Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Las-Venturas.LT | IP: samp.las-venturas.lt


Inv1s

Recommended Posts

Serverio versijos 3.3.0 atnaujinimai:

http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/63348-serverio-versijos-330-atnaujinimai/

 

Kaip ir įprasta sekmadienį būna visko daug!

Daigiau informacijos: http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/63560-sekmadienio-programa/

 

Serverio versijos 3.3.1 atnaujinimai:

http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/63918-serverio-versijos-331-atnaujinimai/

 

Serverio versijos 3.3.2 atnaujinimai:

http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/64230-serverio-versijos-332-atnaujinimai/

 

Šiąnakt, per LV 3.3.3 versijos atnaujinimus buvo įkelta ** naujų verslų, kuriuos bus galima nusipirkti tik nuo šiandienos 17 valandos, verslai yra įperkami ne tik senbuviams, bet ir naujiems serverio žaidėjams! Nepraleiskite tokio gero šanso!

Taip pat šiandien nuo 18 valandos prasidės administracijos rengiami eventai, o 20 valandą naujokų fondo dalybos, daugiau informacijos:

http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/64739-sekmadienio-11-10-programa/

Serverio versijos 3.3.3 atnaujinimai: http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/64783-serverio-versijos-333-atnaujinimai/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Taigi nuomone pasakysiu apie tavo serveri

:) Ji bloga, leavinau, ir kiek pasiklausinėjau jau daug kam buvo panaši situacija.

KODĖL LEAVINAU?.

- Tvarkos nėrą serverija, nusipirkau vip, sunaikinom siunta narkotiku, parašiau /vis Nark siunta sunaikinta , gavau 2isp. Šiandien gavau 3Įsp. Už tai kad važiavo balvonas kažkoks i mane atsitrenke, man buvo pgr kelias važiuot, o tas išlindo ir trenkes sake kad mentus iškvies, pavadinau asilu, nors tai visiškai nesusije su vip privilegijom, na bet vistiek ispėjima gavau. Kviečiau VIP prižiūrėtoja i skype, nepriime, atėjau i serveri parašiau sms, kodėl gavau įsp juk tai nesusije su vip koki man dave papeikima. Jis išjunge telefona, paklausiau /adminams Kodėl gavau isp vip? Juk papeikimas su vip pareigom nesusijes, tj sugebėjo VIP prižiūrėtojas duoti man MUTE su reason: matai tlf OFF, tai ATSIKNISK. Adminas skuba kur nors, pasimaišai kelije, duoda KICK ir buvo dave JAIL, na tvakos tikrai nebėrą .

Redaguota , nario Toxer
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki, šiandien nusprendėm padėti TAŠKĄ visiems nemokamų adminų nuolaidžiavimams, patikrinom vos ne visus adminus ir pristatom sąrašą adminų, kurie yra pašalinti iš komandos, nes nepateisino mūsų lūkesčių.

Sąrašas:

Cristian_Santiego

Kent_Paul

Liutauras_Pro

Xeon_Legal

Nick_Bosh

Martin_Blue

Keletą adminų dar yra ant išmetimo ribos, jų nikų mes neatskleisime, ačiū visiems šiems administratoriams už darbą, kurį įdėjote (jeigu jo bent kiek įdėjote)

Kitiems adminams, kurie yra ant ribos siūlau susimastyti ir pradėti dirbti, kitaip pasėkmės bus tokios pat kaip ir pastariesėms.

Atranka į adminus - PLANUOJAMA!

Atnaujinta:

Taip pat pašalintas ir vienas forumo moderatorius Monkas_Twist, kiti darykit išvadas taip pat smile.png

Pagarbiai: Las-Venturas.LT Administracija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bent jau man, be pareigų (direktoriaus ar pnš.) šiame serveryje žaisti nėra tikslo, kadangi ta pati rūtina... Iš pradžių atėjus patikė dėl žmonių tokių kaip Judita, Augis ir visų kitų senųjų žaidėjų, o dabar kai pareigose Tosha, nebėra to paties žaidimo kaip ankščiau. Taip, jis gal ir gerai dirba (dar ir nemokamai), bet į daugelį vietų žiūri per daug rimtai... Asmeniškai aš nebežadu grįžti čia žaisti... Galų gale su tehu pradėjome kažką patys lypdyti, todėl tai yra tirkai įdomiau negu važinėtis su mašina ar stengtis kuo daugiau užsidirbti pinigų...

Vuxis

:P

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bent jau man, be pareigų (direktoriaus ar pnš.) šiame serveryje žaisti nėra tikslo, kadangi ta pati rūtina... Iš pradžių atėjus patikė dėl žmonių tokių kaip Judita, Augis ir visų kitų senųjų žaidėjų, o dabar kai pareigose Tosha, nebėra to paties žaidimo kaip ankščiau. Taip, jis gal ir gerai dirba (dar ir nemokamai), bet į daugelį vietų žiūri per daug rimtai... Asmeniškai aš nebežadu grįžti čia žaisti... Galų gale su tehu pradėjome kažką patys lypdyti, todėl tai yra tirkai įdomiau negu važinėtis su mašina ar stengtis kuo daugiau užsidirbti pinigų...

Vuxis

:P

Kas nori - tas atranda veiklos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bent jau man, be pareigų (direktoriaus ar pnš.) šiame serveryje žaisti nėra tikslo, kadangi ta pati rūtina... Iš pradžių atėjus patikė dėl žmonių tokių kaip Judita, Augis ir visų kitų senųjų žaidėjų, o dabar kai pareigose Tosha, nebėra to paties žaidimo kaip ankščiau. Taip, jis gal ir gerai dirba (dar ir nemokamai), bet į daugelį vietų žiūri per daug rimtai... Asmeniškai aš nebežadu grįžti čia žaisti... Galų gale su tehu pradėjome kažką patys lypdyti, todėl tai yra tirkai įdomiau negu važinėtis su mašina ar stengtis kuo daugiau užsidirbti pinigų...

Vuxis :P

Pritariu,pavizdžiui jau nebėra įdomumo ten žaist visi turi milijonus geriausias mašinas ir visiems *Myliu SuperGames.lt*,šaudo dm'ina kaip kokiam sarge,prieš metus las-venturas.lt su mažiau žaidėju buvo daug geresnis nei dabar, bet ką padarysi kiekvienas žaidėjas o tuo labiau savininkas kažko iš serverio tikrai siekia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bent jau man, be pareigų (direktoriaus ar pnš.) šiame serveryje žaisti nėra tikslo, kadangi ta pati rūtina... Iš pradžių atėjus patikė dėl žmonių tokių kaip Judita, Augis ir visų kitų senųjų žaidėjų, o dabar kai pareigose Tosha, nebėra to paties žaidimo kaip ankščiau. Taip, jis gal ir gerai dirba (dar ir nemokamai), bet į daugelį vietų žiūri per daug rimtai... Asmeniškai aš nebežadu grįžti čia žaisti... Galų gale su tehu pradėjome kažką patys lypdyti, todėl tai yra tirkai įdomiau negu važinėtis su mašina ar stengtis kuo daugiau užsidirbti pinigų...

Vuxis

:P

Šiaip apie rimtuma tai jo , dar lmg.lt serveryje kiek jis mane nukankino nebeidomu visai jau man sampas gal ir pakuriu dar serveriu bet nebežaidžiu :(

Redaguota , nario aNYthing
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Eventas baigėsi, nugalėtojai: http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/65816-motocikl%C5%B3-lenktyni%C5%B3-nugal%C4%97tojai/

 

On 11/16/2013 at 18:37, ÐØℕℂℰ parašė:

Sėkmės, tik nežinau ar jos jums reikės, nes viskas jau pasiekta :)

Nepasiektas pagrindinis tikslas. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...