fck`

Žaidimų balso vartotojas mūsų forume apsimetelis + nuotrauka

Recommended Posts

Į sveikata, nepasitikėkite niekuom šiom dienom, tokia jau lietuva. :) Net ir manim nepasitikėkit, visko gali būti, bet čia yra įrodymas, tikrai ne photoshop, tad patariu nebūti melagiais, kaip sakoma "melagiu kojos trumpos" :)

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Guest Mr Dinas

Emm, o ką jis jums blogo daro? Jeigu žmogus tiesiog yra koks gerbėjas ar kažkas tokio, susikūrė paskyrą SuperGames.lt ir kelia į forumą naujausius klipus, leidžia jums sužinoti naujienas greičiau. Už tai gi nieko neprašo ir nieko negauna, galbūt jis tai daro tik dėl jūsų. :?

Redaguota , nario BlooDyMan

Dalintis šį pranešimą

Man irgi neskauda galvos kad jis cia. Bet jis melavo jog jis tikras :)

Tai kam čia keli baisiausius vėjus ir žiūriu freepostini ;D Dėl tikras antrą postą kūrei, sunku taip redaguoti yra? Nepsakyčiau, kad pačiam daug metu kai taip elgiesi :) O dabar pirmyn gali krauti minusiukus :)

Dalintis šį pranešimą

Man čiūvelis nemaišo tegul deda tuos postus na ir kas gi niekas nebaus jo už tai. Mano nuomone jis tik nori padėti plisti šiam projektui kaip Žaidimū Balsas, bet jei jis jau skelbiasi kad yra Žaidimų Balsas tada jau kriminalas :D

Dalintis šį pranešimą

Dabar vartotojas nėra padaręs jokių nusižengimų , mes jo bausti negalime.

Ir manau mūsų forumo draugai "žaidimų balsas" nepykstą dėl to , nes nerašo , nei dėl autorinių teisių , nei dėl ko nors kito..

Dalintis šį pranešimą

Barzdociau, supratau tavo komentaro esme, bet tu gyvenime lenki ne ta puse. Zmones turi zinoti tiesa i kitiem rasyti kad esi toks ir anoks nors esi paprastas zmogus, yra zema. Jis neturi pagarbos, todel kuriasi profilius ir apsimetineja kitais. Pagarba reikia uzsidirbti. O del rep. Man visiskai neidomu tie +rep ar -rep. Del to mano gyvenimas nepasikeis. As tik talpinu informacija ir tiek. O jus reiskiate nuomone. Bet kaip tu kabinejies tai irgi nieko gero. Taip tu turi teise isreiksti savo nuomone, bet pasigyncijes su kitais irgi +rep negausi :) (atsiprasau uz gramatines klaidas, rasiau per telefona)

Dalintis šį pranešimą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele