Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Statinis po ilgo laiko :D


MinecraftStories

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3853 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Na Duočiau 8/10 Su pasigailėjimu. Dabar Pliusai ir minusai. Pliusai: Gražiai pastatyta apvali forma. Šis statinys yra gerai apšviestas. Minusai: Nerekėjo teik visiškai išlyginti tos vietos. Tu viska sugadinai su tais Raudonakmenio blokais pakeisk ta stoga gal kaškas butu geresnio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei tau nieko nereiškia statinio išvaizda, nei fonas bei reliefas ant kurio jis buvo pastatytas, tai tu net pradinuku vadintis negali... Tokiu atveju stojasi tik vienas klausimas - kokio velnio tu terši šį forumą tais nupiepusiais statiniais? Jei tu nevykėlis ir nemoki statyt ar tik tais mokiniesi tai daryt, tai nebūtina tų visų savo šūdnamių skelbti visoje LMB ir taip teršt jos reputacija tarptautiniu atžvilgiu...

jis tau neaiškina, o paaiškino... kad nekeltum daugiau tokiu nesąmoningu statinių i šį ar betkurį kitą foruma, geriau pasimokink, išmok pastatyk ka nors verta dėmesio ir tada įkelk... Pasakyk nors viena dabartini normalu Lietuvos builderi kuris vos pradėjas statyti keldavo savo darbus ? nėra ne vieno žinai kodėl? nes ankščiau niekas nekeldavo savo darbų neviešindavo nes jie ir taip buvo žinomi, pripažinti Lietuvoje... o dabar jų gal yra kokie 6 ar net 7 o gal net ir daugiau sedi kur nors Lietuvos kampelyje ir neviešina savo darbu nes jiems tiesiog nereikia, jiems statymas tai pramoga laiko praleidimas... ne taip kaip jums... jums tik foruma pateršt terupi daugiau niekas.

Tie abu balandėliai,nei jūs kreipkit dėmesi ką jie sako nei jūs ką.. Jiem kad tik postu parinkt nors jie patys kiek mačiau vapšė nieko nedaro.. Galit net ne atrasyt į šitą,nes vistiek nežėsiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tie abu balandėliai,nei jūs kreipkit dėmesi ką jie sako nei jūs ką.. Jiem kad tik postu parinkt nors jie patys kiek mačiau vapšė nieko nedaro.. Galit net ne atrasyt į šitą,nes vistiek nežėsiu.

O vat tu nesugebėjai pagalvoti, jog jei man būtų svarbus mano parašytas pranešimų skaičius ir aš stengčiausi tiesiog surinkti kuo daugiau jų, aš rašyčiau tokias pat žinutes, kaip ir kiti freeposteriai, kaip - "Gražu", "Sėkmės", "Patiko" ir t.t., bet geriau pasukęs galvelę, suprastum, jog aš tiesiog išreiškiu savo nuomonę ir pasisakau prieš forumo teršimą... Tai pat, jei sugebėtum palandžiot po forumą, surastum ir mūsų darbų, statinių, bei projektų, o paskutiniu metu tokiais nebesidalinu, nes dirbu prie kai ko didesnio... Na o žinoma, gali ir nežiūrėt, jei tau tai reikalauja itin daug pastangų ar nervų, taip tu tikš išreiški koks tu nevykėlis ir bijai, jog tavo nuomonė bus paneigta ir nebe sugalvosi kaip atsakyti į tolimesnius komentarus...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 3 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3853 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...