AiridasLTU

Del Mirror's Edge

Recommended Posts

Sveiki, pradejau zaisti Mirror's Edge, viskas buvo normaliai, pradzia normali, tik kaikuriuosiose vietose pradeda lagint, kai praeidavau ta lagyna nebelagindavo, bet taip tik kaikuriuosiuose vietose, kame problema? Nes pvz. mano kompas tai galingas BL2 zaidziau ant auksciausiu reikalavimu, ir visus zaidimus taip zaidziu, taip pat ir Mirror's Edge, o gal crackas/repackas kaltas?

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

man per antra misija u┼żlagino, kaip daug t┼│ palicinink┼│ i┼ílindo, tai teks visk─ů per naujo daryt :/

Kaip suprast ''viska is naujo daryt''? Ka norejai pasakyt?

Kaip suprast ''viska is naujo daryt''? Ka norejai pasakyt?

antros misijos vidurys ir prad─Śjo baisiai lagint, teko i┼íjungti ┼żaidim─ů ir ka┼żk─ů daryt, tai t─ů misij─ů per naujo.

A┼í su lagu per─Śjau 2 misij─ů, kompiuteris ┼żv─Śris, o 3 ar 4 misijoje i┼ílindo 4 policininkai su pistoletais, ir tik prad─Śjo ┼íaudyti - Fsio, nepereinama vieta.

A┼í su lagu per─Śjau 2 misij─ů, kompiuteris ┼żv─Śris, o 3 ar 4 misijoje i┼ílindo 4 policininkai su pistoletais, ir tik prad─Śjo ┼íaudyti - Fsio, nepereinama vieta.

A┼í irgi buvau ┼íiaip netaip perejas, bet daejau iki tokios vietos, kur ┼żiauriai lagina, nors ant mano stalo stovi ─ů┼żuolynas.

─Źia ko gero problema su pa─Źiu ┼żaidimu, k┼źr─Śjai ant tiek apkrov─Ö ┼żaidim─ů, kad normaliai nepa┼żaisi.

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele