Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Parduodu sarg.lt turtą Išsamu


Forever789

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3791 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki kagi kaip čia pasakius,parduodu sarg.lt turtą. Turbūt labai įdomu kodėl aš žaidžiu sarg.lt serverį ir kodėl parduodu? paprastas atsakymas jau kalėdos neužkalnų najieji metai,+ labai laukiu balandžio pirmos dienos kada pradėsiu laikyt teisęs juk viskam pinigų reikia,teisėm 1,6~ tūkstančio,naujieji metai linksmintis taip pat pinigų reikia,nusprendžiau parduoti turtą ką aš turiu:

1. Turiu paskyra kurioj yra Sandking Rida: 4365km, verte: 72m ,jau tiek siūle už ją man 72m. Galima galbūt gaut ir daugiau,Už Sk norėčiau 40lt bankų. Pridėdu sultan Rida: 3500 apie

2. Turima apie 6mln Lt: 5lt bankų.

Turimi ACC:

1. 672k xp,CN mafija,adminas 26d,vip dar kažkiek,verslas su vip 280lt.

2. Apie 150k xp,verslas 280lt be vip,su vip 560lt. 15LT bankų

3. Apie 120k xp,verslas be vip 140lt,su vip 280lt 10lt Bankų

Galima ir deretis aišku proto ribose,už viska atsiskaitymas tik bankų (Swedbank) kaip ir aprašiau juk sms žinutėmis savo tisklams neišleisiu pinigų :)

Apgaudinėjimai galit net neberašyt naujokai susikure acc bandyt apgaut,pirmas neinu aš ,nebent jai koks nors moderatorius adminas perka nu turbūt savaime aišku kad neapgavikas,tai galima ir pirmam eit :) ,galim taip pat imt tarpininką,jai bijot.

Kontaktus čia paliekat,susieksiu pats :)

Kolkas išeinu laukan,ateidamas idėsiu foto :)

Redaguota , nario Forever789
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki kagi kaip čia pasakius,parduodu sarg.lt turtą. Turbūt labai įdomu kodėl aš žaidžiu sarg.lt serverį ir kodėl parduodu? paprastas atsakymas jau kalėdos neužkalnų najieji metai,+ labai laukiu balandžio pirmos dienos kada pradėsiu laikyt teisęs juk viskam pinigų reikia,teisėm 1,6~ tūkstančio,naujieji metai linksmintis taip pat pinigų reikia,nusprendžiau parduoti turtą ką aš turiu:

1. Turiu paskyra kurioj yra Sandking Rida: 4365km, verte: 72m ,jau tiek siūle už ją man 72m. Galima galbūt gaut ir daugiau,Už Sk norėčiau 40lt bankų. Pridėdu sultan Rida: 3500 apie

2. Turima apie 6mln Lt: 5lt bankų.

Turimi ACC:

1. 672k xp,CN mafija,adminas 26d,vip dar kažkiek,verslas su vip 280lt.

2. Apie 150k xp,verslas 280lt be vip,su vip 560lt. 15LT bankų

3. Apie 120k xp,verslas be vip 140lt,su vip 280lt 10lt Bankų

Galima ir deretis aišku proto ribose,už viska atsiskaitymas tik bankų (Swedbank) kaip ir aprašiau juk sms žinutėmis savo tisklams neišleisiu pinigų :)

Apgaudinėjimai galit net neberašyt naujokai susikure acc bandyt apgaut,pirmas neinu aš ,nebent jai koks nors moderatorius adminas perka nu turbūt savaime aišku kad neapgavikas,tai galima ir pirmam eit :) ,galim taip pat imt tarpininką,jai bijot.

Kontaktus čia paliekat,susieksiu pats :)

Kolkas išeinu laukan,ateidamas idėsiu foto :)

cia klaida ar aš kažko nesupratau?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Grįžau,acc nechakinti yra liudytojų iš kuriu 2 acc 2 ir 3 paemiau už sarg.lt limonus gan pigiai pardave,ir kodėl nepaimt? Nebuvau apgavęs,pirmas neinu juk aiškiai parašiau,jai matau žmogus šudo nemala patikimas,tikrai galima eit pirmam drąsiai. Nėra ko scamint čia,kai kas nors nupirks ką galės pasireikšt :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

http://www.supergame...a/#entry1047165 Neapsimoka pirkti visu comment paskaityk :D

Nežinau kokį šuda malat,bet pas mane skype vos siekia 300~ kontaktų,o apie 1600 man dar svajot iki tiek,žaidimė tai taip nick šitas,bet skype tai ne mano tą,bet kas galėjo už mane pakviest,skypen ir šuda sumalt,pamąstykit logiškiau. Kai atsiras norinčiu kažko kad ir tu 6m už 5lt bankų prašom,imam tarpininką supergames.lt adminą,jai taip norit,man gy nesunku,svarbu parduot ką turiu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3791 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...