Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[APKLAUSA] Ar žaistumet SA-MP per launcheri?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3909 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Ar žaistumete per launcheri?  

51 balsai

  1. 1. Ar žaistumete per launcheri sa-mp serveri?

    • Taip.
      31
    • Nežinau dar.
      9
    • Ne
      11


Recommended Posts

Minusų dėl launcherio ar dėl serverio?

Tiek dėl launcherio tiek dėl serverio. Tarkim visų pirma, tai tie modai gali sukelti crash'us žaidime. Dar įdomu, kaip suprantu juos įsirašius jie gta ir pasiliks, todėl prisijungus į kitą serverį ir toliau matysi tuos užmodintus unitus. Kai kuriems silpnesniems pc gali sukelti lagus. Tarkim savo vietoje nors ir nelošiu to gta, bet nenorėčiau, kad atėjus išbandyti serverio, man kažkokie modai pasiliktų ir galbūt trugdytų veliau. Nors galūtiniam variante visvien jei viskas gerai padaryta, manau nebūtų taip blogai.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tiek dėl launcherio tiek dėl serverio. Tarkim visų pirma, tai tie modai gali sukelti crash'us žaidime. Dar įdomu, kaip suprantu juos įsirašius jie gta ir pasiliks, todėl prisijungus į kitą serverį ir toliau matysi tuos užmodintus unitus. Kai kuriems silpnesniems pc gali sukelti lagus. Tarkim savo vietoje nors ir nelošiu to gta, bet nenorėčiau, kad atėjus išbandyti serverio, man kažkokie modai pasiliktų ir galbūt trugdytų veliau. Nors galūtiniam variante visvien jei viskas gerai padaryta, manau nebūtų taip blogai.

Tiesiog bus pridedami nauji objektai, o ne pakeičiami seni, todėl neturėtum kituose serveriuose jų matyti

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Esu serverio skripteris, mes ten to EN modo nesisiunčiame, darome viską nuo 0 ir nuo pagrindų, galiu užtikrinti, kad serverio modifikacija ir jos sistemos yra sugalvotos mūsų pačių, dirbame ties sistemomis šiuo metu. Klausimas man kyla tik toks; Ar atsiras žmonių ir ar verta kurti serverį, ar žaisite jame? Jeigu taip, tada tempus pagreitinsiu dvigubai + Nuo kitos savaitės bus galima išvysti ir serverio aprašymą, kadangi GRP`ERIAI vagys įdėjos nebenuvogs, kadangi jau dabar Officialiai save išreklamavome šios temos dėka.

Pagaliau kažkas naujo Lietuvos SA-MP'e. + Kai DreDas kuria tai tikrai išeis kažkas naujo bei įdomaus. Sėkmės DreDai tau darbuose bei visiems savininkams.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesekmės įdėjų vogimas.

Niekada nemačiau tokio Gamemodo, prieš savaitę tik Nedas atsiuntė su patalpintu anglišku geimodu. Mūsų geimodas, vystosi tikrai ne savaitę ir ne dvi.

Koks dar tolkas čia rašyt ? Nei jūs ką nors kursit nei ką, užpis ir viskas. Net nepradėkit, ne lietuviams tokius dalykus kurti.

1. Jeigu pats būtum tikras lietuvis tokių dalykų kaip "tolkas" nevartotum.

2. Jeigu pats nesugebi užbaigti pradėto darbo, tai nereiškia, kad kiti žmonės tokio pat charakterio.

3. Nematau prasmės mesti visą šitą reikalą, kai jis eina kaip sviestu pateptas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Niekada nemačiau tokio Gamemodo, prieš savaitę tik Nedas atsiuntė su patalpintu anglišku geimodu. Mūsų geimodas, vystosi tikrai ne savaitę ir ne dvi.

1. Jeigu pats būtum tikras lietuvis tokių dalykų kaip "tolkas" nevartotum.

2. Jeigu pats nesugebi užbaigti pradėto darbo, tai nereiškia, kad kiti žmonės tokio pat charakterio.

3. Nematau prasmės mesti visą šitą reikalą, kai jis eina kaip sviestu pateptas.

MEs su edvardu norėjom daryti tokį ir krč buvom pateike įdėja ir biški apraše kaip ieškojom mapperio.

O įdėja buvo pateikta tikrai ne prieš savaite ir ne prieš 2

Redaguota , nario Ben_Moroz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Niekada nemačiau tokio Gamemodo, prieš savaitę tik Nedas atsiuntė su patalpintu anglišku geimodu. Mūsų geimodas, vystosi tikrai ne savaitę ir ne dvi.

1. Jeigu pats būtum tikras lietuvis tokių dalykų kaip "tolkas" nevartotum.

2. Jeigu pats nesugebi užbaigti pradėto darbo, tai nereiškia, kad kiti žmonės tokio pat charakterio.

3. Nematau prasmės mesti visą šitą reikalą, kai jis eina kaip sviestu pateptas.

Ne vienas ir ne du lietuvių vartoją tokius ir panašius žodžius taip, kad čia tokių žodžių nekišk :)

Aš nepradedu darbų jei žinau, kad neįstengsiu to padaryti, o kaip matau tau tikrai nepavyks, o jei ir pavyks žlugsi kaip ir kiti eiliniai serveriai.

Lietuvoje tokių dalykų net neapsimoką daryti, nes kaip ir visada niekas nežais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

MEs su edvardu norėjom daryti tokį ir krč buvom pateike įdėja ir biški apraše kaip ieškojom mapperio.

O įdėja buvo pateikta tikrai ne prieš savaite ir ne prieš 2

Esmė tame, kad tos idėjos aš nemačiau, todėl manęs kaltinti pagrindo tu neturi.

Ne vienas ir ne du lietuvių vartoją tokius ir panašius žodžius taip, kad čia tokių žodžių nekišk :)

Aš nepradedu darbų jei žinau, kad neįstengsiu to padaryti, o kaip matau tau tikrai nepavyks, o jei ir pavyks žlugsi kaip ir kiti eiliniai serveriai.

Lietuvoje tokių dalykų net neapsimoką daryti, nes kaip ir visada niekas nežais.

Įstengt tai aš įstengsiu, jei kalbi iš skripto pusės. Žlugti kaip kiti eiliniai serveriai mes nežlugsim , vien dėl to, jog tai neeilinis serveris ir ne GRP.

Visu 100 procentų pritariu, kad lietuvoje tokių dalykų kurti neapsimoka. Bet klausimas, ar mes kuriam lietuvos žmonėms? Serveris bus [LT/EN], todėl bėdų jokių nematau :).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3909 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...