Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu [PARDUODU] - SARG.LT (SA:MP) afk botą. (+RIDA KELEJAS)


HeaVen

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3738 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

oj jo joi, prasideda vaiku komentavimai. Pazaistum sarg serveryje, ir tas tavo sunkesnis daigtas uzdetas ant w, ismestu afk :)

Ko tu čia staiga tapai įsižeidęs? Čia gal exclusive to sarg tas tavo botas? Nes kiek mano atmintis tempia mano pasiųlymas veikia ir kituose serveriuose. Tikiuosi nesužlugdysiu tavo master peace pardavimų. Jeigu tas tavo išradimas gali dirbti už tave kol tu esi minimizavęs žaidimą ir darai ką kitą tada užskaitau tai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ko tu čia staiga tapai įsižeidęs? Čia gal exclusive to sarg tas tavo botas? Nes kiek mano atmintis tempia mano pasiųlymas veikia ir kituose serveriuose. Tikiuosi nesužlugdysiu tavo master peace pardavimų. Jeigu tas tavo išradimas gali dirbti už tave kol tu esi minimizavęs žaidimą ir darai ką kitą tada užskaitau tai.

Nepergyvenk ,,šūdo" nepardavinėju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

Drukstana , iš kitur voge šituos pats žinau iš kur tokius visokius šudus gauti ir viską apie CLEO moda nežadu moket kaškoki " afk bota " 2 milijonus susirandu svetainei ir pats atsisiunčiu ir naudojus . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gerai tu vaikas susirandi svetainėje, ir maladec, kitiem negaila milijonų kurie tyngi ieškoti, o kuriem nereikia laisvi žodžiu, parduodu kuriems to reikia. Ne diskutuoti čia tesusirinkome :)

Gerai aš vaikas ir ką tu ? kitais vaikais vadini o pats vaikas prieš sakydamas pagalvok ką rašai nežadu leist ant kaškokio cleo vadinamo jau gero cleo modus litus milijoninius .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gerai aš vaikas ir ką tu ? kitais vaikais vadini o pats vaikas prieš sakydamas pagalvok ką rašai nežadu leist ant kaškokio cleo vadinamo jau gero cleo modus litus milijoninius .

Paskambink man į skype pakalbėsim, yra mano kontaktai, skype: kristis96 nes nėr bazaro čia be naudos rašynėtis...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3738 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...