera bei serverio išskirtinumai(pvz kaip mero rinkimai, algų dalinimas nustatytu laiku ir t..t.), kurie liko nuo senojo serverio. Aš tik vieno nesuprantu kodėl mes "prisisike didviriai" ? Žaidėjai norėjo žaisti senoje modifikacijoje, mes tą ir padarėm tik dėl jų.

Redaguota , nario Sensow

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Delto kad, pvz man yra istrintas acc ir delto as kaltinu tik Lina. Draugiska atmosphera? Kurioi vietoi ji draugiska? VIsa administracija duota yra Bond klubui, cia draugiska atmosphera ? kai jie viska atsiema?

 

Kaip supratau tu būsi Vasia(nežinau ar tai tavo tikras vardas, bet žaidime buvai kaip Vasia, paskui kaip Deividas, tai jeigu klystu, nesupyk), iš tikro tai net neįsivaizduoju kodėl Linas tau paskyra ištrynė, kiek atsimenu jūs nelabai sutarėt. Čia jau reiktu pačio Lino klausti, kodėl jisai taip padarė. Administracija tikrai ne vien tik Bond klubo, yra ir kitų administratorių kurie nepriklauso Bond klubui. Kai Linas perėmė serverį, serveryje įvedė tvarka tarp administratorių, ne per seniausiai buvo nuimtas administratorius žaidėjui, kuris priklausė Bond klubui. Atmosfera mano manymu tikrai draugiška ir šiek tiek pasikeitusi po serverio pasikeitimo.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Cia ne Vasia, jis ne vaikas 19 ar kiek metu kad zaistu zaidimus kaip jus su linu, Linas_Bond serverio savininkas jusu dabar prasvente 18'ta gimtadieni prie kompo zaisdamas Sa:mP, apie ji nera jokio kito zodzio tik *Myliu SuperGames.lt*. 

 

 

 

Zaidejai, jai norit nueiti i tikraji serveri gta.LG.lt, ateikite siuo Ip: 77.241.194.185:1111, Cia yra tikrojo savininko serveris kuris si serveri sukure pries 3 metus ar dar daugiau.

 

Iš kur tu žinai, kad Linas savo gimtadieni šventė prie SA-MP? Pastebėjau, kad kalbi tik tam, kad kalbėtu, jeigu jau sakai, kad šventė gimtadieni prie SA-MP, tai bent įrodyk ar argumentuok, nes dabar tai čia tik nusikalbi. Keistas tavo požiūris į GTA SA MP žaidimo žaidėjus, pagal tave išeina, kad visi kas žaidžia SAMP yra vaikai? tai tada pagal tave ir tu toks pat vaikas kaip ir mes.

Žaidėjai manau kuo puikiausiai žino tą IP adresą, jeigu perskaitytum mano žinutę šioje temoje, kurią rašiau cituodamas tavo žinutę, pamatytum, kad aš sakiau, kad žaidėjai norėjo žaisti senoje modifikacijoje, todėl ir pasirinko mūsų serveri, o ne jų.

Tai kas tada būsi? Matau labai nepatenkintas, kad tau ištrynė paskyrą.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Na,nereik jokių piktybių.

Na,senam gamemode be jokių atnaujinimų net nepakeisti tekstai apie gm keitima.

Ir žaidėjų neperdaugiausiai.

Pasakysiu tiesa - Kas nori žais vienam serverį,o kam patinka atnaujinimai ir malonumai žais kitam serveryje.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Nu ką žmogus negali padaryt eventų,kad jo gimtadienis? Buvo jo gimtadienis... Negalvok,kad jis bus noliferis ir prašves prie samp.

P.S serveryje skripteriai naujokai visada buvo. Bet Edvinas žaidžia jau gal ilga laika ir prisideda prie serverio tausojimo

Redaguota , nario Kuliganas¬

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Temos, kurios buvo pažymėtos tomis pačiomis žymėmis:

  • Parašė SkrajojantisOlandas
   Aprašymas 
    
   Discord: Titukas#6558 
    
   Ieškomos pareigos: Pagalbininkas  
    
   Kokio tipo projekto ieškau: SA-MP
    
   Turima patirtis: Patirties turiu daug. Turėjęs ir CS ir SA-MP tematikos projektu. Rimtai susidomėjusius, tai galėsiu pavardinti asmeniškai. Projektais uzsiimu nuo 14-15 metu. Šiuo metu man yra 19 metu. 
    
   Kiti susisiekimo būdai: asmeninė žinutė Supergames.lt diskusijų forume arba elektroniniu paštu [email protected]
    
   Ko tikiuosi is projekto: Tikiuosi, kad projektas butu rimtas ir, kad administracija nenuleistų rankų ties projekto plėtra, tobulinimo tikslai būtų pirmoje vietoje. Turėtų vizija ir tolimesnių ateities planų. 
    
   Mano sugebėjimai:
   IPS/IPB forumo paruošimas pilnam naudojimui. Modifikacijų tvarkymas. Tvarkos palaikymas, aprašymų kūrimas. Administravimas ir moderavimas. 
   Modifikacijos kodavimas, tai tik paprastų sistemų kūrimas ir jų koregavimas. Galimi patarimai iš mano pusės, tai ko reikia ir ko trūksta sistemai. 
   Discord kanalų tvarkymas, modifikacijų įrašymas, tvarkos palaikymas. Botų sutvarkymas ir koregavimas. Pilnas paruošimas naudojimui. Roliu nustatymas ir sutvarkymas. Jeigu trumpiau tariant, tai pilnas paruošimas naudojimui. 
   Modifikacijos pagražinimas/Mappinimas šioje srityje labai daug neišmanau, mapp darbus galiu padaryti, bet nelabai puikiai atrodančius, bet jeigu yra mapperis, tai galiu duoti nemažai patarimų iš savo pusės.
   Paprastų banneriu piešimas, paprastų aprašymų piešimas, forumo rangų ir logotipų piešimas. Darbai irgi nelabai puikus, bet is bėdos galiu ir padaryti ir pasistengti.
   Išvada tokia, kad viska moku, bet po truputi. Pagal aprašymą manau, kad galima suprasti, tai ka moku geriausiai.
    
   Mano asmeninės savybės:
    
   Vertinu draugišką, organizuotą kolektyvą.
   Visada imuosi iniciatyvos bei atsakingai vykdau patikėtas užduotis.
   Moku dirbti komandoje ir nepalieku nepadaryto darbo neatlikto.
   Nuoširdumas, pareigingumas, tvarkingumas, sąžiningumas,  kūrybiškumas.  
    
  • Parašė N.1
   Sveiki Supergames.lt senbuviai, naujokai, lankytojai, draugai ir ne draugai, pažįstami. Perskaitykite viską, jei jau susidomėjote tema ir užsukote apžvelgti. Viską paaiškinsiu, aprašysiu nuo A iki Z, jei kils klausimų - visada atsakau, tik dažniausiai atsakau į AŽ, į komentarus kartais užtrunku atsakyti, nes nelabai seku temos, kadangi yra neadekvačių žmonių kas komentuoja ne pagal temą arba tiesiog haterių.
   Pradėkime.
   Teikiu visokeriopą nemokamą pagalbą dėl patikimumo / +rep įgavimo. Daugiausiai dirbu / užsiimu ties photoshop'u, (avatarų, viršelių, parašų, reklamos banner'ių ir kt., sukūrimu. Taip pat serverių, forumų kūrimu / paleidimu / kodavimu.
   Dar užsiimu ir FRAG MOVIE / PROJEKTŲ PRISTATOMŲJŲ FILMUKŲ kūryba). 
   Galiu Jums pilnai įrašyti / paleisti cs 1.6 arba samp serverį, padėti susikurti / paleisti forumą, sukurti skiltis, temas ir t.t, jei ko reikia - Parašykite asmeninę žinutę.
   Paslaugos aišku ne už dyką, yra ką galiu padaryti ir nemokamai bet dauguma kainuoja. Kainos tikrai nesikandžioja.
   Ties photoshop'u patirties turiu apie keletą metelių, o ties 1.6 / samp forumų / serverių sukūrimu / tvarkymu turiu apie 10 metų patirties, daug ką žinau / išmanau.
   P.S Taip pat dar parduodu mažus bei didelius kiekius filmai.in taškų bei visokių platformų sekėjus, like'us, didinu grupių narių skaičių iki kliento paprašyto kiekio pagal kainą.
   Esu filmų igarsintojas, ilgą laiką dirbu kartu su filmai.in bei šiek tiek su kitomis filmų svetainėmis, jei reikia įgarsinimo paslaugų ar norite, pageidaujate, kad įgarsinčiau kokį filmą - Parašykite AŽ.
   Nori sužinoti patikimumą? Parašyk AŽ, duosiu įrodymus, realią reputaciją, o ne SG kur daugybę neišprususių, žemo mentaliteto lygio vaikų sumeta už nieką -rep limitą, nors realiai nepatiko tik viena tema...
   Hateriai praeikite pro šoną, niekam Jūs neįdomūs, jei norite įrodymų dėl darbų ar reputacijos - parašote į AŽ ir numetu.
  • Parašė Aurelijus.
   Sveiki supergames.lt nariai šiandien noriu pasidalinti new-santos.lt modifikaciją kadangi mačiau dauguma jūsų ieško ir kas kart parašot tai paplatinsiu, kad kiekvienas iš jūsų galėtumėt laisvai atsisiųsti
   Plačiau apie modifikaciją : 
    
    
     
    
   Atsisiųsti galite šią nuoruoda: https://www89.zippyshare.com/v/KOjtcU1i/file.html
 • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

  Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

 • eneba
 • eneba
 • eneba • SuperGames programele
 • SuperGames programele