Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Mc.Passion [Bukkit] [ 24/7 ] CaptureTheFlag/PVP/Plotai Kazkas naujo! 188 zmoniu REKORDAS!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3841 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Dar vienas financinėns reikmėms sukurtas šūdservis, vaikų melžimo aparatas, nieko daugiau...

Pirma sužinok daugiau apie serverį o veliau rašyk savo papeikimus

Jau ne eilini karta matau tave rašant nieko nežinodamas aš savo serverį sukures esu ne del pinigu noriu pasiekti 300 žmoniu rekorda koki ne vienas serveris neturejo

Aišku tokiam rekordui reikia daug laiko ,bet viskas yra imanoma.Kaip minejo MrCruntas viskas keliauja tiesiai i vpsnet sau pinigu neimu Ir jeigu tu nieko nezinau prasyciau nerasyti cia.

Daug lietuviskai nerasiau nes pas mane kitokia klaviatura..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Net neeidamas į serverį galiu pasakyti jog bus gryna "mėsmalė". Turbūt kas antras žaidėjas keikiasi arba nemoka rašyti ir beveik visi turi deimantų daugiau nei maisto. Tiesiog iš aprašymo serveris atrodo kaip eilinė "masofkė", "šūdservis"... Tuoj Minecraft pavirs SA:MP'u.

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Net neeidamas į serverį galiu pasakyti jog bus gryna "mėsmalė". Turbūt kas antras žaidėjas keikiasi arba nemoka rašyti ir beveik visi turi deimantų daugiau nei maisto. Tiesiog iš aprašymo serveris atrodo kaip eilinė "masofkė", "šūdservis"... Tuoj Minecraft pavirs SA:MP'u.

Sudservis? parodyk savo superini unikalu serveri ?
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sudservis? parodyk savo superini unikalu serveri ?

Kodėl jis turi būti unikalus ar koks nors išskirtinis. Svarbu serveryje būtų tvarka, žaidėjai draugiški ir padorūs. O ne mėsmalė kurioje tik ir laukia kol naujokas išeis iš "safe" zonos, kad jį nužudyti. Jūsų serveryje aš jokio unikalumo taipogi nematau. Unikalumas nepriklauso vien tik nuo pluginų ar jų skaičiaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kodėl jis turi būti unikalus ar koks nors išskirtinis. Svarbu serveryje būtų tvarka, žaidėjai draugiški ir padorūs. O ne mėsmalė kurioje tik ir laukia kol naujokas išeis iš "safe" zonos, kad jį nužudyti. Jūsų serveryje aš jokio unikalumo taipogi nematau. Unikalumas nepriklauso vien tik nuo pluginų ar jų skaičiaus.

Supranti i kiekviena serveri ateis tokie neispruse zmones kurie tik keikiasi ir daro nesamones aisku kai pamatau pvz pastatyta lytini organa.. sugriaunu

bet as negaliu pastoviai viska pastebeti ne mano kalte yra o situ vaiku tevu kalte pazystu daug zmoniu kuriuose namuose leidziama keiktis ar pns .Aisku serveryje buna daug cheateriu kai pamatau koki sprinteri ar panasiai baninu ,bet svarbiausia kai manes nera online arba kiti gali pradeti cheatinti ir nieko nepadarysiu jeigu kiti zaidejai nepadarys irodymu TAIP YRA KIEKVIENAME SERVERYJE IR BUS AMZIAMS.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Pirma sužinok daugiau apie serverį o veliau rašyk savo papeikimus

Jau ne eilini karta matau tave rašant nieko nežinodamas aš savo serverį sukures esu ne del pinigu noriu pasiekti 300 žmoniu rekorda koki ne vienas serveris neturejo

Aišku tokiam rekordui reikia daug laiko ,bet viskas yra imanoma.Kaip minejo MrCruntas viskas keliauja tiesiai i vpsnet sau pinigu neimu Ir jeigu tu nieko nezinau prasyciau nerasyti cia.

Daug lietuviskai nerasiau nes pas mane kitokia klaviatura..

Turėjo ir nevienas toki rekorda ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3841 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...