Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Senas PayPal - Perkė iš ebay.


aurimas718

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3878 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, čia labai daug informacijos nerašysiu, nes puse žmonių suras prie ko prisiknist ir pasidaryt sau postų, todėl parašysiu trumpai ir aiškiai:

1. PayPal turi būti ~ 1 metų senumo.

2. Turi būti bent keli pinigų siuntimai iš sąskaitos ar į ją.

3. Gali būti be balanso, už jį papildomai nemokėsiu.

4. Visas smulkmenas paaiškinsiu privačiai.

5. Po visko paypal acc bus bevertis ir nebenaudojamas.

6. Paypal acc savininkui jokio rizikos ar kitų neigiamų dalykų nėra, nesvarbu ar acc registruotas tavo, ar anonimišku vardu.

7. Už jį moku pasirinktom prekėm iš ebay, kaina sutarsim.

8. JIS TURI BŪTI REGISTRUOTAS ANT JŪSŲ IP ADRESO.

PM, skype: aurimas718

Laukiu privačių žinutčių, temoj bereikalingų komentarų nereikia. Ačiū už supratingumą.

Redaguota , nario aurimas718
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

GaeCuu - Iš vieno IP daug neprisikursi, todėl ir reikia, pats pirksiu kelias brangesnes prekes todėl man + tikrai yra.

Wesley - Kas tu toks? Pirma karta tave matau interneto erdvėj, numesk kokių įrodymus ar ką nes aš dar nesu nei vieno žmogaus apgaves..

Nežadu nieko įrodynėt, manau pats žinai kada ir ką esi apgaves :) Tiesiog parašau čia, kad bent šitam forume nieko neapgautum, arba bent žmonės turėtų omenyje, kad reikia atsargesniems su tavim būt :) Pažinočiau tave man atrodo seniai būtum savo paypalus užmiršes :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Nežadu nieko įrodynėt, manau pats žinai kada ir ką esi apgaves :) Tiesiog parašau čia, kad bent šitam forume nieko neapgautum, arba bent žmonės turėtų omenyje, kad reikia atsargesniems su tavim būt :) Pažinočiau tave man atrodo seniai būtum savo paypalus užmiršes :)

Aurimas Bielskis

Radviliškio raj. Jonaitiškių km. Alyvų g. 22 laukiu.

Redaguota , nario aurimas718
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3878 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...