Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Artėjančiu kalėdų progra IPB SA-MP dizainas


#Karolis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3742 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Ar tu durnas ar kas tau yra ? Taigi sakau NE VISI MOKA EDITINTI. Todėl ir duodu naujokams. :)

Nemoka? Nežinai tai gali nesakyti. Žinoma yra tokių žmonių kurie nemoką,nes jie net nenori išmokti,o kas nori tai jau internete pilna pamokų (ir šitame forume mano kurta pamoka). Man įdomu kaip pats išmokai jei kiti negali mokėti nors tu pats matosi,kad naujokas ant IPB?

Redaguota , nario Gabas :)
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

[quote name=Gabas :)' timestamp='1386305719' post='1071067]

Nemoka? Nežinai tai gali nesakyti. Žinoma yra tokių žmonių kurie nemoką,nes jie net nenori išmokti,o kas nori tai jau internete pilna pamokų (ir šitame forume mano kurta pamoka). Man įdomu kaip pats išmokai jei kiti negali mokėti nors tu pats matosi,kad naujokas ant IPB?

Naujokas ant IPB ? :lol: 2 metų patirtis ir naujokas ? :D Kaip išmokau ? Atsidariau ipb_style.css ir žiūrėjau iš kur kojos dygsta ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Naujokas ant IPB ? :lol: 2 metų patirtis ir naujokas ? :D Kaip išmokau ? Atsidariau ipb_style.css ir žiūrėjau iš kur kojos dygsta ;)

Tai palei tave ipb_style.css yra viskas jau ką turi mokėti? O kur dingo globalTemplate ,BoardIndexTemplate? 

Juk ne tik ipb_Style.css yra mokinimosi vieta. Reikia žinoti per ftp kas kur yra,admincp pažinoti kaip savo 5 pirštus. Suprasti HTML,XML pagrindus. 

Beto taip. Tu pagal mane esi naujokas. Tokį dizainą sueditinti galėtu tik naujokas. Jeigu turi 2 metų patirtį tada užjaučiu,nes savo gyvenimo 2 metus išmetei į šiukšlinę kaip kokias atliekas. Aš jau 3mėn kai mokinausi IPB jau buvau sukoregavęs IPB dizainą kuriame buvo slide,pritaikyti paveikslėliai,pakeistas pagrindinis forumo šriftas...

Man tik atsidarius tokį forumą norėjosi kuo greičiau išjungti,nes buvo baisu žiūrėti...

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3742 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...