Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Viena klaida kuri man kainavo puse vasaros.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3944 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, ši tema skirta adminstratoriui kuris mane užbanino. Mano tikras accountas yra Myrrdin. Tačiau vieną dieną, nelabai susipažines su taisyklėmis, parašiau pranešima "Durnas klausimas" ir gavau ban'ą. Atsiprašau jei įžeidžiau temos kūrėją, ir labai norėčiau sugryšti į šį forumą, nes čia galiu rasti viską ko man reikia. :) Iš tų nervu sukūriau paveiksliuką, nes pirmą galvojau, kad už temos sukurimą nevietoj gavau ban. post-37808-0-11386600-1372711362_thumb.png

Jei neatbaninsit tai nors bausmės laiką sutrumpinkit. ;)

Redaguota , nario Myrrdin palikuonis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mes moderatoriai totaliai neturime teisės baninti ilgesniam laikotarpiui. Galiu pasakyti kelis varijantus kodėl tau galėjo taip nutikti.

Jeigu tai tavo pirmas įspėjimas ir tuo labiau sakai, kad už ne vietoj sukurtą temą būni nušalintas 10d nuo forumo.

Jeigu surenki 3 įspėjimus gauni Ban'ą mėnesiui. Tad tikrai negalėjai būti nušalintas ilgiau, nebent reklamavimai netinkamoje vietoje ar kitą.

Tema rakinama.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3944 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...