Peršokti į turinį
<?PHP Man

MineCraft 2D

Recommended Posts

Ignai nepisk proto ,kad tu darei,gi žinau šita open source. Įdomu kodėl nebekuri android'o game ,o šitą "KURI".

P.S. WA dar radau http://gmc.yoyogames.com/index.php?showtopic=504273

Redaguota , nario DominiC. AKA PiiXeL.
  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 2

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Ignai nepisk proto ,kad tu darei,gi žinau šita open source. Įdomu kodėl nebekuri android'o game ,o šitą "KURI".

P.S. WA dar radau http://gmc.yoyogames...howtopic=504273

ohom :o

nejaugi bus ripped? :P

ir bėja ta temo kur dominic numėte tai 2011, ką tai reiškia <?PHP Man ( ignai? ) :P

• Teigiamai 1

Dalintis šį pranešimą

P.S. WA dar radau http://gmc.yoyogames...howtopic=504273

Iš source kodo mokiniuosi, ji editinu, tobulinu pripažystu kad nekūriau visko nuo nulio ir nesisavinu kreditų kode jie išlieka visur jie išlieka.Android žaidimas yra kuriamas ;) todėl nerėkauk šendien nupiešiau naują gui/meniu(butonus).Aš šito ir neketinu plėtoti čia įra mokymosi tikslai galvojau kad atnaujinsiu ir plėtosiu bet to nedarysiu kadangi dabar turiu užbaigti android žaidimą.

Redaguota , nario <?PHP Man
  • Neigiamai 1

Dalintis šį pranešimą

Iš source kodo mokiniuosi, ji editinu, tobulinu pripažystu kad nekūriau visko nuo nulio ir nesisavinu kreditų kode jie išlieka visur jie išlieka.Android žaidimas yra kuriamas ;) todėl nerėkauk šendien nupiešiau naują gui/meniu(butonus).Aš šito ir neketinu plėtoti čia įra mokymosi tikslai galvojau kad atnaujinsiu ir plėtosiu bet to nedarysiu kadangi dabar turiu užbaigti android žaidimą.

aham...

Terraria kūrė kompanija pusę metu, o MineCraft 2D aš vienas per 48valandas.Nėra ką lygint.

Jo mokiniesi....

Wow kaip sunku nupiešti meniu....

Dalintis šį pranešimą

Kai turi gyvenimą sunku, bėje kodą ištaisiau šiek tiek ;) manyk ką nori, jei pats geriau nemoki nekibk prie žmoniu(tai galioja dažniausiai tau nes nematysi kad koks marozas parašytu kokia nesamone)

AŠ manau ,kad esi RIPERIS iš didžiosios R. Tu gyvenimą turi??Tu Nolaiferis, proto pisikas ir pagyrūnas.

Dalintis šį pranešimą

Tai jai nori mokyntis koduoti, tai daryk pats visą žaidimą , nuo 0 , o ne ripink:X

Kai suprasi sakyk tada ką nors, nuo nulio ir darau čia kad mokinčiausi tobulėti pradėjau tobulinti ši žaidimą bet aš jo neužbaigsiu kadangi su kitu projektu daug darbo.

AŠ manau ,kad esi RIPERIS iš didžiosios R. Tu gyvenimą turi??Tu Nolaiferis, proto pisikas ir pagyrūnas.

Tai aišku aš riperis tavo visi projektai ripinti, aš bent kuriu dabar nuo nulio apskrito visą žaidimą telefonui ;).Noliferis idomu teorija jei per diena prie kompiuterio praleidžiu -4 valandas na jei būna savaitgalis ir prąstas oras tai žinoma daugiau.

Dalintis šį pranešimą

Tai jai nori mokyntis koduoti, tai daryk pats visą žaidimą , nuo 0 , o ne ripink:X

Šuo loja, bet nieko geriau nepadaro. Taigi moralas tas kad ko čia jūs rėkaujate? Asmuo mokytis bando, o jūs čia iš karto ,,riperis". Epic.

• Teigiamai 1
  • Neigiamai 1

Dalintis šį pranešimą

Sužinok ripinimo žodžio kilmę ir prasme prieš sakant.Ir ko keli temas senas postu truksta ? jau senei užraukta su šitu projektu nes su android žaidimu reikia skubinti pabaigti.

Aš rašiau pasiūlymus, bet paskui paeditinau į riperr...

Dalintis šį pranešimą

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele