Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Las-Venturas.LT | IP: samp.las-venturas.lt


Inv1s

Recommended Posts

  • Parašė po 1 mėnesio...

Truputi jau senesnių naujienų iš serverio:

 

Iš forumo moderatorių už kenkimą žaidėjams pašalintas Lionel_Messi,Kasparas_Barkauskas už lygybės nesilaikymą baudžiant žaidėjus gavo įspėjimą (dabar turi jau 2 nemokamo administratoriaus įspėjimus), iš UNBAN prižiūrėtojų / nemokamų administratorių už taip pat lygybės nesilaikymą pašalintasRemigijus_Narcissus, į nemokamų administratorių gretas grįžo Jay_Anderson,Karolis_Emkis naujasis UNBAN prižiūrėtojas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tuštokas serveris ... su mašina važinėji no limits gali daryti ką nori aišku jeigu nepastebi xd , bet geras projektas sėkmes, kur Bumers dingo kad nėra atnaujinimų jo ?

Britas, o ne Bumeris. Buvo šiąnakt jo atnaujinimai, juos galima pamatyti čia: http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/144551-serverio-versijos-465-atnaujinimas/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vienas geriausių SA:MP serverių Lietuvoje. Kaip bebūtų, dabartinis serverio statusas pažėmėjęs ne tik žaidėjais bet ir tų pačių žaidėjų žaidimo lygiu. Komanda surinkta tik iš tų žmonių, kurie - „gerai atlieka savo pareigas / +- turi aktyvumą / sutaria su tam tikru žaidėjų ratu“, o kur kitos pastangos, vien paskaičius analizes forume ( tarkim į direktoriaus ar gaujos lyderio postą ) susidaro nuomonė, jog jie visiškai neskiria laiko pamąstymui kaip būtų geriau. Direktorius gauna tie patys asmenys, kurie anksčiau ar vėliau vėl sumala tą patį šūdą ( arba atvirščiai ) ir būna pašalinti. Kaip amžinas ratelis, kuris prasidėjo nuo to, kai administracija pradėjo skirti mažiau laiko projektui, o gal tik komandai ? Retorinis klausimas. Sori, jei pažėriau kritikos, tačiau tokia ta tiesa iš mano lūpų. Sėkmės siekiant dar 10 metų:woot: 


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiandien, 21 valanda serveryje kiekvienas prisijungęs žaidėjas gaus premiją bei taip pat išrinksiu 2 atsitiktinius žaidėjus, kurie gaus tam tikrą didesnį prizą!

 

On 3/13/2016 at 14:36, -Bendžis. parašė:

 

Vienas geriausių SA:MP serverių Lietuvoje. Kaip bebūtų, dabartinis serverio statusas pažėmėjęs ne tik žaidėjais bet ir tų pačių žaidėjų žaidimo lygiu. Komanda surinkta tik iš tų žmonių, kurie - „gerai atlieka savo pareigas / +- turi aktyvumą / sutaria su tam tikru žaidėjų ratu“, o kur kitos pastangos, vien paskaičius analizes forume ( tarkim į direktoriaus ar gaujos lyderio postą ) susidaro nuomonė, jog jie visiškai neskiria laiko pamąstymui kaip būtų geriau. Direktorius gauna tie patys asmenys, kurie anksčiau ar vėliau vėl sumala tą patį šūdą ( arba atvirščiai ) ir būna pašalinti. Kaip amžinas ratelis, kuris prasidėjo nuo to, kai administracija pradėjo skirti mažiau laiko projektui, o gal tik komandai ? Retorinis klausimas. Sori, jei pažėriau kritikos, tačiau tokia ta tiesa iš mano lūpų. Sėkmės siekiant dar 10 metų:woot: 

 

Normalią kritiką aš visada priemu, o tavo kritika buvo būtent tokia, +/- sutinku su visais tavo pasakytais žodžiais. :)

 

Laimėk 100 € / 20 min. verslą sugaišęs vos keletą sekundžių! http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/144898-laim%C4%97k-100-%E2%82%AC-20-min-versl%C4%85-sugai%C5%A1%C4%99s-vos-kelet%C4%85-sekund%C5%BEi%C5%B3/

 

Serverio versijos 4.6.6 atnaujinimas: http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/144900-serverio-versijos-466-atnaujinimas/

 

logo.png

 

Sveiki, taigi, kaip ir sakiau, šią savaitę turėsiu nemažai laisvesnio laiko, kurį skirsiu projekto darbams, šiandien (antradienį, kovo 22 d.) nusprendžiau paskirti tam, kam laiko jau senai reikėjo skirti - taisyklėms. Pagrindinis dėmesis buvo skiriamas įvairiems baudimams, suvienodinimams, kad viskas atiktų su kitomis taisyklėmis ir panašiai.

 

BŪTINA VISIEMS (YPAČ ADMINISTRATORIAMS) peržvelgti dalinai atnaujintus baudimo sąrašus bei taisykles (spauskite apačioje ant teksto):

 

Administratorių taisyklės bei kas gręsia jas pažeidus

Administratorių informacija

 

Kol kas baudimai bei taisyklės nėra atnaujintos pačiame serveryje, tačiau nuo šiol įsigaliojo šios taisyklės!

Jeigu turite kažkokių klausimų, pasiūlymų ar pastabų - rašykite juos čia! Ačiū!

 

Šiandien, kovo 24 d. 21 val. serveryje vyks premijų vakaras! Kiekvienas prisijungęs žaidėjas gaus premijų, o keletą atsitiktinių žaidėjų bus apdovanoti tam tikrais prizais! Premijos bei prizai priklauso nuo prisijungusių žaidėjų skaičiaus serveryje, kvieskite draugus!

 

Las-Venturas.LT Administracija sveikina visus žaidėjus su Šv. Vėlykom!

Taip pat norime pranešti keletą svarbių dalykų:

1) Nuo šiol emigravę žaidėjai į mūsų serverį gaus 5,000 XP ir20,000 €.
2) Iki balandžio 3 dienos vykstaakcija paslaugoms: pirkdami kreditus SMS žinute jų gausite + 20 proc. daugiau, o kaina makro paslaugoms yra 30 proc. mažesnė.
3) Šiandien ir rytoj tarp 20-21 valandos atsiimkite serveryje Velykinį prizą su komandą/velykuprizas

Gražių švenčių!

 

atnaujinimai.jpg

 

Atnaujinimų versija: 4.6.8, atnaujinimų data: 2016-03-30

  • Irma_Mantas gavo privilegiją baninti atsijungusius žaidėjus
  • Visiškai atnaujinta registracija! Už idėjas ir panašiai ačiū Mart_Paul:

     1. Nuo šiol naujai užsiregistravęs žaidėjas gaus nemokamą 3 dienų VIP statusą (su apribojimais)

     2. Registruodamasis žaidėjas privalės nurodyti savo el. paštą, tai padės susiduriant su vagystėmis ir pan.
     3. Registracijos metu žaidėjas gaus 1 iš 3 atsitiktiniu būdu parinktų išvaizdų (viena lytis turi 3 išvaizdas)
     4. Šiek tiek išvaizda atnaujinti registracijos GUI langai.
     5. Atnaujinta informacija, kuri rodoma užsiregistravus žaidėjui į serverį.
     6. Registracijos metu naujas narys bus supažindinamas su savo veikėjo istorija, verta pamatyti!

 

1f5df8dbd94ab092ebb6b63cfc67e631188.png

 

822e4f10f7284a2927c8763d41f2818a507.png

 

32efed5713d85928ef84702fd88bb7f0840.png

 

atnaujinimai.jpg

 

Atnaujinimų versija: 4.6.9, atnaujinimų data: 2016-03-31

  • Radistų darbo patobulinimas: Kiekvieną dieną betkokiu laiku (jeigu tuo metu bus prisijungusių radistų) suges viena iš Las Venturas, San Fierro ar Los Santos radijos transliavimo stoties antenų. Radistas panaudodamas komandą /antena suras gedimo vietą, turės ten nuvykti ir su komandą /taisytiantena ją pataisyti. Pataisęs gaus 50 darbo XP, 5,000 € į /alga ir 2,500 € į radistų darbo seifą. Antenos taisymas užtrunka apie 7 minutes, kol neveikia antena tame mieste esantys žmones negali naudotis /radija, matyti radistų skelbimų (/skelb) bei radistų eterio. Anteną gali taisyti tik vienas darbuotojas, jam nuėjus nuo antenos taisymas nutraukiamas ir taisyti tenka iš naujo. 

cd741aed436aabd6473f1af6a04928b181.png

 

f23aaa2b28e8270b288c89462fd03d82600.png

 

atnaujinimai.jpg

 

Atnaujinimų versija: 4.7.0, atnaujinimų data: 2016-04-01

  • Administratoriams /akomandos papildytos visomis esamomis komandomis.
  • Išimta komanda /apkom, kadangi ji nebuvo reikalinga.
  • Sutvarkyta klaida, kuomet gaujos negalėdavo pasikrauti alkoholio kontrabandos.
  • Jeigų gamykloje bus narkotikų prisijungus teisėsaugos ar gaujos nariui apie tai jam praneš.
  • Galimybė vyriausybėje paaukoti gaujai norimą pinigų sumą.
  • Direktoriams ir pavaduotojams komanda /fch bendrauti tarpusavyje su savo firmos valdžia.
  • Iškrovus tr. priemonę tralistai gaus 10 proc. tr. priemonės sumos į /alga ir 5 proc. į darbo seifą.
  • Nusipirkus žmogui iš turgaus tr. priemonę 2,5 proc. nuo transporto vertės gaus tralistai į darbo seifą.
  • Restartuoti pokerio topai.
  • Nauja /info išvaizda. Informacijos bus mažiau, tačiau bus pateikiama tik svarbiausia informacija. Galioja tiek žiūrint savo, tiek kitų informaciją.
  • Sutvarkyta klaida, kuomet neleisdavo užblokuoti atsijungusių žaidėjų, jeigų jau jie turėdavo baną ant kito vartotojo.

F8AgDwx.jpg?1

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

atnaujinimai.jpg

 

Atnaujinimų versija: 4.7.2, atnaujinimų data: 2016-04-05

  • Taksistas, būdamas būdėjimo (/budejimai) vietoje gaus + 1 darbo XP.
  • Tralistai, elektroninių prekių išvežiotojai už savo pristatytus krovinius gaus 1 XP daugiau.
  • Sugražinta sena sistema: serveryje surinkus 80 žaidėjų kiekvienas prisijungęs gauna prizų. Vieną kartą į dieną.
  • Mežioklės laivo sistemos patobulinimas. Prisijungus jo zonoje būsite iš jos iškeltas, išvengsime sukčiavimo atvejų evente.
  • Radistui prisijungus į serverį jeigu bus sugedus antena jam apie tai bus pranešta.
  • Kol krausis serveris (po restarto) nerodys, kokia kalba jame naudojama, rašys „-=Nustatoma=-“.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Laiko daugiau atsirado. ;) o ką, dirbti negalima?

 

Galima tačiau akivaiždžiai matosi kuomet kažkas blogai - iškart pradedat dirbti, o kas buvo prieš tai? Į jokias problemas nežiūrėjai, kas serverį daros nežinodavai, prižiūrėtojai daro ką nori, čytiną, ar į tai atsižvelgei? Pradėjo dingti žaidėjai prižiūrėtojai liko, tik ištrynė čytus arba turi tiesiog nieko netirkini, pradėjo atnaujinimai eiti, o kas kiek laiko nebūdavo? Kas menėsį ar daugiau, kur dingo tekstas? Mūsų serverio atnaujinimai vyksta kas diena? KUR? Baigėsi :D Kur tavo pažadas? NEBETESI, rašiau prižiūrėtojai korumpuoti, net neįsigilinęs į problemą, rašai - rašyk papeikimus, arba patikrinsim :D Ką patikrinsi? Tiesiog atsimazini, ir dar vienas atmazas kad laiko atsirado, kuom tu ten užimtas? Visada atsiras laiko kažką padaryti, kažkokį eventą. Žodžiu daug pasakot, bet naudos - jokios.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Galima tačiau akivaiždžiai matosi kuomet kažkas blogai - iškart pradedat dirbti, o kas buvo prieš tai? Į jokias problemas nežiūrėjai, kas serverį daros nežinodavai, prižiūrėtojai daro ką nori, čytiną, ar į tai atsižvelgei? Pradėjo dingti žaidėjai prižiūrėtojai liko, tik ištrynė čytus arba turi tiesiog nieko netirkini, pradėjo atnaujinimai eiti, o kas kiek laiko nebūdavo? Kas menėsį ar daugiau, kur dingo tekstas? Mūsų serverio atnaujinimai vyksta kas diena? KUR? Baigėsi :D Kur tavo pažadas? NEBETESI, rašiau prižiūrėtojai korumpuoti, net neįsigilinęs į problemą, rašai - rašyk papeikimus, arba patikrinsim :D Ką patikrinsi? Tiesiog atsimazini, ir dar vienas atmazas kad laiko atsirado, kuom tu ten užimtas? Visada atsiras laiko kažką padaryti, kažkokį eventą. Žodžiu daug pasakot, bet naudos - jokios.

Aš nežiūrėjau į jokias problemas???? Tu tik atsigaut, matau nevykusi kopija išvis šarabanus susuko, čia labai pyksti, kad tiesą parašiau apie jūsų projektėlį? :D ar dėl to, kad turiu laiko dirbu ir matai, kad gali jūsų ta nesamonė žlugti? NĖRA KO PYKTI! Kuom aš užimtas čia yra mano reikalas, o ne tavo. Įžengsi į mano gyvenimo tarpsnį pats suprasi, kad ne visada yra laiko, o dabar gali sedėti ir toliau kopijuoti viską iš eilės! Pasakiau viską, tu man esi niekas, kad aš prieš tave aiškinčiausi, tik JOBANOS kopijos vienas iš autorių, peace. ;)

 

Pridedu:

 

Iš serverio maperių išmestasExotic_Karolis. Priežastis - nedarbas

Planuojamos kito maperio paieškos!

Redaguota , nario Inv1s
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš nežiūrėjau į jokias problemas???? Tu tik atsigaut, matau nevykusi kopija išvis šarabanus susuko, čia labai pyksti, kad tiesą parašiau apie jūsų projektėlį? :D ar dėl to, kad turiu laiko dirbu ir matai, kad gali jūsų ta nesamonė žlugti? NĖRA KO PYKTI! Kuom aš užimtas čia yra mano reikalas, o ne tavo. Įžengsi į mano gyvenimo tarpsnį pats suprasi, kad ne visada yra laiko, o dabar gali sedėti ir toliau kopijuoti viską iš eilės! Pasakiau viską, tu man esi niekas, kad aš prieš tave aiškinčiausi, tik JOBANOS kopijos vienas iš autorių, peace. ;)

 

Pridedu:

 

Iš serverio maperių išmestasExotic_Karolis. Priežastis - nedarbas

Planuojamos kito maperio paieškos!

 

Chill out dude, aš tavo projekte sedėjau nuo 2014 laikų, ir žinau kas tu per žmogus, Prisiminkit Volko laikus, kaip visad teikiai pagalba, aktyviai visur dalyvavai, viskas buvo ZUPER ! O dabar? Niekas, tiesiog žlugimo tarpsnis kurį bijai pripažint, Iš tavo draugo girdėjau, kad būtumėt susisporinę jog iki vasaros nežais 50 žaidėjų, o jis būtų laimėjas, dabar britas daro nesamonęs, seni volko laikai sugrįšta, o dėl tos kopijos, mažiau tau turėtu rupėt, nes pats pamatei kad daugiau žaidėjų surinko ir žaidė, bet poto baigėsi pasididžiavimai, bet.. mes nepasiduosim ir kovosim toliau, o dėl to jog aš autorius :D Juokinga, į serverio plėtra įžengiau tik per startą, ir kurį matei 0.5 atnaujinimą, buvo mano tikslas. Peace, nors nieko blogo nepasakiau tik karčia tiesa. Užteks save kelti į viršų jog visad padėjai, rašiau tiek tau tiek Britui į skype dėl acc gražinimo, spėk sulaukiau atsakymo? NE :D Į aska atsakinėji kas savaitę, yup, laiko neturi. Taip tu nežiūrėjai, tik dabar pastebiu tavo darbą, kur buvai kai žaidėjam tavęs reikėjo? Su golfu važinėjai savo.

 

Ai dar bėje, bekalbi su komandos nariais per skype? kai pasako kokią klaidą rimtą? Ar jau tiesiog viskas p* ir ignoruoji visus? ;D Aš dar prisimenu kaip tu bendraudavai su komandos nariais, o dabar, kiek girdžiu, visur viską tyli. Pats niekam nieko nepadedi.

 

Dar bėje turiu žinutę dėl seifo dingimo: Parašiau 2015-07-24 20:34 atrašei 2015-07-28 13:31 

"Sveikas, pasakyk datą, laikus kada maždaug galėjo tą seifą pasiimti."

 

Atrašiau 14:48 ta pačia dieną, atsakymo iki dabar nesulaukiau. Žinutę Pask. kartą skaitė: 08 13 2015 15:35 

 

Kur atsakymas? NĖRA, Ant serverio žaidėjų - tau nusispjaut, svarbiausia paysera perveda pinigus ir už tai išgyveni. 

 

TAIP LAIKO NĖRA VISADA SUTINKU, TAČIAU BENT VALANDĄ PADĖTI ŽAIDĖJAMS ARBA ! DAR GERIAU SURENGTI SUPISTA MEDŽIOKLĖS EVENTĄ IR PADOVANOTI KOKĮ 200 KREDITŲ? NĖRA TAIP SUNKU TIESIOG SUPI*TU 20 MINUČIŲ 

 

Aš visus darbus galėčiau pabaigti per ~3 valandas, nes tai ką tau ir reikėjo daryti - nieko, Britas skriptinimas o tu ką darai? nei mappini nieko, o serverį turi prižiūrėti, žodžiu vistiek pradėsi putotis jog čia paveikė "tas" serveris, nors ir nebūtų jo, tada ir kažkokį jau kitą atmaza galvotum? :D

 

 

 

Manau pradėjo dirbti, nes pamatė, kad jau žaidėjai dingsta  :)

šaunuoliai

 
Būtent, taip ir yra...
Redaguota , nario pashkaTV
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Chill out dude, aš tavo projekte sedėjau nuo 2014 laikų, ir žinau kas tu per žmogus, Prisiminkit Volko laikus, kaip visad teikiai pagalba, aktyviai visur dalyvavai, viskas buvo ZUPER ! O dabar? Niekas, tiesiog žlugimo tarpsnis kurį bijai pripažint, Iš tavo draugo girdėjau, kad būtumėt susisporinę jog iki vasaros nežais 50 žaidėjų, o jis būtų laimėjas, dabar britas daro nesamonęs, seni volko laikai sugrįšta, o dėl tos kopijos, mažiau tau turėtu rupėt, nes pats pamatei kad daugiau žaidėjų surinko ir žaidė, bet poto baigėsi pasididžiavimai, bet.. mes nepasiduosim ir kovosim toliau, o dėl to jog aš autorius :D Juokinga, į serverio plėtra įžengiau tik per startą, ir kurį matei 0.5 atnaujinimą, buvo mano tikslas. Peace, nors nieko blogo nepasakiau tik karčia tiesa. Užteks save kelti į viršų jog visad padėjai, rašiau tiek tau tiek Britui į skype dėl acc gražinimo, spėk sulaukiau atsakymo? NE :D Į aska atsakinėji kas savaitę, yup, laiko neturi. Taip tu nežiūrėjai, tik dabar pastebiu tavo darbą, kur buvai kai žaidėjam tavęs reikėjo? Su golfu važinėjai savo.

 

Ai dar bėje, bekalbi su komandos nariais per skype? kai pasako kokią klaidą rimtą? Ar jau tiesiog viskas p* ir ignoruoji visus? ;D Aš dar prisimenu kaip tu bendraudavai su komandos nariais, o dabar, kiek girdžiu, visur viską tyli. Pats niekam nieko nepadedi.

 

Dar bėje turiu žinutę dėl seifo dingimo: Parašiau 2015-07-24 20:34 atrašei 2015-07-28 13:31 

"Sveikas, pasakyk datą, laikus kada maždaug galėjo tą seifą pasiimti."

 

Atrašiau 14:48 ta pačia dieną, atsakymo iki dabar nesulaukiau. Žinutę Pask. kartą skaitė: 08 13 2015 15:35 

 

Kur atsakymas? NĖRA, Ant serverio žaidėjų - tau nusispjaut, svarbiausia paysera perveda pinigus ir už tai išgyveni. 

 

TAIP LAIKO NĖRA VISADA SUTINKU, TAČIAU BENT VALANDĄ PADĖTI ŽAIDĖJAMS ARBA ! DAR GERIAU SURENGTI SUPISTA MEDŽIOKLĖS EVENTĄ IR PADOVANOTI KOKĮ 200 KREDITŲ? NĖRA TAIP SUNKU TIESIOG SUPI*TU 20 MINUČIŲ 

 

Aš visus darbus galėčiau pabaigti per ~3 valandas, nes tai ką tau ir reikėjo daryti - nieko, Britas skriptinimas o tu ką darai? nei mappini nieko, o serverį turi prižiūrėti, žodžiu vistiek pradėsi putotis jog čia paveikė "tas" serveris, nors ir nebūtų jo, tada ir kažkokį jau kitą atmaza galvotum? :D

 

 

 
 
Būtent, taip ir yra...

 

Pasikartosiu, nes matau nelabai dašyla tau, kad nebuvo laiko, jo labai nėra ir dabar! Dirbu tiek, kiek galiu. Pripažįstu, kad kartais aš ir patingėdavau, kartais tiesiog leisdavau per daug atsipalaiduoti ir t.t, bet taip buvo tikrai ne visada ir nežinant aplinkybių nereikia daryti savo išvadų. Tavo reikalas tikėti manimi ar ne, aš nesuku dėl to galvos.

 

Dirbk prie savo projekto, aš prie savo. Kas liks - pažiūrėsim. Tik atsimink tu ir pasakyk visai komandai: kopija niekada neprilygs originalui. :)

 

Geriau neatsakyk jau nieko į šį pranešimą, o jeigu norėsi platesnių diskusijų - mano kontaktus turi, bus laiko, padiskutuosim.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pasikartosiu, nes matau nelabai dašyla tau, kad nebuvo laiko, jo labai nėra ir dabar! Dirbu tiek, kiek galiu. Pripažįstu, kad kartais aš ir patingėdavau, kartais tiesiog leisdavau per daug atsipalaiduoti ir t.t, bet taip buvo tikrai ne visada ir nežinant aplinkybių nereikia daryti savo išvadų. Tavo reikalas tikėti manimi ar ne, aš nesuku dėl to galvos.

 

Dirbk prie savo projekto, aš prie savo. Kas liks - pažiūrėsim. Tik atsimink tu ir pasakyk visai komandai: kopija niekada neprilygs originalui. :)

 

Geriau neatsakyk jau nieko į šį pranešimą, o jeigu norėsi platesnių diskusijų - mano kontaktus turi, bus laiko, padiskutuosim.

 

Turiu, tačiau prie administracijos skype prisėdi tik retkarčiais, tai norėčiau padiskutuoti, dėl to.

 

O dėl kopijos Karoli, nebesuk galvos, jau to nebebus, nebent, jau pats projekte nepasivaidensiu t.y būsiu išmestas. O dėl dašylimu ir kito šūdo, supratau, bet kur tą laiką dedi žinai tik tu, o tai kur Britas, kur jo žadėti "kas savaitę" atnaujinimai?

Redaguota , nario pashkaTV
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...