Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

KINGS.QL.LT - 1.6.4 [WHITE-LIST][24/7]


prefis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3865 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kaip gi, jugi kitos personos iškart sakys, kad kopijuojam nuo kokio ''mcvanilla'', ''menilocraft'' ir t.t.

Kopijuot čia nėra ko. O dėl unikalumo tai čia nelabai kuom išskirsi ar whitelist ar premium. Tiesiog kaip pavyzdį paiimkim mane, aš tarkim serveryje tikrai neatsisakyčiau žaist, bet nežadu laidyt pinigų kai yra kitų nemokamų serverių.. Sutinku su jumis jog kai yra tokie apribojimai kaip whitelist ar premium apsisaugosit nuo visokių nevykėlių kurie nemoka žaist sąžiningai, todėl į whitelist'intą serverį tikrai eičiau..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kopijuot čia nėra ko. O dėl unikalumo tai čia nelabai kuom išskirsi ar whitelist ar premium. Tiesiog kaip pavyzdį paiimkim mane, aš tarkim serveryje tikrai neatsisakyčiau žaist, bet nežadu laidyt pinigų kai yra kitų nemokamų serverių.. Sutinku su jumis jog kai yra tokie apribojimai kaip whitelist ar premium apsisaugosit nuo visokių nevykėlių kurie nemoka žaist sąžiningai, todėl į whitelist'intą serverį tikrai eičiau..

Beta/Alpha laikais whitelist serveriai būdavo kasdienybe, bet dabar atrodo nieks nemokės pildyti whitelist. Paskutinis bandymas baigėsi klausimais: "Kur pildyti whitelist anketa?"

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Beta/Alpha laikais whitelist serveriai būdavo kasdienybe, bet dabar atrodo nieks nemokės pildyti whitelist. Paskutinis bandymas baigėsi klausimais: "Kur pildyti whitelist anketa?"

Kaip tai kur? Tam yra forumas.. Jei ne tai galėtumėt kokį žmogų ar kelis žmones surast kurie būtų atsakingi už whitelist, su jais būtų galima susisiekt skype ar pnš.. O dėl whitelist pildymo tai mano problemų neturėtų būt. Nebūtina ten eilėraščius rašyt anketose..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Kaip tai kur? Tam yra forumas.. Jei ne tai galėtumėt kokį žmogų ar kelis žmones surast kurie būtų atsakingi už whitelist, su jais būtų galima susisiekt skype ar pnš.. O dėl whitelist pildymo tai mano problemų neturėtų būt. Nebūtina ten eilėraščius rašyt anketose..

Reiks pagalvoti apie white-list ar non-premium... Nes su PREMIUM žaidėjai nesusiburia.

Redaguota , nario PrefixS
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nejaugi jau visi tokie bomžai kad net email'o neturi? Čia saugumo sumetimais, jog labai daug accountų neprikurtų.

Leisk paklausk kam tokiam tinklapiui "apsaugos".. Suprasčiau va supergames forume apsaugos, bet ne tokiam tinklapį kai forumas tuščias ir nėra jokio tolko iš daugiau acc.. No Fcking Logic..

Redaguota , nario FenGas`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3865 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...