Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Gabo paslaugos (IPB profesionalios paslaugos)


Slow

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3399 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...

Na kągi parašysiu ir savo nuomonę, 

 

Gabrieliau jei būtum mldc bicas nestumtum ant kitų, žinant tavo istoriją tikrai nesi sąžiningas žmogus, galbūt manęs daug kas nemėgsta ištiesų jog manęs nepažysta, 

Daugumai aš tik paprastas nežinomas žmogus, jei pasikapstytumėte po mano praeitį suprastumėte koks aš esu nuo 2010 metų pradėjau mokintis programavimo kurdavau paprastučius tinklalapius, vėliau 2012 metais įsidarbinau pas Aleksandrą Chudinskį dirbu ir po šiai dienai su jais, jie mldc chebra daug ko išmokau iš jų ir savo žinias naudoju tik saviems tikslams už darbą niekada neimu pinigų nebent tai būtų įmonė ar VĮ Registrų Centre turėtų juridinį įmonės kodą. Dirbame tam kad tobulėtume.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na kągi parašysiu ir savo nuomonę, 

 

Gabrieliau jei būtum mldc bicas nestumtum ant kitų, žinant tavo istoriją tikrai nesi sąžiningas žmogus, galbūt manęs daug kas nemėgsta ištiesų jog manęs nepažysta, 

Daugumai aš tik paprastas nežinomas žmogus, jei pasikapstytumėte po mano praeitį suprastumėte koks aš esu nuo 2010 metų pradėjau mokintis programavimo kurdavau paprastučius tinklalapius, vėliau 2012 metais įsidarbinau pas Aleksandrą Chudinskį dirbu ir po šiai dienai su jais, jie mldc chebra daug ko išmokau iš jų ir savo žinias naudoju tik saviems tikslams už darbą niekada neimu pinigų nebent tai būtų įmonė ar VĮ Registrų Centre turėtų juridinį įmonės kodą. Dirbame tam kad tobulėtume.

Truputėli nukrypai, esmė buvo jis, o tu pradėjai apie save :|

 

Gabrieliau, tu niekaip negali būti profesionalas kol nepradėjai kurti unikalių hook'u, pluginų, modulių, dizainų ir t.t. ;]

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Truputėli nukrypai, esmė buvo jis, o tu pradėjai apie save :|

 

Gabrieliau, tu niekaip negali būti profesionalas kol nepradėjai kurti unikalių hook'u, pluginų, modulių, dizainų ir t.t. ;]

Kaip žinai esu sukūręs hook. Dizainus taip pat,bet tik koduoju kitiems,nes pats GFX'erio neturiu ir su PS nedirbu.

 

 

Na kągi parašysiu ir savo nuomonę, 

 

Gabrieliau jei būtum mldc bicas nestumtum ant kitų, žinant tavo istoriją tikrai nesi sąžiningas žmogus, galbūt manęs daug kas nemėgsta ištiesų jog manęs nepažysta, 

Daugumai aš tik paprastas nežinomas žmogus, jei pasikapstytumėte po mano praeitį suprastumėte koks aš esu nuo 2010 metų pradėjau mokintis programavimo kurdavau paprastučius tinklalapius, vėliau 2012 metais įsidarbinau pas Aleksandrą Chudinskį dirbu ir po šiai dienai su jais, jie mldc chebra daug ko išmokau iš jų ir savo žinias naudoju tik saviems tikslams už darbą niekada neimu pinigų nebent tai būtų įmonė ar VĮ Registrų Centre turėtų juridinį įmonės kodą. Dirbame tam kad tobulėtume.

Man atrodos,kad tau kažkokie durneliai pripasakojo visokių vėjų apie mane ir dabar tu "žinai mano istoriją". Nieko tu nežinai. 

Dėl stumimo,tai aš nestumiu. Aš parašau tik savo nuomonę. Dažniausiai pridedu ir faktus,bet tai būna ne visada. 

Jeigu tu dirbi,kad tobulėtum ir nereikia tau pinigų,tai kam išviso dar prikišti įmones? Pavyzdžiui aš,tai mokinuosi,kad tobulėčiau ir dirbu,kad tai užtikrinčiau praktika. Pinigus visada reikia imti,kad ir koks darbas bebūtų. Dėl tokių,kaip tu ir krinta rinka. Paslaugų kainos pinga. Tau ir pačiam poto būna blogai,jeigu esi koduotojas. Juk pats mažiau poto gauni užmokęsčio,kai atlieki užsakymas ir įmonėms. Reikia apie viską apgalvoti.

 

 

 

EDIT:

 

Pradedu pardavinėti IP.Board 4.0 versijos Lietuvių kalbos paketą. Kaina - 15 litų. 

Nuotrauka,kad tikrai viskas sulietuvinta:

 

Administravimas:

08f175dcce8f223e0a9b793ebcec44af917.png

 

Forumo pagrindinis puslapis:

c92c5ca802ba950632f7a50849d1484c629.png

Redaguota , nario Gabas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
(redaguota)
 

Patikimiausias IPB Vartotojas! Rekomenduoju!

 

 

Jei ir žadate kurti puslapį. Rekomenduoju tik jį. Jis yra draugiškas, iš vakaryksčio chat'o dar ir linksmas. Tad jei nežinot ką rinktis, rinkitės jį. Niekas darbo neatliks taip, kaip jis!

 

Dėkoju labai :)

Plugin'ų? Nuo kada IPB turi dar ir pluginus? :D

Nuo tada,kai buvo išleista pre-release versija IP.Board 4.0

Redaguota , nario Gabas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...

Patikimas! galit drąsiai užsisakinėt. Pats žadu netgi vieną paslaugą užsisakyt kurios aš nemoku tai manau nepasigailėsiu, tik į skype nepriimi Gabai :/

Na pagrinde dabar mane gali rasti webskills.lt forume (jeigu reikia parašyk AŽ ten),o vakar patvirtinau kokius 60 kvietimų,tai manau turėčiau būti ir tave patvirtinęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3399 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...