Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[Pasiūlymas/Diskusija] Mažinam nereikalingas reklamas?


Ade

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3791 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Jau seniai pastebėjau ir aš, ir ne tik aš, kad forumas vis dar teršiamas visiškai neįdomiais projektais (SA:MP, MC, CS), kurie išsilaiko vos kelias savaites, o kai projektų nebelieka, temos forume pasilieka. Galbūt turit pasiūlymų, kaip būtų įmanoma sumažinti banalių projektų reklamavimą forume?

Aš pats siūlyčiau įvesti taisyklę, kad būtų galima reklamuoti projektus, kurie turi nuosavus domenus (su .lt galūne), o ne su sub-domenais. Kadangi tie smulkučiai projektėliai ir kuriami su sub-domenais. Galim užvest ir diskusiją apie tai, galbūt šioje temoje pamatysim ir geresnių pasiūlymų nei mano.

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Temų nešalinsim.. Paaiškinsiu civilizuotai kodėl..

Kuo temų, pranešimų daugiau mūsų forume, tuo lengviau , mus rasti google paieškoje, ir taip vis daugiau žmonių mus randa.

Todėl mes netriname pranešimų, temų , vartotojų. ( Pranešimus tik pažeidžiančius taisykles trinam , palaikant tvarką )

Projektai visi turi būti lygūs, su bet kokia galūne.

Tikiuosi į klausimą atsakiau, jeigu yra neaiškumų, kreipkis až arba kitais mano kontaktais.

  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3791 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...