Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirmas mano modernus namas!


**Deividas**

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3784 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Žolė namo viduje? Tokios nesąmonės dar nesu matęs. Jokių baldų, jokių daiktų - TUŠČIA. Išorė atrodė kažkiek gražiau. Nesuderinta spalvų paletė. Išvis tau patariu išimt tuos woodenplank'us.

Apibendrinus - Silpnai.

2/10

Redaguota , nario Martamos
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žolė namo viduje? Tokios nesąmonės dar nesu matęs. Jokių baldų, jokių daiktų - TUŠČIA. Išorė atrodė kažkiek gražiau. Nesuderinta spalvų paletė. Išvis tau patariu išimt tuos woodenplank'us.

Apibendrinus - Silpnai.

2/10

Na kaip minėjau dėl vidaus ir pats pritariu;D. Vidus yra tik šiuo metu įrenginėjimas. :) Woodenplanksai pakeisti jau prieš tau pasakant :D
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man taip visai normaliai 5/10. Perskaičiau viską ir supratau, jog nedabaigtą, Martamos prieš rašant perskaityk viską pilnai. O tau sėkmės tobulėjant.

Ačiū :)

Blokai nesuderinti, vidus tuščias, formų daugiau reiktų.. Tobulėk... Kelt darbą pabaigtą.. Tada jau bus galima normaliai įvertinti

Kita kartą pataisysiu savo klaidas :P. Ačiū už nuomone.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Martamos prieš rašant perskaityk viską pilnai. O tau sėkmės tobulėjant.

Tai tada aš nesuprantu - tokį menka darba statyti ir dar nepabaigta kelti į forumą... Suprasčiau jei butu koks nors kaimo/miesto progresas, bet kad dabar namas ir nepabaigtas...

Redaguota , nario Martamos
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai tada aš nesuprantu - tokį menka darba statyti ir dar nepabaigta kelti į forumą... Suprasčiau jei butu koks nors kaimo/miesto progresas, bet kad dabar namas ir nepabaigtas...

Šiuo metu, tam pačiame mape statau dar kelis namus. Žinot kai serveriuose būna plotų pasaulis, tai ten panašiai padariau. Šiuo metu yra pastatyti 2 pilnai baigti namai, šitą kur esu įkėles ir dar vienas. Bet ateityje kai pastatysiu daug daugiau įdėsiu bendro vaizdo nuotrauką, o jai panorėsit galėsiu ir namo vidus nufotografuoti ir įkelti čia. Bet prisipažinsiu, vidų rengti nelabai sekasi.. p.s Ačiū už tave pastabas ir kitą kartą keldamas tik namą būtinai ištaisysiu padarytas klaidas:).
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3784 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...