Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Minecraft - Ieškau apsaugų nuo serverio laužimo ir ForceOP


iChrome

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3942 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Serveriui ieškau apsaugų nuo laužimo, ForceOP ir kitų velnių. Nes jau pasirodė hackerių ataka. Draugas sakė įdėti apsaugas, bet nežinau kaip jos vadinasi, kaip jas reikia instaliuot ir panašiai.

Atsidėkosiu: + REP

Arba privilegiją per serverį.

+ Neturi apsaugų? Ignoruok šitą temą man nereikia blogų komentarų.

Redaguota , nario iChrome
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Actually no. Tiesiog jeigu leidinėja serverį ne per hostingą ir bijo per didelio duomenų srauto atakų(DDoS, DoS)) iptables tikrai yra puiki ugniasienė, kurią lengvą sutvarkyt kaip du pirštus apmyžt. Bet jis verkia, kad jo serverį sugadino turėdami op(kaip galima suprast dėl forceop) paminėjimo. Tai vadinas tikrai ne per didelis duomenų kiekis jį užatakavo, o paprasčiausi griefer'iai. Kai pats nemoki susitvarkyt ir esi per daug pasikėlęs, kad paprašyt pagalbos ar paskaityt paprasčiausias pamokas, kurių internete pilna taip ir nutinka. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš tas pats? ;o

O ne, aš kažkada buvau ne aš.

You fail, fellow. Aš dvi dienas prie interneto nebuvau net. Ypač kai siūloma pagalbos ir jos atsisakoma- well idgaf. Kaip nori. :) Antrąkart nesiūlysiu.

Kai paleidau serverį viskas buvo normaliai. Susirinko nemažai žmonių visi linksmai žaidė. Ant kitos dienos atėjau, viskas gerai. Vakare žiūriu, man į skype buvo daugybė žinučių, kad hackeriai išgriovė spawną, užbanino žaidėjus. Dar kitą dieną, man buvo žinutė nuo hackerio, kad mapas perstatytas. Bet kai atėjau ten buvo - nelabai gražus dalykas pastatytas ir daug reklamų su - Epsilon - užrašas irgi buvo toks pastatytas.

Geriau duok skype. Pasižiūrėsiu ar tu tas pats ar ne.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu gi šito šūdserverio savininkas.

http://www.supergames.lt/topic/127039-mc-mineland-pvpsurvival-serveris-15216/#entry865580

LMB pastoviai flooodindavot, ir dar išsipisinėdavot iš adminų, kai būdavo pasakyta susitvarkyt temą. Žinai atvirai pasakysiu - *Myliu SuperGames.lt*, taip jums ir reikia.

O jei nori nuo griefinimo apsaugas turiu, bet kainuos ir tikrai nepigiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pridėsiu: Neturi apsaugų? Tada nieko geriau nerašyk. Ignoruok. Nes kiek matau čia tik blogi komentarai. Nepatinka sakau - ignoruok ir virink tada. Man reikia pagalbos su apsaugomis o ne blogų komentarų.

Kaip jau sakiau, turiu, bet už dyką tikrai neduosiu.

O šiaip geriausia apsauga tai išjungt serverį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3942 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...