Myrrdin palikuonis

Viena klaida kuri man kainavo puse vasaros.

Recommended Posts

Sveiki, ┼íi tema skirta adminstratoriui kuris mane u┼żbanino. Mano tikras accountas yra Myrrdin. Ta─Źiau vien─ů dien─ů, nelabai susipa┼żines su taisykl─Śmis, para┼íiau prane┼íima "Durnas klausimas" ir gavau ban'─ů. Atsipra┼íau jei ─»┼żeid┼żiau temos k┼źr─Śj─ů, ir labai nor─Ś─Źiau sugry┼íti ─» ┼í─» forum─ů, nes ─Źia galiu rasti visk─ů ko man reikia. :) I┼í t┼│ nervu suk┼źriau paveiksliuk─ů, nes pirm─ů galvojau, kad u┼ż temos sukurim─ů nevietoj gavau ban. post-37808-0-11386600-1372711362_thumb.png

Jei neatbaninsit tai nors bausm─Śs laik─ů sutrumpinkit. ;)

Redaguota , nario Myrrdin palikuonis

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

─îia tau bus pamoka,kad prie┼í ka┼żka darant reikia pasiskaityti taisykl─Śs ir su jomis susipa┼żinti,nes naujieji moderatoriai ─»pa─Ź gaudo nusi┼żengelius ir baud┼żia be persp─Śjimo.

Redaguota , nario Aleksas

Mes moderatoriai totaliai neturime teis─Śs baninti ilgesniam laikotarpiui. Galiu pasakyti kelis varijantus kod─Śl tau gal─Śjo taip nutikti.

Jeigu tai tavo pirmas ─»sp─Śjimas ir tuo labiau sakai, kad u┼ż ne vietoj sukurt─ů tem─ů b┼źni nu┼íalintas 10d nuo forumo.

Jeigu surenki 3 ─»sp─Śjimus gauni Ban'─ů m─Śnesiui. Tad tikrai negal─Śjai b┼źti nu┼íalintas ilgiau, nebent reklamavimai netinkamoje vietoje ar kit─ů.

Tema rakinama.

Sve─Źias
┼ái tema yra u┼żrakinta.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele