Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

ΛPR galerija


ΛPROX

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3250 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tu vis nesupranti kaip matau. Man užtenka pasižiūrėt per nuotrauka į tave,nieko specialaus nematau,truputį į anoreksiką užneši,rėmo trūksta,pasikačialink dar mėnesį tada galėsim kažką žiūrėt ir susitikt. Nes dabar man gaila tavo akinių,jei sulaužyčiau... :D Gal koks pliusas tau ir yra nes išeitume klasiokai jei tavo mokykloj mokyčiaus. Jei nesunku,gali man savo ūgį,svorį ir kiek štanga iškeli?

 

 

:) Pričiom čia tas rėmas, pasikačialink? Vapše tu vaikinas atsigauk, išeik iš namų kada nors. Bijai susitikt apie akinių laužymus šneki nors vapše tu man galvos nespėtum pasiekt. Sakau duok numerį, man nors ir šiandien tinka prilėkt, galėsi nors ir visa savo xebra kiemo susikviest, pažiūrėsim kas kam akinius sulaužys, nebeteršiu tavo temos, nes matosi, kad dar vaikas su antsvoriu 30kg sėdi prie kompo ir prašo, kad motina prie stalo prineštų pyrago. Būtum normalus baxūras neprašytum nei ūgio, nei svorio, nei kiek kelia, o eitum tiesiai ir rodytum veiksmus. Čia rašyti moki, bet veiksmų nesimato, daug tokių per treniruotes atspardydavom, tai tave tokį vieni juokai. (bėje, kad taip nori tai aš lankiau MMA 1 metus, iškeliu 75kg, sveriu 87kg) už save moku pastovėt, lankiau pas Smirnova tad nesijaudink moku apsigint. :) Varžybose dalyvavau buvo 90kg gavo malku tad tu čia tik kelioji vėja vaikinas. Atsako nelaukiu į mano komentara, ką nori gali čia rašyti, būtum normalus iškart numerį numestum ir susiorganizuotume, o čia matau tik vargšas tėvų nuskriaustas vaikelis kuris nori prieš kompiuterio draugus pavierchataut*

 

 

žodžiu užauk

Redaguota , nario Matūlė
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Atsakymų 506
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

87 kg ir atrodai toks plonas? :DDD Nebejuokink žmonių,aš žinau kaip atrodo 87 kg mudviejų metų žmogus.

 6askG.png

Ir tikrai visi tie pasiekimai tavo ar šiaip tėvo pasiekimus sumaišiai? :D:D:D:DD:D::DD Žodžiu,peace,neturiu žodžių apie tave,meluok dar daugiau   :D:D:DD

 

 

Amm, radai sena anketa kuri buvo aktyvi prieš pora metų? Štai gaudyk https://www.facebook.com/matas.anuskevicius?ref=tn_tnmn Jei taip nori galima numesti nuotraukas ir iš varžybų, bet kaip matau tu esi labai šūstras, bėje mano ūgis 197cm, tad mano svoris dar palyginus mažas. Tad mažiau tu čia visiems aiškink laido princese, matosi, kad kieme esi vierchas, o ant bazaro per daug naglas, tad ir sėdi ištisa dieną prie kompo.  :nice:  Geros dienos, nežadu daugiau atsakinėt į tavo durnus komentarus, nes juokinga darosi, kai daug šneka, bet mažai veiksmų  :D  Galit šnekėt jūs apie mane kiek norit, nesužavėsit, vistiek ateis diena kai atsakysi už bazara ir eisi tiesiu žinksniu į mentus ir sakysi, kad už nieka gavau į galva  :cry:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Amm, radai sena anketa kuri buvo aktyvi prieš pora metų? Štai gaudyk https://www.facebook.com/matas.anuskevicius?ref=tn_tnmn Jei taip nori galima numesti nuotraukas ir iš varžybų, bet kaip matau tu esi labai šūstras, bėje mano ūgis 197cm, tad mano svoris dar palyginus mažas. Tad mažiau tu čia visiems aiškink laido princese, matosi, kad kieme esi vierchas, o ant bazaro per daug naglas, tad ir sėdi ištisa dieną prie kompo. :nice: Geros dienos, nežadu daugiau atsakinėt į tavo durnus komentarus, nes juokinga darosi, kai daug šneka, bet mažai veiksmų :D Galit šnekėt jūs apie mane kiek norit, nesužavėsit, vistiek ateis diena kai atsakysi už bazara ir eisi tiesiu žinksniu į mentus ir sakysi, kad už nieka gavau į galva :cry:

Pisk lauk, nevykeli, neįdomus. Sako kačialka :D Varpa smaukyt nėra sportas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Amm, radai sena anketa kuri buvo aktyvi prieš pora metų? Štai gaudyk https://www.facebook.com/matas.anuskevicius?ref=tn_tnmn Jei taip nori galima numesti nuotraukas ir iš varžybų, bet kaip matau tu esi labai šūstras, bėje mano ūgis 197cm, tad mano svoris dar palyginus mažas. Tad mažiau tu čia visiems aiškink laido princese, matosi, kad kieme esi vierchas, o ant bazaro per daug naglas, tad ir sėdi ištisa dieną prie kompo.  :nice:  Geros dienos, nežadu daugiau atsakinėt į tavo durnus komentarus, nes juokinga darosi, kai daug šneka, bet mažai veiksmų  :D  Galit šnekėt jūs apie mane kiek norit, nesužavėsit, vistiek ateis diena kai atsakysi už bazara ir eisi tiesiu žinksniu į mentus ir sakysi, kad už nieka gavau į galva  :cry:

Taigi nereikia tautai apgaudinėti apie save,jei nesi sportininks tai nereikia meluot. Aš niekados per laida nešoku niekam,tiesiog atrodo kvailai,bet kai atsiranda tokie kurie nori pasirodyt "geresni",tai kaip tokių neignoruosi. Draugelio kuris mokosi ten pat kaip ir tu nuomonė: 6atkT.png

tai va,mažiau šūstravok,daugiau varškės kapok. Grįšk remontuot savo mašinytes :D

Pridedu: 6atyC.png

Visa tiesa aiškėja :D

Redaguota , nario Λ P R I C O T
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

*Myliu SuperGames.lt* tai tik jis :) Bėje jei nežinai tai Jurbarke apie 5 sporto salės yra, bėje numesk man jo kontaktus sužinosim per jy kas toks tu esi :)

Sakai tai tik jis,bet jis vistiek tave žino,nesakytu apie tave taip. Tai jau geriau slėpkis kol dar labiau neišpyzdavojo tavo draugai. ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

žodžiu nebeįdomu, per fb atrodo radau tą veikėja :D galit slėptis karč :D maumedžių kompanija jūs :DDDD viso gero, jau per daug atsijuokiau kai vėl norėsiu pasijuokt užeisiu čia :nice:

Maumedžių? Asile, pažiūrėk į save, Dievas pagailėjo grožio, tvirtumo ir proto net. Užuojauta tavo tevams.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3250 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...