Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškau Scripterio! [Pagalbininko]


Guest MicﮎHeal

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3873 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Guest MicﮎHeal

70ff2258d6a5127e7f61166d1e67d557178.png

Laba vakaras!

Iš temos tikrausei visi supratote ko aš ieškau dabar pakalbėkime taip ieškau Scripterio kuris išmanytų darba kokybe ir gerove kuris pawn kalba ir kitus dalykus!

Ieškau pagalbininko kuris man padėtų tiktais daugau nieko norėdami susisiekti su manimi palikite komentaruose savo gmail skypes kontaktinus duomenis ta prasme skypes :)

Daugau informacijos sulauktumėt skype palikite kontaktinus duomenis .

Gero dienos!

Redaguota , nario MicﮎHeal
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest MicﮎHeal

Kad ir parašei ant to "Kieto" šrifto, vistiek protingas nepasirodei. Suteik daugiau informacijos žmonėms, ką siūlai už tai.

Aš ir nenoriu pasirodyti esas protingas nežinau kas tau i galva šovė tokia mintis negalima jau ir rašyti tokiu sfritu nežinojau :funny:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš ir nenoriu pasirodyti esas protingas nežinau kas tau i galva šovė tokia mintis negalima jau ir rašyti tokiu sfritu nežinojau :funny:

Būtum protingas, būtum paskaitęs viską ką parašiau, gal atsakyk ir į antrą dalį visko, kur svarbiausia? Gal į forumo trollių sostą bandai patekt? Redaguota , nario NoFear
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galbūt čia apie save ir apibūdinai tikrausei :)

Žiūrėk jog 3 žinutę rašau ir tu dar nesupratai ko man reikia iš tavęs, žiūrėk paaiškinsiu kaip retard'ui: PAAIŠKINK VISIEMS KĄ BŪTENT SIŪLAI UŽ TAI, KAD JIE PRISIDĖT PRIE TAVĘS. Ar pakeist į tavo šriftą jog suprastum geriau?
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest MicﮎHeal

Žiūrėk jog 3 žinutę rašau ir tu dar nesupratai ko man reikia iš tavęs, žiūrėk paaiškinsiu kaip retard'ui: PAAIŠKINK VISIEMS KĄ BŪTENT SIŪLAI UŽ TAI, KAD JIE PRISIDĖT PRIE TAVĘS. Ar pakeist į tavo šriftą jog suprastum geriau?

Einam i až čia ne tam vieta ginčytis beprasmiškai tavo žinutes.. daugau informacijos būtų skype.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest MicﮎHeal

Neinam, kodėl eit į AŽ, bijai kažko? Beprasmiška? Ar esi pasiruošęs tam jog tuoj pradės į temą rašyt žmonės tą patį? Patikslink savo temą bent.

Nejuokink tu manęs geriau su savo beprasmiškom žinutėmis tema skirta ne ginčytis dar kart kartoju tau.

Redaguota , nario MicﮎHeal
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3873 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...