Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ką manote apie šį?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3939 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Silpna ir pigu. ASUS kompiuteriai yra labai kokybiški, bet šitam trūksta galios (bent jau man). Pats sėdžiu su 3 metų senumo ASUS kompiuteriu (K50IJ), tai nebuvo jokių defektų ar gedimų.

suprantu ,aišku kiekvienas kompiuterį naudoja vis kitaip tavo atveju žaidimams o mano , va forumai diskusijos , socialiniai tinklai , programavimas ( aišku samo reik ištestuoti bet ant mano stacionaraus su 512mb ram 258mb vazduske ir 1.8 Ghz viskas ėjo liux :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

jeigu šitas aparatas http://www.asusshop....-windows-8.html tai darbui sočiai per akis, aišku jei nedirbama su grafika, o jei su grafika dirbt tada silpnas, žaidimam irgi nelabai jei būtų bent HD 4000 tada ir žaidimu pagrajitum, o kasdieniui darbui daugiau nei reikia, o ir dabar kaina visai padori, mastau ir pats apie laptopa kasdieniui naudojimui (skype internetas ir pan) bet mastau apie http://www.skytech.l...x-p-134119.html šitą aparačiuką, grafika galingese daug o ir kaina panaši.

Redaguota , nario Hyperion
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

suprantu ,aišku kiekvienas kompiuterį naudoja vis kitaip tavo atveju žaidimams o mano , va forumai diskusijos , socialiniai tinklai , programavimas ( aišku samo reik ištestuoti bet ant mano stacionaraus su 512mb ram 258mb vazduske ir 1.8 Ghz viskas ėjo liux :)

Na, aš tik pasakiau savo nuomone. Internetui ir keliems silpnesniems žaidimams toks nešiojamas tiks, bet ne daugiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

jeigu šitas aparatas http://www.asusshop....-windows-8.html tai darbui sočiai per akis, aišku jei nedirbama su grafika, tada silpnas, žaidimam irgi nelabai jei būtų bent HD 4000 tada ir žaidimu pagrajitum, o kasdieniui darbui daugiau nei reikia, o ir dabar kaina visai padori, mastau ir pats apie laptopa kasdieniui naudojimui (skype internetas ir pan) bet mastau apie http://www.skytech.l...x-p-134119.html šitą aparačiuką, grafika galingese daug o ir kaina panaši.

na supranti man žaidimai vis mažiau rūpi dabar sakau va visi socialiniai tinklai skype basketnews nu viskas kas man įdomu o žaidimai na gal tik biški ir tai senamadiški.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nu darbui tai sakau per akis, aš va sėdžiu prie stacionaro iš esmės visi žaidimai eina stabiliai su 40+fps (ne ultra settings bet ties medium-high) , bet va bėda ta kad žaidimu nebelošiu, nebent su draugais kokį bf2 mačiuka sumetam ar bf3, cs dar gal ir tiek, todėl žadu pasimt laptopa va aną aceri, užteks man tam darbui(photoshopas biški, pakoduot dizainus HTML phpBB ...), o žaidimam pasiliksiu dar stacionara. Šiaip tas laptopas patiko nes lengvas palyginus, teko aptūrėt pas pažystama laptopa viena irghi 15.6" svėre kažkur 5kg, tai biški pisantis dalykas jei lovoj gulėt ant koju užsimetus pabūsi pora valandžikiu taip ir nutirps kojos, o čia tai lengvas O.o bėto dizainas toks solidus, gražus :D

Redaguota , nario Hyperion
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nu darbui tai sakau per akis, aš va sėdžiu prie stacionaro iš esmės visi žaidimai eina stabiliai su 40+fps (ne ultra settings bet ties medium-high) , bet va bėda ta kad žaidimu nebelošiu, nebent su draugais kokį bf2 mačiuka sumetam ar bf3, cs dar gal ir tiek, todėl žadu pasimt laptopa va aną aceri, užteks man tam darbui(photoshopas biški, pakoduot dizainus HTML phpBB ...), o žaidimam pasiliksiu dar stacionara. Šiaip tas laptopas patiko nes lengvas palyginus, teko aptūrėt pas pažystama laptopa viena irghi 15.6" svėre kažkur 5kg, tai biški pisantis dalykas jei lovoj gulėt ant koju užsimetus pabūsi pora valandžikiu taip ir nutirps kojos, o čia tai lengvas O.o bėto dizainas toks solidus, gražus :D

jo aš lengvas gražus dizainas man patiko , ir darbui liux va dabar pajaučiau ,ne taip kaip su mano perdyla (Stacionarus)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Windows 7 Ultimate or other editions available, Intel® Core™ i3 or Pentium™ processors, integrated graphics, and up to 4GB DDR3 video memory boost productivity and multimedia output. ASUS X501A notebooks deliver the best mobile performance in their class for both work and play. va šiektiek info asus.com radau

PS kur pažieti vazido plokštės informaciją?

Redaguota , nario SCmindė
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ten visur intel hd 3000 http://www.notebookc...00.37907.0.html čia pasižiūrėt gali biški, benchmarkai šiokie tokie yra, poto windowsuose kur search yra suvesk dxdiag ir ten pirmam skirtuke apačioj rašo biški apie vaozdo plokšte, o antras skirtukas visas susijes su vaizdu.

Redaguota , nario Hyperion
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tiek memory netūrėsi, čia rašo maximali t.y. kai overlockini viska, kai visus ramus perduodi į iGPU ir panašiai

pas mane tarkim ant HD 7770 rodo maximali 2.8GB atmintis, bet realiai tėra tik 1gb o ant HD 3000 jei neklystu realiai 512mb p.s. ne vaizdo atmintį esmė, o esmė dažniai, bitai, architektūra...

Redaguota , nario Hyperion
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tiek memory netūrėsi, čia rašo maximali t.y. kai overlockini viska, kai visus ramus perduodi į iGPU ir panašiai

pas mane tarkim ant HD 7770 rodo maximali 2.8GB atmintis, bet realiai tėra tik 1gb o ant HD 3000 jei neklystu realiai 512mb p.s. ne vaizdo atmintį esmė, o esmė dažniai, bitai, architektūra...

svarbu kompiuteris veikia ir man viskas gerai :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3939 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...