Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Bokštas.. [Pakeista dar karta]


Ledukas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3719 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Viskas liuks žmogus prima kritika is su kekvienu kartu tobulėja micso kalbek už save lai kelia darbus idomu stebėt progresa.

Bet tai tegul normaliai ištobulėja tada deda savo visus darbus i šį foruma, dabar nėra tiesa sakant ko žiūrėti, paprasta bokšteli pastatė ir viskas, statyk ką nors orginalesnio..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet tai tegul normaliai ištobulėja tada deda savo visus darbus i šį foruma, dabar nėra tiesa sakant ko žiūrėti, paprasta bokšteli pastatė ir viskas, statyk ką nors orginalesnio..

Na gerai kitas darbas bus kažkas didesnio ir ištubulėjas iki galo.. o jeigu ne tai tada aš jau nekaltas :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gavos dar blogiau. Sakydamas daugiau medžio rūšių, turėjau omeny planks, stairs ir slabs naudojimas. Apie gylį irgi nelabai supratai, tas gylis turi bųti sukuriamas su tais kitais medžiais, o.ne stiklu.

Sorry my master.. Beja galėtum pamokint statyt? nes aš gi statyt tai nemoku :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...
  • Parašė po 3 savaičių...

Ne nu nesuprantu aš tokių žmonių sukuria kaškokį Š Ū D Ą ir rodo...

 

 

0/10

 

Kaip ir prasei...

 

-rep.

 

 

Sakai, jog nesupranti savęs? Nu keistas tu žmogus. Tam jog kitus koliotum, turi pats kažką sugebėt, o dabar tik pats duhini save, nes dauguma tavo pastatų prastesni net už šį...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sakai, jog nesupranti savęs? Nu keistas tu žmogus. Tam jog kitus koliotum, turi pats kažką sugebėt, o dabar tik pats duhini save, nes dauguma tavo pastatų prastesni net už šį...

 

Mano statiniai žymiai gražesni už jo. Daug žmonių kurie mane pažysta gali tai patvirtinti.Tad nieko nežinodamas nesikišk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano statiniai žymiai gražesni už jo. Daug žmonių kurie mane pažysta gali tai patvirtinti.Tad nieko nežinodamas nesikišk.

Žinau ir matau lygiai taip pat kaip ir kiti, jug ne vieną kvadratą čia kėlei ir ne vienu didžiavaisi. O apie tavo darbus spręst gali tik pašaliniai (neutralūs), nei draugų nuomonė, nei tavo - nesvarbi... Tai didysis hackeri, hackink mano IP...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne nu nesuprantu aš tokių žmonių sukuria kaškokį Š Ū D Ą ir rodo...

 

 

0/10

 

Kaip ir prasei...

 

-rep.

Mano manymu tokiems žmonėms kaip tu šitam forume nevieta. Kodel? Nes esi nieko vertas žmogus kuris visiškai nemoka statyti ir vietoj to jog pabūtum tyliai ir bandytum progresuoti bei tobuleti, tu bandai sumenkinti ir suteršti kitus. Beje šiek tiek pasidomėjas tavo reputacija padariau išvadas jog tu esi paprastas freeposteris kuris didžiają dalį savo rep susirinko is Unique ir Minecrafteris.lt,  Jeigu gerai suskaičiavau išviso apie 30rep. Man asmeniškai neskauda, bet norečiau paprasyti, kad jeigu gali pabūk žmogus ir neteršk forumo savo postais...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano manymu tokiems žmonėms kaip tu šitam forume nevieta. Kodel? Nes esi nieko vertas žmogus kuris visiškai nemoka statyti ir vietoj to jog pabūtum tyliai ir bandytum progresuoti bei tobuleti, tu bandai sumenkinti ir suteršti kitus. Beje šiek tiek pasidomėjas tavo reputacija padariau išvadas jog tu esi paprastas freeposteris kuris didžiają dalį savo rep susirinko is Unique ir Minecrafteris.lt,  Jeigu gerai suskaičiavau išviso apie 30rep. Man asmeniškai neskauda, bet norečiau paprasyti, kad jeigu gali pabūk žmogus ir neteršk forumo savo postais...

Aš jam rep už dyka neduodu o duodu už tai jog ieško builderiu mano projektui :D Manau neužilgo įkels jis savo darbu nes mano serveryje jis labai daug pasigerino savo statymo įgudžius.

Redaguota , nario Unique.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3719 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...