Peršokti į turinį

V8K

Iesko mano draugas gero,naujo gm

Recommended Posts

Sveiki mano draugas iesko gero,naujo gm.Kad butu naujos modifikacijos,sistemos nes jsi kuria serva ir jaigu toky turit jis jums atsilygintu pgr.adminu.Taigi jai toki turit rasykit man i skype as draugui persiusiu i skype ir tada jis su jumis susisieks ir kaip baigs kurti uzdes jums pgr.admin.Taigi laukiame pasiulymu i skype bieliunas112

• Teigiamai 2
  • Neigiamai 2

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

atsok vaikas frepostina cia kai *Myliu SuperGames.lt*

Taip aš vaikas,neneigiu to,bent jau protingesnis už tave :/

Aš tiesiog parodau,kaip atrodo iš šalies tas tavo prašymas :) *Myliu SuperGames.lt* juk paraše,rašai kad kuri samp serverius,kodėl negali "Draugui" sukurt?

• Teigiamai 2

Dalintis šį pranešimą

Taip aš vaikas,neneigiu to,bent jau protingesnis už tave :/

Aš tiesiog parodau,kaip atrodo iš šalies tas tavo prašymas :) *Myliu SuperGames.lt* juk paraše,rašai kad kuri samp serverius,kodėl negali "Draugui" sukurt?

tj uz gm kurima paimciau 25lt ir per 2men kokius o jsi neturi 25lt :D lol ne man reikia o jam tai atsok vaikas

• Teigiamai 1
  • Neigiamai 2

Dalintis šį pranešimą

tj uz gm kurima paimciau 25lt ir per 2men kokius o jsi neturi 25lt :D lol ne man reikia o jam tai atsok vaikas

Tai bet wtf... jeigu tu pajimtum 25 LT kodėl ir kiti turėtu nepajimt atlygio už gm?

2men,maždaug manai skripteris atiduodu tokį gm,kur stengės? Patikėk nemanau.

Dalintis šį pranešimą

siandien suejo 18 :D

Lietuviu mastysena: jei šendiena pasakysiu kad man sukako 18 visi patikės... dėje ne tad ninada lele kogero esi kokiu 14~15 metu ir čia apsimeti 18 kad suėjo plisu jei sueitu 18 tu namie nesedėtum nubent givenimo neturi :funny:

• Teigiamai 3
  • Neigiamai 1

Dalintis šį pranešimą

Sveiki mano draugas iesko gero,naujo gm.Kad butu naujos modifikacijos,sistemos nes jsi kuria serva ir jaigu toky turit jis jums atsilygintu pgr.adminu.Taigi jai toki turit rasykit man i skype as draugui persiusiu i skype ir tada jis su jumis susisieks ir kaip baigs kurti uzdes jums pgr.admin.Taigi laukiame pasiulymu i skype bieliunas112

Mano draugas irgi ieško, tai ką man dabar už jį temas į forumą klijuot? :D

Dalintis šį pranešimą

Kad tu vaikas tai nereiskia kad *Myliu SuperGames.lt* jis vaikas ir sakot cia nesedetum kad gimtadienis tj jis pries gimtadieni su draugais svente o vakare su seima botai jus...

Bet vistiek 18 metų, ir tiek prie pc prasėdi :|

Iš anksto dėkoju už -rep kurį uždėsi, "anti-bote".

• Teigiamai 4
  • Neigiamai 1

Dalintis šį pranešimą

Kad tu vaikas tai nereiskia kad *Myliu SuperGames.lt* jis vaikas ir sakot cia nesedetum kad gimtadienis tj jis pries gimtadieni su draugais svente o vakare su seima botai jus...

Tu gal raminkis lopeli jobanutas *Myliu SuperGames.lt*.
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1

Dalintis šį pranešimą

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele