Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Paul Walker... (gali būti, kad jis dar gyvas)


ViTEO

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3767 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Pranešu, kad šį pranešimą (temą) rašė ViTEO (aš), ją leidžiu platinti, tik nepasisavinant jos.

Galit nustoti jaudintis ir pysti protą, kad jis gyvas. Mašina sprogo, viskas įvyko taip:

Jie važiavo apie 140-175 KM/H, nesuvaldė mašinos (kaikur buvo parodyta, parašyta, kad ant žemės buvo aptikta vairavimo (vairo) skysčio) atsitrenkė į stulpą, o paskui rėžesi į medį. Mašina užsiliepsnojo, jie turėjo 60 sekundžių išsikapstyti iš mašinos, mašina sprogo (yra video, kur pateikiau). Tikrojo vaizdo įrašo matant ir mašiną, ir patį visą įvykį dar nėra, turbūt ir nebus. Kas keisčiausia, jog vairavo Paul Walker'io draugas (lenktynių asas) ir toks profesionalas nesuvaldė mašinos, o dar keisčiau, kad ant kelio buvo vairo (vairavimo) skysčio. Čia kažkas keisto...

Bet jie yra mirę ir tai yra keisčiausia. Paul buvo mano mėgstamiausias aktorius, nuo pat vaikystės žiūrėdavau Fast & Furious filmus, o dabar turėjo taip baigtis, tikrai liūdna ir nesinori tikėti. Kiekvieną dieną grįžęs iš mokyklos puolu prie kompiuterio naršyti (1-2H) dėl Paul Walker'io, gal kas bus naujo paskelbto ir panašiai...

Be Paul Walker F&F filmus bus tikrai keista žiūrėti, mano manymu neįdomu, nes tokio kaip jo, niekas pakeisti negali. Tikrai labai liūdna, toks gyvenimas...

Bet bent jau jis visada liks mūsų širdyse... :)

Pirma kartą perskaitęs šį straipsnį, aš tiesiog netikėjau, jis buvo toks šaunus aktorius, žiūrėdavau jo filmus nuo pat vaikystės, džiaugdavausi, mėgaudavausi, kaip jis lenktiniauja, kokia būdavo ta saldi vaikystė... O dabar nežinau... Jaučiuosi prastai, labai liūdna, jeigu jis mirė.

Tenoriu pasakyti, kad Paul Walker (vienas iš garsiausių aktorių) gali būti gyvas.

Kaikurie sako, kad čia yra jo veidas, jis dabar guli ligoninėje:

639654ebce4b5034c1caa9a99657f7ae530.jpg

Gal Jūs kaikurie tikite, bet aš nepritariu ir netikiu. Jau esu apsiskaitęs, 80% žmonių sako, kad tai yra ne tiesa, atsiknyskite nuo jo, leiskit jam ilsėtis.

Bet dabar aš pakalbėsiu.

Jis gali būti miręs dėl šių priežaščių:

- Jo šeimai yra paskelbta užuojauta, jo Twitter, FaceBook, kiti puslapių account'ai yra paskelbti, kad jis yra miręs

- Tyrese Gibson prie kapo verkė, tikrai liūdėjo

- Yra paskelbti video, nuotraukos (,)

- Wikipedia, TMZ kiti interneto puslapiai užtikrino, kad jis mirė (jie galėjo būti nulaužti, apgauti arba tiesiog papirkti, bet aš tiesos nežinau)

Jis gali būti gyvas dėl šių priežaščių:

- Jis yra (buvo) gan turtingas, tad tikrai galėjo papirkti žmones, nors ir Tyrese verkė, tai galėjo būti apsimetimas

- Yra paskelbtas jo veidas internete, kaip jis yra sužalotas (bet mes neesame 100% užtikrinti, kad tai tikra tiesa)

- Valstybės numeriai. Mestelėjau akį į tai... Ant kapo numeriai neatitinka mašinos numerius prieš jam išvažiuojant...

- Buvo parašyta, kad nėra 100% įtikinta, kad tai jų kūnai. Rašoma, kad kūnai yra per daug sudeginti, tad negalima pasakyti tiksliai ar tai jie

image-56286jpg-63435512.jpg

Kažkas tai keisto...

:kiets:

Galbūt tai yra apgavystė, galbūt jis norėjo pasislėpti.

Noriu pasakyti, kad nenoriu šio aktoriaus ižeisti ar kitaip ji erizinti, jeigu aš klystu, ir jeigu jis yra miręs, tai labai atsiprašau... Ilsėkis ramybėje, Paulai, ilsėkis...

<| R.I.P |>

- Rest in Paradise

- Ride in Paradise

- Rest in Peace

Redaguota , nario ViTEO
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Papildyta

- Buvo parašyta, kad nėra 100% įtikinta, kad tai jų kūnai. Rašoma, kad kūnai yra per daug sudeginti, tad negalima pasakyti tiksliai ar tai jie.

Esu skaites ir kad tipo daro dantu tyrimus kad isitiknti ar tai ju kunai.Bet as vienu dalyku stebiuosi jeigu ju kunai apdeginti tai man idomu kaip dar jo veidas kaskiek matesi cia man labai atrodo i kaskokia klastote.

  • Teigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Esu skaites ir kad tipo daro dantu tyrimus kad isitiknti ar tai ju kunai.Bet as vienu dalyku stebiuosi jeigu ju kunai apdeginti tai man idomu kaip dar jo veidas kaskiek matesi cia man labai atrodo i kaskokia klastote.

Žmogau, visos šitos ft yra paimtos iš lempos, o jas paėmė facebooko grupės, kad prisirinkt laikų. Pirmiausia ta ft su jo veidu, juk jis toje mašinoje sudegė, todėl tas sužalotas veidas yra FAKE. Foto prie porsche: kas užtikrino, kad būtent ta nuotrauka daryta tą dieną ir būtent prieš tą išvažiavimą? Paimta betkokia ft, kur jis nusifotkinęs prie raudono porsche ir vėlgi fb puslapiai ją paplatino dėl like skaičiaus.

Kitoj temoj aiškini, kad jis gyvas, nes yra ft su susiūtu veidu. Juk per visas Anglijos žinias pranešė kad jis MIRĘS, jo fb ir twitter paskyrose rašo, kad jis MIRĘS, net toj pačioj wikipedijoj parašyta, kad jis yra MIRĘS.

Redaguota , nario Žalgirietis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visi daktarai yra įsitikinę 100%, kad jis mirė įvykio vietoje, nors taip ir yra. Jis sudegė kartu su mašina ir jo draugu. Dėl numeriu. Sutinku su Žaigiriečiu. tai gali būti paimta bet kokia fotkė kur jis prie Porche. Nors jai tai taip ir yra, tai jie galėjo pasikeisti tuos numerius. Nu krč.. Po savaitės viskas bus aišku, ar ten jie žuvo ar ne.

Redaguota , nario DecaL'as
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žmogau, visos šitos ft yra paimtos iš lempos, o jas paėmė facebooko grupės, kad prisirinkt laikų. Pirmiausia ta ft su jo veidu, juk jis toje mašinoje sudegė, todėl tas sužalotas veidas yra FAKE. Foto prie porsche: kas užtikrino, kad būtent ta nuotrauka daryta tą dieną ir būtent prieš tą išvažiavimą? Paimta betkokia ft, kur jis nusifotkinęs prie raudono porsche ir vėlgi fb puslapiai ją paplatino dėl like skaičiaus.

Kitoj temoj aiškini, kad jis gyvas, nes yra ft su susiūtu veidu. Juk per visas Anglijos žinias pranešė kad jis MIRĘS, jo fb ir twitter paskyrose rašo, kad jis MIRĘS, net toj pačioj wikipedijoj parašyta, kad jis yra MIRĘS.

Karoce.....Jum ziuriu visai jo negaila geriau galvotumet kad jis gyvas ir tikrai kad jis ligoninei guli ir kad daktarai kovoja uz jo gyvybe o jus cia mires mires...

Ta foto su veidu yra hoax'as, kitaip tariant photoshopintas image'as ir visai kito žmogaus. Jei domina, pasiskaityk internete Paul Walker fake death hoax. Surasi fotkių ir viso kito kas paneigia visas šias sąmokslo teorijas. ;)

Nuo kada tokias nuotrauka fake galima padaryti?

Visi daktarai yra įsitikinę 100%, kad jis mirė įvykio vietoje, nors taip ir yra. Jis sudegė kartu su mašina ir jo draugu. Dėl numeriu. Sutinku su Žaigiriečiu. tai gali būti paimta bet kokia fotkė kur jis prie Porche. Nors jai tai taip ir yra, tai jie galėjo pasikeisti tuos numerius. Nu krč.. Po savaitės viskas bus aišku, ar ten jie žuvo ar ne.

As kiek skaiciau Paul'as isgyveno pasirasykit per google Paul Walker is alive ir tikrai bus daug kur parasyta kad jis gyvas,o del jo draugo tai....Nieko nera kad jis gyvas tai reiskia jis ir zuvo per avarija.

1. Jis tikrai mirę, kas labai gaila....

2. Čia ne jo nuotrauką, čia yra fake'as....

Sakau jum tikrai jo visai negaila.....Galvotumet kad jis gyvas ir kad isgyventu ir dar karta kartoju jus cia vis mires mires....O del nuotraukos nemanau kad fake.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3767 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...