Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

BattleField Play4Free Aprašymas + Kvietimas į LT klaną!


luxas92

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3923 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Hellau, supergamiečiai!

Taigi, noriu jums šiek tiek papasakoti apie žaidimą ,,BATTLEFIELD P4F''. Šis žaidimas yra visiškai nemokamas, gana įdomus, bet nelabai prasiplėtęs Lietuvoje. Šį žaidimą bandžiau ant savo senolio, tai ne kažką ir pažaidžiau, bet įspūdžiai buvo neišdildomi - Tikroviški garsai, graži grafika, realistiškumas, kariškumas ir visa kita. Taigi, šiame žaidime vyksta kovos Rusija VS US. Šiame žaidime už nužudymą gaunate EXP, keliates lygį, laimite naujus ginklus bei galimybes. Štai šioks toks GAMEPLAY:

Žaidime naudojami 4Rangai: Assault, Medic, Enginer ir Recon. Kiekvienas atlieka žaidime skirtingą vaidmenį, bet susijungę kartu jie gali įveikti visus sunkumus, darydami TeamWork'ą. Žaidime galima užsidirbti EXP užimdami vėliavas (CTF) Žaidime galite susikurti 2 karius (Galima pasididinti slotą FUNDAIS, Tokiomis monetomis, už kurias dažniausiai reikia mokėti banku, PayPall, Sms'u ir panašiai). Susikūrus karį - Galite atsisiūsti žaidimą ir pradėti žaisti ir kurti savo karjerą. Žaidimo reikalavimai:

  • Operating system: Windows XP or Windows Vista
  • CPU: Intel Pentium 4 1.7 GHz
  • RAM: 512 MB (1 GB on Windows Vista)
  • Video card: 256 MB, Pixel shader 2.0, DirectX 9.0c
  • Sound Card: DirectX 9.0c compatible
  • Hard Drive space: 2,5 GB
  • Internet connection: 256 kbit
    Norint sužinoti daugiau informacijos, rašykite į temą, kokios INFO jum reikia.

+++DĖMESIO!+++

Kuriamas Lietuviškas klanas, kuris pradės veiklą kelių dienų tarpe. Nori įstoti? Ne problema.. Priimame dar nepradėjusius žaisti, tiesiog kurdami kariui vardą, gale pridėkite LT tagą. Kaip pas mane: RamončiksLT

Taip pat, prieš įstojant parašykite man į PM arba pakvieskite į Skype: luxasra Bei pridėkite BF tinklalapyje prie draugų:

http://battlefield.p...97965/888228885

Kaip matote, ir aš pradėsiu žaisti iš naujo.

***KLANO LYDERIS***

RamončiksLT (Aš - Lukas_Ramonas) Skype: luxasra ACC:

http://battlefield.p...97965/888228885

Dešnioji Ranka: Tomas (F0cus)***

---MŪSŲ - JAU 8!---

Redaguota , nario Lukas_Ramonas (Ramončiks)
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tas man labiausiai patinka :D Cituoju:

Taigi, noriu jums šiek tiek papasakoti apie žaidimą ,,BATTLEFIELD P4F''. Šis žaidimas yra visiškai nemokamas, gana įdomus, bet nelabai prasiplėtęs Lietuvoje.“

Kita Citata:

Žaidime galima užsidirbti EXP užimdami vėliavas (CTF) Žaidime galite susikurti 2 karius (Galima pasididinti slotą FUNDAIS, Tokiomis monetomis, už kurias dažniausiai reikia mokėti banku, PayPall, Sms'u ir panašiai)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tas man labiausiai patinka :D Cituoju:

Taigi, noriu jums šiek tiek papasakoti apie žaidimą ,,BATTLEFIELD P4F''. Šis žaidimas yra visiškai nemokamas, gana įdomus, bet nelabai prasiplėtęs Lietuvoje.“

Kita Citata:

Žaidime galima užsidirbti EXP užimdami vėliavas (CTF) Žaidime galite susikurti 2 karius (Galima pasididinti slotą FUNDAIS, Tokiomis monetomis, už kurias dažniausiai reikia mokėti banku, PayPall, Sms'u ir panašiai)

Teoriškai tai ir yra nemokamo žanro žaidimas, tik kad daugelis paslaugų yra brangūs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mokamas žaidimas, tai žaidimas už kurį reikia mokėti norint žaisti.

Nemokamas žaidimas, tai žaidimas kuris yra nemokamas, bet paslaugos yra mokamos, pavyzdžiu paimkime Lineage 2. Serverių paslaugos yra mokamos o pats žaidimas nemokamas.

Bent yra tokiu, kurie supranta..
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mokamas žaidimas, tai žaidimas už kurį reikia mokėti norint žaisti.

Nemokamas žaidimas, tai žaidimas kuris yra nemokamas, bet paslaugos yra mokamos, pavyzdžiu paimkime Lineage 2. Serverių paslaugos yra mokamos o pats žaidimas nemokamas.

*Myliu SuperGames.lt* teisingai tu cia pasakiai :D Niekada nepagalvodavau tai nes siunciuosi zaidimus o neperku, man patiko tai :) Bet vistiek logiskai apmastant gi jis nera toks jau ir nemokamas, jei reikia pirkti paslaugas :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tas man labiausiai patinka :D Cituoju:

Taigi, noriu jums šiek tiek papasakoti apie žaidimą ,,BATTLEFIELD P4F''. Šis žaidimas yra visiškai nemokamas, gana įdomus, bet nelabai prasiplėtęs Lietuvoje.“

Kita Citata:

Žaidime galima užsidirbti EXP užimdami vėliavas (CTF) Žaidime galite susikurti 2 karius (Galima pasididinti slotą FUNDAIS, Tokiomis monetomis, už kurias dažniausiai reikia mokėti banku, PayPall, Sms'u ir panašiai)

teoriškai visi mmo žaidimų kūrėjai teigia - completely free to play. O paskui cash shop'u nori naudokis nori ne. Visiškai nemokamas yra tada, kai viskas, ką gali nusipirkti už tikrus litus, gali būti gaunama ir žaidimo eigoje nekišant nė lito. (arba char slotai - užtenka tik accountą susikurt ir turi jau 2) :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3923 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...