EdckA`

„Doom 4“ kūrimas prasidėjo

Recommended Posts

doom4utonanegyedikborzalom_1.jpg

„iD Software“ pranešė pradėjusi kurti ketvirtąją legendinio „Doom 4“ žaidimo versiją. Kompanija šiuo metu plečia darbuotojų kolektyvą ir ieško naujų talentingų žaidimų kūrėjų.

Apart liaupsių senesnėms „Doom“ versijoms, trumpoje „iD Software“ žinutėje, kol kas daugiau nėra jokios kitos informacijos apie būsimąjį žaidimą. Kompanija tik skelbia ieškanti naujų darbuotojų, galinčių teisėtai dirbti JAV ir siūlo jiems kreiptis į „iD Software“ karjeros centrą.

Dėl pirmųjų „Doom“ žaidimo versijų svarbos žaidimų rinkai tikrai sunku ginčytis - iš esmės šie žaidimai nustatė pirmojo asmens šaudyklių žaidimo gaires, kurių buvo griežtai laikomasi bent keturis - penkis metus. Tačiau trečioji žaidimo versija ne vienam „Doom“ aistruoliui sukėlė nusivylimą - trečioji žaidimo versija buvo iš esmės naujas žaidimas, o ne „Doom“ ir „Doom II“ tęsinys. Pirmąsias dvi žaidimo dalis galima nupasakoti labai trumpai: jei tai juda - šauni, jei nejuda - vis viena šauni ir paskui aiškiniesi ir visa tai 120 km/h greičiu. Trečiojoje žaidimo dalyje pasišvaistymą stambiais vamzdžiais pakeitė šliaužiojimas patamsyje, anot vienos „Doom 3“ reklamos parodijos, tavo gyvybė tęsiasi tiek, kiek laikys tavo žibintuvėlio baterija.

Taigi žinios apie ketvirtąją „Doom“ versiją sukelia kiek dvejopus jausmus. Kurį žaidimą tęs „Doom 4“? „Doom“ ir „Doom II“ ar „Doom 3“? Asmeniškai rinkčiausi pirmąjį variantą, nes atsargus sėlinimas ir kapralo Flynno Taggarto įvaizdis man niekaip nesiderina.

Šaltinis: kompiuterija.lt

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele