Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[ IEŠKAU ] SA-MP PROJEKTO [ SKRIPTERIS ]


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3914 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi nelaukiant iškarto prie reikalo. Ieškau SA-MP serverio kuriam reikalingas patyręs scripteris.

APIE MANE

Esu Aleksandras iš Vilniaus miesto, man 15 su pusė metu. Skriptinu jau 3 su pusė metus, taip pat šiuo metu užsiemu programavimų ir kodavimų, esu jau patyręs tarp PAWN skriptinimo srities. Esu įkuręs 5projektus, iš jų 2buvo nepasisekęs. Iškarto pranešių kad aš esu ant pusė Rusas ant pusė Lenkas ( kam nepatinka prašau be komentarijų, nes patys save gaidinsit ). Na ką dar jums čia papsakot. Užsiemu PHP programavimų jau 1metus, C# programavimų jau užsiemu beveike 5menėsius ir C++ programavimų užsiemu jau beveik 2menėsius. Esu rimtas žmogus, megstu pajuokauti. :)

KĄ AŠ MOKU?

PAWN kalbą ( patirtis 3,5metu )

PHP kalbą ( patirtis 1metai )

CSS kalbą ( patirtis 1,5 metai )

HTML kalbą ( patirtis 1,6metai )

C# kalbą ( patirtis 5menėsiai )

C++ kalbą ( patirtis 2menėsiai )

KOKIO PROJEKTO IEŠKAU?

Kad būtų pastoviai kaip minimum 10-15žmonių ONLINE.

Kad serveris būtų startavusis.

Kad serveris turėtų mapperi.

Kad serveris turėtų svetainė ( būtų gerai jei būtų su .LT galunė ar kitų domenų )

Savininko metai nėra svarbus. :)

KAIP SU MANIM SUSIEKTI?

Į šią temą rašykėt projekto pavadinimą bei projekto svetainė, ir savo skype, jei man jūsų pasiūlymas patiks aš susieksiu su jūmis per skype programą.

KĄ AŠ NORIU GAUTI DIRBANT PROJEKTE?

Na norėčiau nors kažkiek pinigų gauti būtų geriau jei tai būtų bankinių pervedimų.

Na ir viskas daugiau nieko. ;)

PROJEKTAS RASTAS!

Redaguota , nario sancio
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3914 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...