Peršokti į turinį

padekit rasti problema kompiuterije

Recommended Posts

Žiūrėjai, gal laidas nevisai prijungtas? Tas, nuo kompo iki ekrano.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

[ATNAUJINTA] 2013/10/19 ------------------ VAKAR ATSIDARĖ NAUJAS E-Sim SERVERIS SUNA, tad paskubėk, nes tik dabar turi tokią puikią galimybę tapti vienu iš geriausių, toliau yra aprašymas kito serverio su jo nuoroda, o norintiems viską išbandyti nuo pat pradžių siūlau serverį SUNA, kurio registracijos nuoroda - www.e-africans.com/lan.7647/ (MANO REFLINKAS, PER JĮ registruodamiesi iš pačio žaidimo pasiekę 7 lygį gausite 2g premiją.)

• Teigiamai 1
  • Neigiamai 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Vaizdo plokste, arba pagrindine plokste. taspats man buvo tai netvarkem o nauja pirkom.

Galimas ir toks variantas.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

[ATNAUJINTA] 2013/10/19 ------------------ VAKAR ATSIDARĖ NAUJAS E-Sim SERVERIS SUNA, tad paskubėk, nes tik dabar turi tokią puikią galimybę tapti vienu iš geriausių, toliau yra aprašymas kito serverio su jo nuoroda, o norintiems viską išbandyti nuo pat pradžių siūlau serverį SUNA, kurio registracijos nuoroda - www.e-africans.com/lan.7647/ (MANO REFLINKAS, PER JĮ registruodamiesi iš pačio žaidimo pasiekę 7 lygį gausite 2g premiją.)

• Teigiamai 1
  • Neigiamai 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele