Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Atsisakęs prisitatyti.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3915 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Aną kartą labai subtiliai prisitačiau, tai net temą ištrynė. Another chance?

SVEIKI, MIELIEJI.

Dabar jau remiuosi taisyklėmis, skirtomis prisitatymo temai.

"pvz.: 1. Vardas, pavardė ; 2. Amžius ; 3. Ką mėgstate ; 4. Kur gyvenate"

Remdamasis pirmuoju punktu drįstu teigti, kad mano vardas Augustinas. Čia toks ne pagrindinis, ne krikšto, o trečias mano vardas, atseit sutvirtinimo, bet man jis patinka. Būsiu čia Augustinas. Man septyniolika meteliokų. Jau neperdaugiausiai ir iki pilnametystės. Kalbant apie pomėgius, tai jų apstu, labai apstu, bet pats pačiausias yra vienas : vaidyba. ŽIAAAURIAI parinuosi dėl to, kad bus lygiai po metų. Stojamasis egzaminas į aktorinį. va tą tašką gyvenime ir laikau savo būsimu lūžiu. Viskas arba nieko. Skaičiavau procentus ir taip toliau, tai tikimybė, kad įstosiu, jei visi būtų lygūs, maždaug 4%. O ką daryt jei neįstosiu? Va pabūkit mano vietoj, pagalvokit. Na gerai, nekvaršinsiu jum galvos ir patys mano rašliavom nesikvaršinkit.

Be viso to mėgstu rašyt. Hmm, viską. Ypač fantastiką. Scenarijus, trumpus tekstus. Rezgu ir knygą. Vasarai turiu tikslų nufilmuot kelis trumpametražius filmus.

Kyla klausimas ką veikiu žaidimų forume?

Penki metai su MMORPG žaidimais (kokio tik nesu žaidęs...) nusipelnė nebūti praleisti veltui. Ir pinigai konsolėm turi atsipirkt, bent jau išmintimi, kurią galėčiau skleist kitiem, kad ir kiek ten jos beturėčiau.

GAL SUTARSIM. :)

peace.

edit: blemba, pamiršau ketvirtą taisyklių punktą. Aš iš Suvalkijos lygumų.

Redaguota , nario Atsisakęs
  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3915 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...