Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Mount & Blade lietuvių bendruomenė ir pirmasis oficialus klanas


Osviux

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3913 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tikiuosi nesupyksit, jog sukūriau naują temą. Esu Mount & Blade žaidėjas nuo 2008 metų ir 2012 rugpjūčio 1d. įkūriau lietuvišką klaną. Šiuo metu jame turime 26 narius ir priimame visus lietuvius ar lietuviškais kalbančius žmones, nepaisant to, kaip gerai jie žaidžia. Kadangi čia nėra tam tikrų BBcodes, tai pagrindinį aprašymą ir įstojimo informaciją rasite mūsų svetainėje, į kurią kviečiu ne tik tuos, kurie nori įstoti į klaną, bet ir padiskutuoti ar gauti patarimų, susijusių su Mount & Blade žaidimais: http://www.lithuania...x.php?topic=2.0

Į klaną priimami tik tie, kurie turi legalų CD-Key, nes klanas nėra piratinis, tačiau jeigu kažkas norėtų pagalbos įsigyjant šį žaidimą, informacijos rasite čia: http://www.lithuania....php?topic=96.0

3wc.png

Taip pat, jei norite kažko paklausti - klauskite, tikrinsiu šią temą kuo dažniau.

Redaguota , nario Osviux
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Klausimai: Kokio kompiuterio šis žaidimas reikalauja ir kiek jis sveria?

Tam tikros modifikacijos ir žemėlapiai (jeigu prideda daug medžių, krūmų ir t.t) gali reikalauti mažiau ar daugiau negu vanilla:

Operating system: Windows 2000/ME/XP/Vista/Windows 7

Processor: 2.1 Ghz or higher

Memory: 1 GB

Hard disk space: 900 MB

Video: Graphics card (128 MB+)

Redaguota , nario Osviux
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Aišku.. Ne geriau prie progos nusipirksiu Steam'e ir bandysiu į klaną įstoti..

Aš už pusę kainos pardavinėju Mount & Blade: Warband (Info: http://www.lithuania....php?topic=96.0 ), pas tave ateitų kaip Gift ir turėtum atsidaryti savo inventoriuje. Kadangi tau esu visai nepažįstamas, tai žinoma nesinori pasitikėti, bet čia tau spręsti, nepudrinsiu, kad aš toks ir anoks.

Redaguota , nario Osviux
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš už pusę kainos pardavinėju Mount & Blade: Warband (Info: http://www.lithuania....php?topic=96.0 ), pas tave ateitų kaip Gift ir turėtum atsidaryti savo inventoriuje. Kadangi tau esu visai nepažįstamas, tai žinoma nesinori pasitikėti, bet čia tau spręsti, nepudrinsiu, kad aš toks ir anoks.

Aš pas tokį Trader Darijauskas nuolatinis klientas galima sakyt, tai jis už 21 litą parduoda Mount and Blade: Warband. Kokį riekia pirkti norint su jumis žaisti? Warband ar With fire and sword?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš už pusę kainos pardavinėju Mount & Blade: Warband (Info: http://www.lithuania....php?topic=96.0 ), pas tave ateitų kaip Gift ir turėtum atsidaryti savo inventoriuje. Kadangi tau esu visai nepažįstamas, tai žinoma nesinori pasitikėti, bet čia tau spręsti, nepudrinsiu, kad aš toks ir anoks.

Black_Ghost patikimas, esu pardavęs jam kelis žaidimus, mldc senis :)

O šeip aš ir pats turiu M'n'B with fire and sword ant savo steamo, tai tikrai geras žaidimukas, nenusivyliau, kad pirkau, nes netgi po lietuvą galima slankiot :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aišku, kiek pas tave jis kainuoja? Nes Darijauskas už 21 lt man siūlo.

35lt, o žaidimas visiškai nenaudotas, guli mano Steam inventoriuje, nežinau kas tas Darijauskas, jei jis superka žaidimus, tai pas jį naudoti turėtų būti.

Black_Ghost patikimas, esu pardavęs jam kelis žaidimus, mldc senis :)

O šeip aš ir pats turiu M'n'B with fire and sword ant savo steamo, tai tikrai geras žaidimukas, nenusivyliau, kad pirkau, nes netgi po lietuvą galima slankiot :D

Kai šį žaidimą išleido, teko ginčytis dėl factiono pavadinimo 2 mėnesius, bet kadangi kūrėjai buvo lenkai, tai nenorėjo pakeisti Polish Republic į Polish-Lithuanian Commonwealth, tai pažado netesėjo ir pakeitė tik į Polish Commonwealth.

Jeigu nori po Lietuvą pavaikščiot bei visą Europą ir aplinkinius žemynus siūlau išbandyti Singleplayer modifikaciją Anno Domini 1257. Vienas jos kūrėjų yra lietuvis.

WFaS šiaip yra apleistas žaidimas, nesubalansuotas ir turi nemažai bugų, o kūrėjai jį jau senai apleidę. Vieninteliai M & B žaidimai, šiuo metu verti pinigų - Warband ir Napoleonic Wars.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Black_Ghost patikimas, esu pardavęs jam kelis žaidimus, mldc senis :)

O šeip aš ir pats turiu M'n'B with fire and sword ant savo steamo, tai tikrai geras žaidimukas, nenusivyliau, kad pirkau, nes netgi po lietuvą galima slankiot :D

Ačiū :).

35lt, o žaidimas visiškai nenaudotas, guli mano Steam inventoriuje, nežinau kas tas Darijauskas, jei jis superka žaidimus, tai pas jį naudoti turėtų būti.

Na nežinau kokie ten pas jį, bet daugelį žaidimų pirkau būtent pas jį, tai problemų neturėjau. Na čia tema ne apie tai. Žodžiu, kai jau turėsiu žaidimą susisieksiu su jumis ir bandysiu stoti į klaną :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3913 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...