Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kokių pamokų trūksta?


Marius

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3780 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Galbūt iš dalies tu teisus, bet jaigu jis neprižiurimas, su Valdu pakalbėk ir galėsi tvarkyti čia pamokas ir panašiai. Nes kaip ir kiti sako, kad dabar tik paima ir įklijuoja, niekas nesigilina į tas funkcijas kas kaip atrodo. Bet gal būt prisipažinsiu aš irgi taip darydavau kaip ir tu Invi, bet dabar iš to darymo išmokau scriptinti. Dabar atvirkščiai gilinuosi į funkcijas ir kas kart skaitydamas pamokas, vis pasigestu funkcijų paiškinimo ir panašiai. Kaip ir iš šono pažiurėjus, Pamokos tai čia mokyti turėtu, o ne gabalus kelti ..

Supranti, esmė ne tame kad pamokos neišmoko. Aš sakyčiau kad mano pamokos tikrai atsako į klausimus kuriuos gali kelti kodas... Bet ar taip kam nors įdomu? Vienam žmogui iš šimto..
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ji reikalinga tam, nes šitas forumas yra NEPRIŽIŪRIMAS, galiu tai drąsiai teigti ir jūs NEGALĖSIT to paneikti, prieš daug metų, kai galbūt net pats dar nebuvau SA:MP'e žmonės domėjosi, mokė vieni kitus, va būtent iš ten ir išaugo TIKRI SKRIPTERIAI, o ne kažkokie balvonai, kurie viską kopija ir klijuoja. Galiu pasakyti tik vieną, man žinomą skripterį, kuris išmoko skriptinti jau šiais "SA:MP laikais" kai visi yra padėja ant pamokų, svarbu duok, aš įklijuosiu. Kas tas skripteris? YIIN'as visi kiti išmoko skriptinti jau iš seniau, Britas, Raimis_R, Martin_M, Svedas ir dar keletą žmonių...

Žinai ką? TAIP AŠ KAŽKADA BUVAU MAŽVAIKIS IR AŠ TO NENEIGIU, VISKĄ KOPINDAVAU IŠ KITŲ FORUMŲ, MODŲ IR T.T TAI BUVO ~2010 metų gale, bet dabar aš gailiuosi to, ką dariau, kadangi jeigu aš būčiau pradėjas viską nuo 0 ir rimtai aš esu GARANTUOTAS, kad dabar skriptinti mokėčiau labai gerai, bet dėja to nėra.

Skriptinti pradėjau ankščiau nei kaikurie tavo išvardinti skripteriai. Tai laikais nebuvo tokių pamokų nebuvo nieko... Pamenu kai pats pradėjau skriptinti dar net modų platintų nebuvo ir apskritai viska turėdavai daryti pats. Dabar yra daug skripteriu kurie laiko save ahujenais skripteriais,bet kopijuoja sistemas iš kitų modų ir pnš... Žodžiu esmė tokia,kad seniau darydavai ir niekad nebuvo klausimų kur ką įkelti kaip dabar kodėl nedirba vartai ka reiškia undefinied symbol ir panašūs šūdai arba kaip Symbol Already Defined... Tai čia debilui aiškiai parašyta,kad simbolis jau yra naudojamas tai tu jį turi trinti,o dabar žmones bėga į forūmą ir diskutuoja kaip sutvarkyti šį dalyka arba ieško papraščiausių pamokų kur jokio sudetingumo nėra... Viskas per daug paprasta ir tokių skripterių šimtais,o seniau jų buvo tik keletas...Pirmieji Kanis,Vynas,Montis,Rycka_Neon, Tomejus,Baubas. Tolimesne karta jau ėjo Reksnys,Britas,Es... Bet dar tada tu žinojai,kad jie kaška sugėba ,o dabar kai pirma kartą atėjau į šį forumą pamačiau tiek kaškokių nežinomų skripterių kurie teikia paslaugas ir kurie ne velnio nemoka ir velnias žino iškur išlindo,kad net apakau... Kai pats pradėjau skriptinti iš bėdos ir tik keleta kartų bėgau į gta-online ir prašiau pagalbos,bet tai jau buvo sudetingesni dalykai kurių tikrai nežinojau ir dariau pirmą karta . Nebuvo pamokų,gamemodų ar kitų šūdų iš kuriu tu kaška pasiimsi,turėjo dirbt sava galva,o ne svetima :)...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Supranti, esmė ne tame kad pamokos neišmoko. Aš sakyčiau kad mano pamokos tikrai atsako į klausimus kuriuos gali kelti kodas... Bet ar taip kam nors įdomu? Vienam žmogui iš šimto..

Tikriausiai, kad ne. Ir šiaip būtent Sa:Mp visoje skiltiję reiktu tvarkos, čia ne vien dėl tų pamokų. Nes kiekvienas serveris atsidaro kiekvieną diena bent po 2 - 3, per savaite po 16 - 20, kas mėnėsį po 50 jaigu ne daugiau. Ir kodėl gi, nes gamemode kitaip modifikacijos yra platinamos nulaužomos kašką pasiekti. O kokia iš to nauda, tipo naikina eilinius serverius, čia jie naikina ne eilinius serverius, o pačia pagarba sa:mp lietuvoje. Nukrypau biški nuo temos be be esmės, Visiškai sutinku su INVU dabar kiekvienas špingalėtas kašką gali daryti, kad visi viską paimair vėliau vaidina dievus. Bet kartais ir mes dėl to kalti, kad kaškokia mažvaikui padedam ištaisyti errorus, o vėliau jis juos ištaisęs paleidžia serverį. Čia ir su tom pamokom ir su GM, visur reikia tvarkos, va bent jau reklamos skiltis prižiuri puikiai, kadangi pradėjo kaška rimčiau daryti. Tai pat ir čia ir kitur reikia tos tvarkos, kur ir GM yra tie patis GM'ai platinami 100 kartų, jai tik ne 200 kartų tame pačiame forume paplatintas LTG kaškoks ir panašiai. Ir su pamokom reikia žiurėti ko trūksta, surinkti komadą kuri prižiuri išskirti geras pamokas, o kur kaškokie gabalai ir parašyta kur ką sudėti tokiu nereikia leisti plėstis, nes nesamonė gaunas paskiau, viskas tesiog be ryšio. Jaigu jau pradedam kalbas, tai reikia ir veiksmais kašką pradėti rimčiau į tai žiurėti. Dabar kalba apie pamokas, tai va, tiek norėjau aplomai apie Sa:Mp pasakyti, nebent kas turite pridurti man arba kaškur klystu. SORRY UŽ KLAIDAS

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Net nekurk tu pamoku. Sorry, bet siam forume jos bevertes kaip kiekvienas mazvaikis ateina, viska iskopina is forumo ir dievu apsimeta

Kas tiesa ,tas nemelas, taip pat ir Bebro žodžiai ,kad niekam nebeįdomu funkcijos ,kaip jos veikia ,kodėl taip ir pan. Bet jei niekas nekurs pamokų ,tai nebus kur mokintis tiems ,kurie nori išmokti ir gilinasi, nereikia taip sakyti ,jog VISADA ir VISI. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Skriptinti pradėjau ankščiau nei kaikurie tavo išvardinti skripteriai. Tai laikais nebuvo tokių pamokų nebuvo nieko... Pamenu kai pats pradėjau skriptinti dar net modų platintų nebuvo ir apskritai viska turėdavai daryti pats. Dabar yra daug skripteriu kurie laiko save ahujenais skripteriais,bet kopijuoja sistemas iš kitų modų ir pnš... Žodžiu esmė tokia,kad seniau darydavai ir niekad nebuvo klausimų kur ką įkelti kaip dabar kodėl nedirba vartai ka reiškia undefinied symbol ir panašūs šūdai arba kaip Symbol Already Defined... Tai čia debilui aiškiai parašyta,kad simbolis jau yra naudojamas tai tu jį turi trinti,o dabar žmones bėga į forūmą ir diskutuoja kaip sutvarkyti šį dalyka arba ieško papraščiausių pamokų kur jokio sudetingumo nėra... Viskas per daug paprasta ir tokių skripterių šimtais,o seniau jų buvo tik keletas...Pirmieji Kanis,Vynas,Montis,Rycka_Neon, Tomejus,Baubas. Tolimesne karta jau ėjo Reksnys,Britas,Es... Bet dar tada tu žinojai,kad jie kaška sugėba ,o dabar kai pirma kartą atėjau į šį forumą pamačiau tiek kaškokių nežinomų skripterių kurie teikia paslaugas ir kurie ne velnio nemoka ir velnias žino iškur išlindo,kad net apakau... Kai pats pradėjau skriptinti iš bėdos ir tik keleta kartų bėgau į gta-online ir prašiau pagalbos,bet tai jau buvo sudetingesni dalykai kurių tikrai nežinojau ir dariau pirmą karta . Nebuvo pamokų,gamemodų ar kitų šūdų iš kuriu tu kaška pasiimsi,turėjo dirbt sava galva,o ne svetima :)...

Apie ką ir eina kalba.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na bet esme ,tame kad ne visi tokie ,kaikuriems kartais tereikia patarimo ,nuo ko pradėti ,ar kaip veikia viena ar kita funkcija. Žinoma ,kokia gali būt pagalba kai tiesiog prašo parašyto skripto kuri nukopijuotu ir viskas jame jau būtų atlikta.

o kai tas asmuo kuriam reik užvedimo, daro taip pat 100 kart?

Redaguota , nario RenaldasJ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Norėčiau matyti GRP 4 surištą su ZCMD.

Yra, gerai paieškok.

aš manau, kad geriausiai nieko nepadėti, nes tik tas priveda prie to, kad kokį 100 kartu paklausinėt ir va jis atliks man nk nereiks. NE! geriau nesiskelbt skripteriu

Padėti reikia, bet ne asilams kurie nieko nesupranta, nemoka net kintamojo sukurt.. Pats tavo y-v modą peržiūrėjau, tai užsikabinau už vienos eilutės "Šitą pabaigsiu su sancio" vadinasi padejo kažkas ir tau xd.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turiu mitnį, daryti pamokas .jpg .png paveikslėlyje, tada kopijuoti negalės, persirašinės viską ir bus naudinga jiem ir mes liksime užtikrinti, kad kašką tikrai patys dare. :D

Gal ir nebloga, bet jie tik persirašys nieko nesuprate, bet išties tai taip, jie neprašo pamokos, ar pagalbos, jie prašo iškarto viso scripto, bet jiem nuo to negeriau, jie gauna scriptą, bet patys visiškai nieko nesupranta, net nemėgina išsiaiškint kaip kas veikia, ką kokia funkcija daro.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Yra, gerai paieškok.

Padėti reikia, bet ne asilams kurie nieko nesupranta, nemoka net kintamojo sukurt.. Pats tavo y-v modą peržiūrėjau, tai užsikabinau už vienos eilutės "Šitą pabaigsiu su sancio" vadinasi padejo kažkas ir tau xd.

padėjo, bet aš neįkyrėjau, tiesiog paklausiau, jis parodė kaip reikėtu, toliau pats :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3780 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...