Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Reikia medalių sistemos


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3787 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Koks tu "Weberis" na neįsivaizduoju iš tikro kas tas weberis , bet jei teisingai suprantu svetaines kuri įrašinėji visokias tvs, ir nesugebi pasinaudoti paieška, dėl supisto hook :D kuris tikrai yra google.lt :)

Koks tu "Weberis" na neįsivaizduoju iš tikro kas tas weberis , bet jei teisingai suprantu svetaines kuri įrašinėji visokias tvs, ir nesugebi pasinaudoti paieška, dėl supisto hook :D kuris tikrai yra google.lt :)

Dėl vieno hooko pradėti smerkti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Oi,oi,oi būvau rades kažkur viena bet neveikia linkas aš neturiu teisės kreiptis čia? Moderatoriai irgi prašo pagalbos nors yra geri skripteriai.

Ko jūs čia *Myliu SuperGames.lt* stumiat ant žmogelio? kad paprašė linką jau reikia čia pist protą? aš išvis nahuj nepagaunu, koks jusu supistas reikalas kaip jis webiną *Myliu SuperGames.lt*?
  • Teigiamai 6
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ko jūs čia *Myliu SuperGames.lt* stumiat ant žmogelio? kad paprašė linką jau reikia čia pist protą? aš išvis nahuj nepagaunu, koks jusu supistas reikalas kaip jis webiną *Myliu SuperGames.lt*?

Jie pasakė teisybę. Jei tau nepatynka gali nerašyti,nes jis skaito save "weberiu" nors per google neranda hook'u... Aš katik pasinaudojau google paieška ir radau gal kokius 30 medalių sistemų. Ir kur čia radimas tik vieno kaip jis sakė? Tai va. Prieš rašydamas pagalvok ar verta rašyti,kad ko stumia,nes stumia ne be reikalo,o dėl to,kad leistu žmogui susiprasti...

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3787 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...