Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kuriama 6-ta „Call of Duty“ dalis, WOW papildymas bus šiemet


EdckA`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5736 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

lich_px250.jpg

Bendrovė „Activision Blizzard“ pranešė planuojanti jau šeštąją „Call of Duty“ dalį, kurią kurs bendrovė „Infinity Ward“, mat „Treyarch“ kol kas intensyviai dirba ties naujuoju „Call of Duty: World at War“.

Šeštosios „Call of Duty“ dalies debiuto data kol kas nežinoma, lygiai taip pat neaišku, kuomet pasirodys ir „World at War“.

Tuo tarpu „Blizzard“ vadovas Mike‘as Morhaime‘as dar kartą patvirtino, jog antrasis „World of Warcraft“ papildymas „Wrath of the Lich King“ turėtų debiutuoti dar šiemet. „Esame beta testavimo fazėje ir planuojame projektą išleisti šiemet, kai tik jis bus baigtas testuoti“, - sakė jis, atremdamas gandus apie žaidimo atidėjimą kitiems metams.

Kol kas tiksli „Wrath of the Lich King“ debiuto data nežinoma, aišku tik, kad žaidimas tikrai nepasirodys iki spalio mėnesio.

Šaltinis: balsas.lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nesvarbu apie ji ar apie ka kita..

Tai kas tada tau svarbu ? ;]]

Jei rasai viena tai rasyk viena o ne iskarto 2 .. o dnc123 ispekit ar ka darykit - offtopina..

sako man yspejima duotu kad,nors pats kiek pri offtopino :D dar cia mane kaltu laiko :D

P.S.vafliai buvo mano 1000pranesimas :) (stengiausi ydomu sugalvot xD)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na gerai baikit ginčytis!

Nesamone dar 5 neisleistas jau 6 !

Turbūt abu iškart kuria, kad paskui padarytų koke pertraukėlę :D

Nespėsim žaist vis naujesni žaidimai atsiras :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nesvarbu apie ji ar apie ka kita..

Tai kas tada tau svarbu ? ;]]

Jei rasai viena tai rasyk viena o ne iskarto 2 .. o dnc123 ispekit ar ka darykit - offtopina..

sako man yspejima duotu kad,nors pats kiek pri offtopino :D dar cia mane kaltu laiko :D

P.S.vafliai buvo mano 1000pranesimas :) (stengiausi ydomu sugalvot xD)

as esu priofftopines ? :lol::lol: dw numesk kokia tema kur as priofftopines esu, jei buciau offtopines geltona korta gauciau :lol:
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5736 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...